MyrmidoNs Saldırı Raporları

DeletedUser45629

Ziyaretçi
Raporlar çok iyi , böyle devam eder inşaallah gönlüm sizden yana :D

DeletedUser58583

Ziyaretçi
Umduğumuzdan çok basitti patlatmak araya bile gerek kalmıyordu klan içi koordinasyon ön planda burada,savunma komutanı kim bilmiyorum bizde :D :D ama işini iyi yaptı :D

DeletedUser62930

Ziyaretçi
Kamilerle misler arasına ara attık bir sürü köyde aslında ama gerek olmadı kamiler savunmaları aşamadı buda bizi üzmedi değil açıkçası ben ara atmayı daha çok severim :D

DeletedUser61441

Ziyaretçi
Teşekkürler , aslında sizi de bekliyoduk biz ama boşa bekledik neden öyle oldu ki :(

vXAQov.jpg

:)) köyleri bu hale getirdikten sonra bekledik demesi kolay oluyor değil mi ? ya siz oyunu bilmiosunuz yada bizi aptal sandınız. elinize saglık dedik işte neden laf sokma çabalarına giriyorsunuz bende bunu anlamıyorum :) köyleri böyle yapın oraya dedenizi koyun dede bu köyün basında dur diye oda oynar be kardeşim :D

birde aklıma birşey takıldı, biz sizinkilerin köylerini aldıktan sonra bizim arkadaşa mesaj atan kişi deil misin nick den hatırladım. arkadaslarının ortasında tekrar nasıl baslanıyor yeniden baslamayı düşünüyorum yazmıştın :D :D

neyse uzatma güzel raporlarınız gündemden düşmesin. laf sokma çabalarına gerek yok oyun oynayalım yeter.

DeletedUser3865

Ziyaretçi
uğur bu aslında oyunu biliyor nerden anladın de çünkü köyünün gideceğini anlamış :D duvara yanaşmış

erwl

Okçu
Bi cümle yazmıştım oysaki ne destanlar yazmışsınız beeee , laf sokma niyetim olsa esirgemem zaten lafımı ama işin ilginci laf sokmaya da yazmamıştım , bikaç işim gücüm vardı boş yere uykusuz kaldım gelirler diye beklerken siz vazgeçince biraz hüsrana uğradım :(

( nedenini bilmiyorum ama tahminlerim var :) ) sizi biraz gergin gördüm komşular ben pek polemik sevmem oyun oynuyoruz az daha sakin :D

alın köyleri alabilirseniz hayrını görün 3-5 köyün lafı mı olur köyden bol ne var , biz hedefimize bi önceki classicte uğraştık zaten buna da girmeyecektik fakat muhabbet olsun diye girdik , olmadı çıkar gideriz , kalanlara da mutluluklar dileriz sıkıntı yok hepinize bol şans ama tekrar söylüyorum fazla gerilmeden daha sakin :D

DeletedUser63757

Ziyaretçi
Bi cümle yazmıştım oysaki ne destanlar yazmışsınız beeee , laf sokma niyetim olsa esirgemem zaten lafımı ama işin ilginci laf sokmaya da yazmamıştım , bikaç işim gücüm vardı boş yere uykusuz kaldım gelirler diye beklerken siz vazgeçince biraz hüsrana uğradım :(

( nedenini bilmiyorum ama tahminlerim var :) ) sizi biraz gergin gördüm komşular ben pek polemik sevmem oyun oynuyoruz az daha sakin :D

alın köyleri alabilirseniz hayrını görün 3-5 köyün lafı mı olur köyden bol ne var , biz hedefimize bi önceki classicte uğraştık zaten buna da girmeyecektik fakat muhabbet olsun diye girdik , olmadı çıkar gideriz , kalanlara da mutluluklar dileriz sıkıntı yok hepinize bol şans ama tekrar söylüyorum fazla gerilmeden daha sakin :D

Misyon ve Vizyon olarak Bıddıhlığa erişemediniz. Banane burayıda kapayın .