MyrmidoNs-Şeref İstatikler ..

DeletedUser52011

Ziyaretçi
Bir de ricam oyuncularınız köy isimleri konusunda biraz seviyeli olsunlar lütfen. Belki kendileri çocuk ama karşılarında 50 60 yaşında adamlar da var. Şerefsizsiniz diye köy ismi yazmak kimsenin haddi değil. Keyifi kaçırmanın anlamı yok.

Sizden bize ana avrat küfredilirken yaşınızdan haberiniz var mıydı birader?

500 kamilik op düzenlendi eliniz boş döndü demişsiniz 500 kaminin 280 tanesini ben attım tek opta 200 tanesi evet köyünüze girdi çıktı sonra tekrar yolladım gene boş döndü 3.kez yolladım gene boş döndü hayır gene yollicam köyünüzde yıkılcak bişi kalmadı :)

Ayrıca biz klandan adam atınca istatistik için oluyor siz atınca sarı yaktı oluyor :)

Karşındakilere çocuk diyip sizin 50-60 yaşınızda olduğunuzu sölüyorsunuz afedersiniz ama o çocuklar sizi madara ediyor :)

DeletedUser54027

Ziyaretçi
Memnun olurum aynı şekilde bir durumda siz de yazın mevzuları kişiselleştirmeye gerek yok bu tür şeyler insanı soğutuyor. Olmaması için özen göstermek biz yöneticilerin görevi.

DeletedUser39300

Ziyaretçi
Niye la ilk yaptığımda hoşuna gitmişti ama şimdi ne değişti :p

DeletedUser54027

Ziyaretçi
Canım Kardeşim . Zaten tolga onları konusurken bizimkiler istemiyordu diye kabul etmedim ben . Tolgadan bahsetmeyin , onu pılısını pırtısını topladı gitti . Vatanist icin gelirse sarı yakmıstı . İşte bizim kide aynı durum ne farkı var diyorum bende ? Niye tutalım aktif bi adam mıydı ki attık klandan ? Eğer varsa bi tane aktif karsılık veripte bizim klandan attıgımız eyw diycem . Uluhan isimli oyuncuyu bile destekledik bi baktık destekleri göndermiş köy kaybediyor . Whatsapptan mesaj atıyoruz , yok bilmem arkadas bakıyor . Destekleri niye gönderdin o zaman ??

Gelelim Myrmidon-Ocean-Hüküm ortaklıgına . Oyunda coğu arkadas emek vermiştir . Kimsenin emeğini göz ardı etmedik . Fakat benim bir sözüm var o sözü kendim tutacağım . Son zamanlarda hüküm yanlıs strateji izlesede doğru yola bulacaklardır . Asıl soruna gelecek olursam . Yönetim kadroları olarak aramızda para toplayıp premium alacağız worldun kapanısına yakın . Ve emek vermiş herkese verdiği emeğin karsılıgı kadar premium verip hesap silmesini sağlayacağız . Ve herkes eşit pay alacak bu konuda . Fakat 85 kişilik bir kadro olusacak . Bizim icin bu kadroya girip , girmemenin önemi yok . Zaten worldun klan adıyla kapatılmasının önemi var . Worldun basından beri dost girdiğim klan ile savasıp kapatmak istemem . Cünkü baska bir worldde tekrar yan yana oynama fırsatı bulabiliriz . Dost olarak .

Her yönetim kendi oyuncularından sorumludur . Dediğim gibi herkes hakkını alıcak bu konuda . Eğer klanın iyiliğini düşünmeyip , kendi menfaatini düşünen biri varsa . Adı üstünde burası klanlar.org , klan oyunu bireysel oyunculuk değil ki . Kimsenin emeğinin karsılıgını aldıktan sonra itiraz edeceğini zannetmiyorum . Varsa itiraz edecek ona da yapabilecek birşeyim yok . Bireysellikten koskoca klanları savasa sokamayız ..

Öncelikle o konuda arkadasımızı uyardım . Zaten ceza yedi kendisi , Fakat aynı durum sizin icin de gecerli . Sizde dikkat ederseniz sevinirim .

