MyrmidoNs , Cin Vs Suicide Squad

DeletedUser33303

Ziyaretçi
bu yabancı sv lerin farklı ne beler, hatun var mı hatun gitsek bizde arada takılsak :D

hiçbir antin kuntin iş yok sadece oynuna bakıyorsun. Barbar bolluğu var haritada oyundan son derece zevk alıyorsun baksan oyuna okçu kademeli sistem falan ama oyun kaymak gibi akıyor :D En önemlisi oynadığın oyundan tat alabilmek :)

myw**

Dük
https://ukc1.tribalwars.co.uk/guest.php?village=null&screen=ranking&mode=in_a_day&type=loot_res

buradayız Maroon olarak :) Çoğu klan türk zaten PK SMİLE vs. çok güzel savaşlar geçiyor zevk alıyoruz oynadığımız oyundan :)

o süpermiş ,en güzeli arkadaş grubunla buralarda oynamak walla , burda gelip beynini oyunla hırsıyla yemiş , klavyesi beynine kaçmış zirzoplarla aynı ortamda olacağına git orda oyna enazından ne dediklerinide anlamaya çalısıp can sıkmazsın :)

DeletedUser62786

Ziyaretçi
ne boş adamsınız ya milletin şukusuna karısıyorsunuz gün gelir devran döner multiler biter bebeler siler vakit var dünya kapanmadan konusan konusabildigi kadar konussun zira dünya kapatanlar hep aynı adamlar oluyor ...biraz insan olun diyecegim de sizi de zor durumda bırakmak istemiyorum

DeletedUser33303

Ziyaretçi
bizim klanda oyunu bırakan birde gelicem diyip gelmeyen arkadaşlar oldu bazıları buradalar :p O yüzden kontejan vardı birtane gavur kız aldık klana :p :D :D :D Lyoko nicki :D

DeletedUser63757

Ziyaretçi
hahaha hoca gel muza oturmak isteyenler var burda bak bos bos konusuyorlar :D

şimdi tansiyonu alçaltmak için bişeyler derdimde . belli bi yaşa gelip ayak bileği seviyesinde sohbet eden insanlara o şekilde cevap vermek gerek . ve cevabım şunlar olacak

kişi kendinden bilir işi -kızgın imam
dijital ortamda bi kaç koddan ibaret saltanatınızla kime artislik yapıyonuz -leonqq imam
anlamadım ne dedin - antici imam
ilk muzu sana gönderiyorum o zaman mübarek - @MUZCU İMAM

DeletedUser58862

Ziyaretçi
bizim klanda oyunu bırakan birde gelicem diyip gelmeyen arkadaşlar oldu bazıları buradalar :p O yüzden kontejan vardı birtane gavur kız aldık klana :p :D :D :D Lyoko nicki :D
Susarmısın hep laf atıyorsun bak olmuyor :D
Ben gelicem sonra oraya :D

DeletedUser33303

Ziyaretçi
o süpermiş ,en güzeli arkadaş grubunla buralarda oynamak walla , burda gelip beynini oyunla hırsıyla yemiş , klavyesi beynine kaçmış zirzoplarla aynı ortamda olacağına git orda oyna enazından ne dediklerinide anlamaya çalısıp can sıkmazsın :)

Abi kafa rahat klanda zaten Çağatay ben doan varız Atakanla Onur gelecekti 5 kişi girecektik.Onur sattı bak hala sonradan gelicem diyor pişkin pişkin gülüyor :D :D :D Atakana çocuğa noldu bilmiyorum hala ulaşamıyoruz hergün arıyorum neredeyse telefonu kapalı.

DeletedUser46662

Ziyaretçi
kaan 4k lık köy aldım geçtim kız seni sıra çağatayda :p gene iyi yağma yapmışınız bugün

myw**

Dük
telefonu kapalıysa sorun değişde foruma girmiyorsa endişe edilebilir :) cidden bende merak ettim onu hayırdır inş belki akademi kariyerine önem veriyordur

DeletedUser33303

Ziyaretçi
kaan 4k lık köy aldım geçtim kız seni sıra çağatayda :p gene iyi yağma yapmışınız bugün

ulan şimdi azımı açtırma attınız beni next denilen gavur klanının içine 10 vs 1 attım adamlar demircimi yıktı köyümü yıktı 1 mız bile destek atmadınız bu kadar topladığıma dua et :D

DeletedUser63757

Ziyaretçi
telefonu kapalıysa sorun değişde foruma girmiyorsa endişe edilebilir :) cidden bende merak ettim onu hayırdır inş belki akademi kariyerine önem veriyordur

benim ses kaydımı mavi tik bırak . burda imlaya dikkat et ... imam buna alınır mı . tabiki alınır ...

DeletedUser33303

Ziyaretçi

İnş abi başka birşey olmasında. İlla bir şekilde ulaşıldı o bize o yüzden başına birşey gelmemiştir inş.

DeletedUser46662

Ziyaretçi
ulan şimdi azımı açtırma attınız beni next denilen gavur klanının içine 10 vs 1 attım adamlar demircimi yıktı köyümü yıktı 1 mız bile destek atmadınız bu kadar topladığıma dua et :D

Valla dibimdeki adam bunu yazdı asgnsadıjgadh

3d87c0290678efd91046ff8c11b8308d[1].png

DeletedUser33303

Ziyaretçi
bu ne kanka foto atınca kopyalayıp çeviriye yapıştıramıyorum :D :D :D :D :D: D