MyrmidoNs Raporlar

Deleted User - 5320626

Ziyaretçi
Haritada iki taraf içinde bir ilerleme yaşanmazken dünden bugüne değişmeyen şeylerden bir taneside arkadaşın hala yıkıldığıdır ..Sıkıcı olmaya basladı classic
XPJNaO.jpg
nO2pz1.jpg
kOJp27.jpg
nO2oV1.jpg

DeletedUser63072

Ziyaretçi
İnanç niyet banaydıda yine yakalayamadınız:)
Seviyorum sizi diri tutuyosunuz beni:)
Haritada iki taraf içinde bir ilerleme yaşanmazken dünden bugüne değişmeyen şeylerden bir taneside arkadaşın hala yıkıldığıdır ..Sıkıcı olmaya basladı classic
XPJNaO.jpg
nO2pz1.jpg
kOJp27.jpg
nO2oV1.jpg

Deleted User - 5320626

Ziyaretçi
Abi sende hiç uyumuyorsun sıkıntı orda :) Sen saygıyı hakeden birisin. Sana saldırı çıkarsam yıkmak için olmaz o :)

DeletedUser63072

Ziyaretçi
uyutmuyonuz alçaklar:))
Yaşlı adamım ben dinlenmem lazım:)
O isodan yediğim casusu oyun hayatımda yemedim ne meraklı çuktı o yaw her gün nerdeyse illa bakcak bi tur:)

Deleted User - 5320626

Ziyaretçi
:D o seni sevdiğinden uğraşıyor seninle. Gelir birazdan buraya :)

DeletedUser63072

Ziyaretçi
Gelsin forumda takılsın biraz akşam saati çoluk çocuk çay kahve içelim dinlenelim:)
Adam nefes aldırmıcak nerdeyse

DeletedUser54354

Ziyaretçi
Geldim geldim bana ses yapmışsınız :)))

Abim senin gibi düşmanım olduğu için çok şanslıyım .

Karakter sahibi olmayanlar utansın napalım :)

DeletedUser63072

Ziyaretçi
Oyun deyip geçmemek lazım:)
Öyle bi duruma getiriyoki insanları aklın almaz ismail tanıyamassın:)
Karakter ve duruş tam burda devreye giriyor bazılarında giremiyor:)
Oyunun hakkını vermek başka hırs yapıp karakterden taviz vermek bambaşka bşy karıştırmamak lazım:)
Worldde çaylak açıldığı günden beri senle gidiş gelişler yıkımlar kesimlerimiz oldu saygı çizgisini geçmediğin bana keyif verdiğin için saol abim:)

DeletedUser54354

Ziyaretçi
Sen sağol abicim .
C9 zaten kendimce kapandı bir abi kazandırdı bu keyif bile bana yeterli :)
Birde kimin yüzü ne kadar , Kimler ne kadar işgüzar görmüş olduk çok şükür.
Oyun gelip geçici bir delikanlılık baki sende delikanlılık ve efendilik hat safada feyz alınır bir insansın allah kötüyü göstermesin hayatında.

DeletedUser60632

Ziyaretçi
evet bende 1.5 k lık bir gerileme sadakatsiz arkadaşımızdaysa 15klık bir gerileme var, ancak oyunda yıkılan ben oluyorum ehehej

myrmidons raporları burası, fırıldaklar için ayrı bir konu açılsa iyi olurdu, hem bura da kirlenmemiş olurdu bu sayede :D

DeletedUser60632

Ziyaretçi
ayrıca belirtmeliyim ki köyümde bulunan her bir asker bizzat benimdir, köyümü destekletip rahat rahat oyun çıkarıp ben oyuncuyum demiyorum çok şükür :) insanız uyuyoruz köy de gidebilir sorun yok ama ben uyurken köy alamamanız harbi komikti iyi güldük bi de mis atmış arkasına ahjsdkasd :D

DeletedUser54354

Ziyaretçi
evet bende 1.5 k lık bir gerileme sadakatsiz arkadaşımızdaysa 15klık bir gerileme var, ancak oyunda yıkılan ben oluyorum ehehej

myrmidons raporları burası, fırıldaklar için ayrı bir konu açılsa iyi olurdu, hem bura da kirlenmemiş olurdu bu sayede :D

O uykuyla sen ilerleyemezsin ki gerileyeceksin dostum :)
Yanlış anlamanı istemem bizimkisi eğlence.
Böylesi söyleşiler iyidir.

DeletedUser54354

Ziyaretçi
ayrıca belirtmeliyim ki köyümde bulunan her bir asker bizzat benimdir, köyümü destekletip rahat rahat oyun çıkarıp ben oyuncuyum demiyorum çok şükür :) insanız uyuyoruz köy de gidebilir sorun yok ama ben uyurken köy alamamanız harbi komikti iyi güldük bi de mis atmış arkasına ahjsdkasd :D

O zaman bunu söyleyen biri olarak sadece kendi gerilettiğinin havasını yap klanınızla yaptığınız bir opun sonucunda alınan köylerin lafını 15 k gerilemiş şeklinde yazma .
İki şeyde aynı kapıya çıkıyor :))