Ve ban yeme olaylarına gelirsek . Kullandıgınız fake scripti yasak bir script diye biliyorum . O konuda dikkatli olmanızı tavsiye ederim .
Ve bazı ceza yiyen arkadaslarınız olmus . Bu konuda daha temkinli davranıp ceza yemesse iyi olur . Sonradan suc bizim üstümüze kalıyor . Operator tanıdık felan vs vs . Gerek yok böyle şeylere .

Bilmiyorum bana mantıklı gelmiyor o kadar kişinin savaşmak yerine bu yola gitmesi, oyunun doğası savaşmak. Ama herkesin kendi kararıdır siz de kendi stratejinizi çizmişsiniz buna karışmak yargılamak bana düşmez sadece aklımdaki soru işaretini sordum cevap için teşekkürler :)

Dediğiniz kişiler biz toplarken atıldı vatanistin çoğu köyü gitmişti ayrıca ortada net bir sparrow örneği var ama siz söylemek isteneni yanlış anladınız istediğiniz adamı atarsınız tabi ki ama istatistik de biraz daha fark var aslında demek istedi arkadaşlar.

Diğer kamici arkadaşa cevap vermek istemiyorum haketmiyor. Her zaman bekleriz...

DeletedUser54027

Ziyaretçi
Script olayını da müsait olduğumda araştrcam arkadaşlar onaylı diyerek getirdi. Uyarı için teşekkürler

DeletedUser

Ziyaretçi
Bilmiyorum bana mantıklı gelmiyor o kadar kişinin savaşmak yerine bu yola gitmesi, oyunun doğası savaşmak. Ama herkesin kendi kararıdır siz de kendi stratejinizi çizmişsiniz buna karışmak yargılamak bana düşmez sadece aklımdaki soru işaretini sordum cevap için teşekkürler :)

Dediğiniz kişiler biz toplarken atıldı vatanistin çoğu köyü gitmişti ayrıca ortada net bir sparrow örneği var ama siz söylemek isteneni yanlış anladınız istediğiniz adamı atarsınız tabi ki ama istatistik de biraz daha fark var aslında demek istedi arkadaşlar.

Diğer kamici arkadaşa cevap vermek istemiyorum haketmiyor. Her zaman bekleriz...

Valla bir söz vardır bilir misin onu diyim bari :)

dünya, karşılaştığın fırtınalarla değil, gemiyi limana getirip getirmediğinle ilgilenir. Biz sonuca bakalım en iyisi , sen 1200 dersin ben 600 derim . İspatlayamayız . Fakat bildiğim tek birşey var ki suan tamamen size döndüğümüzdür . Umarım beklediğim gibi rakip cıkarsınız .

DeletedUser52011

Ziyaretçi

Moral yüzde yüz olsa sanada kami atardım ama çok eziksin işte ordan yırtıyorsn :)

DeletedUser54027

Ziyaretçi
Elimizden geleni yapıyoruz diyip başarılar diliyorum iyi geceler arkadaşlar :)

Kendi adıma konuşayım amacım dünyayı kapatmak değil sizin istediğiniz kadar çabuk kapatırmamaK. Favori olduğunuz gerçek ama umduğunuz kadar kolay olmayacak verdiğiniz sürenin dolmasına da az kaldı hatırlatayım sonra siz sağ ben selamet :)

DeletedUser

Ziyaretçi
Elimizden geleni yapıyoruz diyip başarılar diliyorum iyi geceler arkadaşlar :)

Kendi adıma konuşayım amacım dünyayı kapatmak değil sizin istediğiniz kadar çabuk kapatırmamaK. Favori olduğunuz gerçek ama umduğunuz kadar kolay olmayacak verdiğiniz sürenin dolmasına da az kaldı hatırlatayım sonra siz sağ ben selamet :)

2 ay dedim 1.5 ay kaldı bakalım

DeletedUser54027

Ziyaretçi
Nickleri az çok tahmin ediyorum beklediğimin tam tersi üslupla karşılaşmak beni şaşırttı açıkçası. Benim takvime göre 14 mart son ama senin için 15 gün daha oynarım :)

DeletedUser49863

Ziyaretçi
bu şeref klanında ne oluyo böyle isimlerini unuttum şimdi mosthacker ın şeyleri ni klandan çıkarmışlar yakışıyomu şeref klanının şeref i için oynayan şerrrefli oyuncularına kuraldışı oyunu oynamak ben hiç yakıştıramadım tt2