MyrmidoN's vs Şizofren raporları ( Özel Bölüm )

• Konuyu başlatan yphgk
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser

Ziyaretçi
yalnız kanka siz op yapmadan 5-10 gün önce felan global yemişti ben bile biliyorum yani :p =) Şizocan yönetimi 3 kuzicik malum aslan payını kendilerine almak isterlerken böyle oluyor =D ondan sonra köyleri alamayınca siz alıncada atıyorlar napsınlar =D zaten sınırı tutan bir adamları vardı onu da kaybetmiş oldular =) artık vurun kafalarına kafalarına :p =)

Valla ban yiyip yemedigini bile bilmiyordum son dk ban yediğini öğrendim o esnada da optaydik op u iptal edip o elemana döndük yetiştik eextra oldu bize gerisine istedikleri kadar bahane sunsunlar onlar bizim pasif 1 hahaftadir oyuna girmeyen oyuncumuza op yapıp patladiklarinda burasi dipnot :)) biz demiyoruz nie pasif e op yapıyorsun diye korumasını bilecen yedirmeyecen o kadar yemeyenin malını yerler tt2

DeletedUser631

Ziyaretçi
Neyi götürüyorsunuz hayırdır size ya ?
Siz bana boş oyunu bırakan ceza almamış kırmızı yakmamış bi tane şizofren üyesinden 1 köy aldık onu 24 saat koruduk diyin gösterin susarım daha klanınızdakiler mis atmayı bilmiyo gelmiş şizoyu götürüyoruz diyorsun gerçek hayata dönün hayal kurmakdan vazgeçin...

tamam worldü siz kapatırsınız gönlüm şizofrenden yana tt2tt1

DeletedUser

Ziyaretçi
Derin klanı da artık aramızdadır :)

İstatistiklerde son durum yarın bir gece bir daha paylasırım kısmet olursa :) . Bu arada istatistik bozulmasın diye suan derin klanının topladıgı pasif yatan oyuncuları da klandan atmıyorum . Sonra yok söyle böyle lafları dolanmasın herşey gözler önünde başarılar dilerim .

stilci

Baltacı
Sanırım şow yapmak istemişsinde boşa gitmiş be kendal..
Pasif dedigin adamlar şizofrenle savaş başından beri sınır olup savaşan adamlar..

Dün yaptığınız operasyondaki acemiliğinizi zaten hiç söylemiyorum bile :))

Herhangi bir operasyon yapmamamıza rağmen İstatistiksel olarak son durum şöyle;

Alınan:10
Verilen:9

Saldırgan olarak :523.548
Savunan olarak: 4.082.133

Birde bunların üstüne konuşuyormusun sen ?
Bence susalımda iyi olan kazansın kardeş bizi laf kalabalıklarınıza dahil etmeyin..

DeletedUser

Ziyaretçi
:) :)

Yaw he he .. Pasif olduklarını zaten o kesimden anlayan anlar

Neyse susuyorum konusacağım günde gelecek

stilci

Baltacı
Hiçsusmayacağından emin olmakla beraber birgün hakedersen eğer seni ilk tebrik edecek kişinin ben olacağımdan şüphen olmasın..

DeletedUser

Ziyaretçi
senin tebriğine ihtiyacım oldugu gün merak etme kapını calarım .

DeletedUser

Ziyaretçi
Takipte kalınız ;) Güzel raporlar ve istatistiklerle geleceğiz

DeletedUser

Ziyaretçi
Kimin haberi vardı :) bi benim . Vardı bi bildiğim furkanım . Ben birşey biliyorsam benim bildiğimden uzak duracaksın :D asdadagasfasda :D

DeletedUser631

Ziyaretçi
lan ne kaale alıyorsun milleti sen ya,derin klanı yeni bi oluşumla oluşan klan bazı oyuncuları ne kadar diablo da oynasa da o ritmi uyduracağını sanmıyorum :D

ikincisi şizofren sonu yakın zaten en yakın zaman da stalkere geçişler başlar ve en sonun da dünya savaşı hali alınacaktır bence daha burda şurda şunu yap burda bunu yap sonrası burda tebrik ederim gibisinden konuşmanın ne lüzumu var,ve dahası olarak raporlar konuşsun millet mümkünse tebrik etsin ki onu bile söyliyeceklerini sanmıyorum :D D:

DeletedUser45060

Ziyaretçi
biz kimseye geçmeyiz merak etme sen multilerle admilerle tkılmayız tolganın 7 günlük banını 3. gün 20 köyü kala açtırtmayız sizin gibi vs vs kendal botçusunu anlatmayın bize aslan parçaları he bide sunuda diyim milletin pala larını kullanmak için kaç klanı bünyenize kattınız ? op yaparken sadece 2000 fake geliyo siz 5 klan olarak saldırıyosunuz biz ise aktif olarak oynayan 20 25 kişiyiz sadece bilşen bilir kesimlerde rahmi abim ne kadar biçti sizi atıp tutuyon ya kendal istatistiğe yansımasın diye attığın adamlarıda say koy buraya kaçtane multin var 8 10 ??

bunlara ne desem he he dicen al ben susayım istatistik konuşsun

qmmy4q.jpg

Son düzenleme bir moderatör tarafından:

DeletedUser

Ziyaretçi
he diyin şuna biriniz coluk cocukla ugraştırmayın beni.

DeletedUser631

Ziyaretçi
lan erdi az dolu konuşsan şaşırırım :D :D tamam geçti tamam siz worldü kapatırsınız troll

DeletedUser

Ziyaretçi
lan erdi az dolu konuşsan şaşırırım :D :D tamam geçti tamam siz worldü kapatırsınız troll

Rahmi abisi gidince cok üzülmüş şizofren e bağlamıs arkadas :D simdi operatorler görse kendilerinden süphe ederler ..

O değilde bana yardım ve yataklıktan hapise girerler mi bayram hani diyorlar ya kendal bilmem nelere calısıyor , sezer bilmem kimlere hizmet ediyor diye :D

Ağlama erdicim , acıtmıycam merak etme .. Biz myrmidon olarak seni cok seviyoruz onun icin hemen öyle gitmene izin vermiycez sende öyle kacıp gitme olur mu tt2 bizi sensiz bırakma ki senin icin planlarımızı zamanında geldiğince güzelce devreye sokalım en son a seni bırakacam ...

DeletedUser

Ziyaretçi
özel hayatından dolayı bıraktı :) Zaten köyleri gidenlerin bahanesi hazır sizde.

bizi vura vura ?? :)

Nedense bunları biz hic görmedik :)

Oğlum bak git ,

DeletedUser

Ziyaretçi
Ahahahaha :D :D

Tolga46 benim hesabımmıs haaa öyle diyorlar tt2 bu işe ne diyorsun