MyrmidoNs Diplomasi

Klan limiti dolmamasına rağmen neden iki klan kurdunuz söyle bakim :) Yoksa diğer klan yağmalanmak için açılan multilerle mi dolu? Yapmazsınız değil mi bu dünyada öyle şeyler? :p

Canım , buldugunu banlayabilirsin :) Yapan vardir illa ki ama biz uyarımızı yaptık dünyaya baslamadan .. Banladıgın 250 oyuncudan kacı bizim klanlardan aydınlata bilirsin herkesi :D

Ayrıca 2 klan muhabbetini ise , ne zaman ki tarafsız bakar hucum un neden 1 klanı doldurmadan ikinci klanı actıgını düşünürsen o zaman gel ben sana acıklarım neden ikinci klanı actıgımı .

DeletedUser53074

Ziyaretçi
sayın mayıs yağmuru,
nasıl koca klanı zan altında bırakacak böyle laflar edebiliyorsun? hadi o tartışma kültüründen bihaber liseli ergenler yazsa anlarız da senin böyle bi post atmanın sebebi nedir? bi garezin mi var bu klan oyuncularına karşı? iyi niyetle yazılmış bişeye benzemiyor çünkü

Londoneye 41

Baltacı
Bence Mayıs'ın hesabı hack olmuş okuduklarıma inanamıyorum çünkü elinde yetkileri olan birinin hesapları kontrol etmek yerine genel forumda oyuncuların agzından laf araması gorulmus iş değil.Artı klanlar oyununu kurallar dahilinde oynayan bizim gibi oyuncuları sırf üyesi olduğu klanın bir başka klanı var diye multiciler diye zan altında bırakmak elinde yetki olan birine hiç yakışmamış.Belkide Mayıs şimdi diyebilir sen üstüne alınma ben üstüme alınmadım sadece ciddi bir oyunda böyle soğuk esprinin mod tarafından yazılmasına üzüldüm..

Adamın ömrü sizinkileri banlamakla geçti konuşmakda haklı bence :)

Beni banlamakla gecmiş olabilir , haklıdır veya haksizdir . Tartısmam , ama beni sınırlaması gerekiyor sadece klanı mı değil . İstediği kadar ban laf söyleyebilir . Ama haklı , haksız herkesi zan altında bırakıyor

DeletedUser33303

Ziyaretçi
Herkes kendine göre haklı :) Daha sabah klanınızdan biri ban yemiş konuşur yani önemli olan temiz oynuyup konuşturmamak ekip işi bu oyun sen o ekibin lideriysen ban yiyorsan gelen lafları kaldırabilmen gerekir :)

Herkes kendine göre haklı :) Daha sabah klanınızdan biri ban yemiş konuşur yani önemli olan temiz oynuyup konuşturmamak ekip işi bu oyun sen o ekibin lideriysen ban yiyorsan gelen lafları kaldırabilmen gerekir :)

Simdi tartısma yaratmak isteyen mayıs , yancı olarak destek veren siz . Ban yiyen biz olucaz forumda belli oldu o yüzden , herkes kendi klanına baksın . Dediğim gibi varsa ihlal bulup banlayabilir , banladıgı sürece sizin icinde sıkıntı olmayacaktır . Ama ban yemeden böyle konusmalar sadece bakıs acınızı belirtiyor . İyi oyunlar dilerim

DeletedUser54354

Ziyaretçi
Koca klanı zan altında bırakacak talihsiz bir yorum olmuş sayın modum.. Neticede bu oyunu oynayan sizin yönetmeliklerinize uygun hareket edenlerinde bu klan bünyesinde barındığını unutmuş gibi duruyor. Saygılarımla.

DeletedUser33303

Ziyaretçi
Simdi tartısma yaratmak isteyen mayıs , yancı olarak destek veren siz . Ban yiyen biz olucaz forumda belli oldu o yüzden , herkes kendi klanına baksın . Dediğim gibi varsa ihlal bulup banlayabilir , banladıgı sürece sizin icinde sıkıntı olmayacaktır . Ama ban yemeden böyle konusmalar sadece bakıs acınızı belirtiyor . İyi oyunlar dilerim

ben yancı değilim bu insanların eline bu kozu veren sizsiniz zamanında temiz oynasaydınız böyle sohbetler dönmezdi. Neden sizden başkalarına yazılmıyor lütfen bilinçlenelim kimse kimseye durduk yere birşey yazmaz. Sanada iyi oyunlar..

ben yancı değilim bu insanların eline bu kozu veren sizsiniz zamanında temiz oynasaydınız böyle sohbetler dönmezdi. Neden sizden başkalarına yazılmıyor lütfen bilinçlenelim kimse kimseye durduk yere birşey yazmaz. Sanada iyi oyunlar..

Simdi temiz oynayan biziz , kirli oynayanlar sizde .. Bana ilk w16 da bak bu bot , otomatik yağma yapıyor kullan diyen ve herşeyini öğreten adam senin klanında sen ne temizinden konusuyorsun kardeşim .. İşine bak lütfen tartısmak istemiyorum . İlla konusturacaksın .

DeletedUser33303

Ziyaretçi
Simdi temiz oynayan biziz , kirli oynayanlar sizde .. Bana ilk w16 da bak bu bot , otomatik yağma yapıyor kullan diyen ve herşeyini öğreten adam senin klanında sen ne temizinden konusuyorsun kardeşim .. İşine bak lütfen tartısmak istemiyorum . İlla konusturacaksın .

Herkes kendine yapar önemli olan başların bu olaya dahil olmamasıdır.Sen kendi klanının yöneticisi kurucusu konumundasın. Benim klanımda eğer myw* yada crespo böyle bir işe karışmışmı ismi geçmişmi hayır ? Bizim klanda 250 kişi var benim tanıdığım kişi sayısı 40 bir çok kişi arkadaşını çağırıyor illa aramızda bozuk olanlar vardır gereği yapılır bizden için rahat olsun.

Herkes kendine yapar önemli olan başların bu olaya dahil olmamasıdır.Sen kendi klanının yöneticisi kurucusu konumundasın. Benim klanımda eğer myw* yada crespo böyle bir işe karışmışmı ismi geçmişmi hayır ? Bizim klanda 250 kişi var benim tanıdığım kişi sayısı 40 bir çok kişi arkadaşını çağırıyor illa aramızda bozuk olanlar vardır gereği yapılır bizden için rahat olsun.

Dediğim gibi sen kendi coplugune bak , ben kendi coplugume bakayım . son dunyalarda zaten oynamıyordum . Bu dunyada ilk defa uzun zamandan sonra oynamaya karar verdim , burda da varsa bi illegallimiz buyursun banlasınlar . Simdilik oyunumuza bakalım hocam . Polemik yaratmaya gerek yok

Deleted User - 5200023

Ziyaretçi
Alınmayın böyle şeylere, benim de canım sıkılıyor her gün kavga mı edelim burada birazcık da sohbet edelim :) @atajean 'den örnek alın biraz ona neler yapıyorum o hiç alınıyor mu? (Keşke alınsa da forumu bıraksa) :p

asosyal mi oldun gurban olduğum :( gıyamam ya canı sıkılıyormuş :(