Mutlu musunuz gerçekten ?

• Konuyu başlatan Deleted User - 848902262
  • Başlangıç tarihi

Morted

Kılıç Ustası
:D ahh ahh 61 de heyecan yok artık savaşalımda ak dot kara dot ortaya çıksın :) artık bırakın adamlara 9999999 kişi girdi vs demeyi kürşatta 40 çerisiyle çin sarayını bastı alparslanda 50 bin kişilik ordusuyla 250.000 kişilik orduyu yeniyorsa dogru taktikle sende hucumu yenersin :) anlatmak istedigim baltalar hafifler konussun ilk defa böyle sacma dünya oynuyom savaş yok bişey yok :)
Bizim orda savaş var gayet güzel devam ediyor.

musa4113

Kılıç Ustası
Şimdi gelin W61'de olan bazı komik olaylardan bahsedelim.

VUSLAT-HÜCÜM-AİLE-ARTİZ-YASAL-WESPONT bir pakt olarak geldi. Bunu hepimiz biliyoruz ve 2 ay geçse bile hala aralarında bir sıkıntı yok. Bu zaten komik ama bu kadar pre harcayıp kamilerin köyde durması ve sadece barbar toplayıp köyleri kasmaktan dolayı gerçekten mutlu musunuz ?

Hızlı bitirebileceğiniz bir dünyaya bu kadar paktla gelip ortadaki köylerden niye farklı farklı klanlarla alıyorsunuz? Birbirinizi vuracağınız bu kadar belli ve hala saçma sapan işler yapmaktan gerçekten mutlu musunuz ?

Neyse hadi bu konuyu kapatalım. Asıl olayımıza gelelim. Yandan atmış. Kim bu arkadaş hücüm profilinde yazan kişi. Çok merak ediyorum bu kadar kalabalık dünyaya gelip, vira-akrep-artiz savaşı için multi hesaplar açıp sınırda, onları barbara düşürüp, o köyleri alınca kendinizi oyuncu mu sanıyorsun ? Bu kadar kalabalık dünyaya gelip doydoya temizlik yaptıracağına kami attırsan zaten o multileri boşuna açmaya gerek kalmayacaktı. bak sadece doydoy diyorum diğer pasifleştirdiğin 1000 kişiyi saymıyorum bile. böyle oyun oyun oynamaktan dolayı kendinizi çok iyi hissediyor musunuz ?

destek almak için 15 tane klan gezenler size de soralım gerçekten zevk alıyor musunuz ?

Peki oyunu yönetenler siz bu durumdan mutlu musunuz ? Pushing, anlaşmalı köy alımı, multi ne ararsan var. Ama ceza yok.

Hep beraber tüm bu saçmalıklar için soruyoruz: Mutlu musunuz gerçekten ?

adam ileri görüşlü çıktı. bir sürü kişinin görmediğini görmüş :)

Ne çok amacımız varmis ya la bide köşeye sıkışmışız neyse siz tek taktikle bam bam tak tak devam keske oyunda da bi görebilsek sizi anca laf kalabalığı:D

herhangi bi klan yaptığı operasyonda 1 tane koyu benden almayı başardı mi da burda laf kalabalığı yapmaya devam ediyorsunuz? Bak aldi elinde tuttu demiyorum koy almayi basarabildi mi diyorum :) yendigim birimler ortada yaptığım savas ortada yasal klaniyla savaştık kurucularından biri birakmana üzüldüm seninle oyun eğlenceliydi diyebilecek durumda o kadar güzel eglenmisiz sizin gibi kendini oyuncu sananlar burda kendince klavye delikanlılığı yapıyor;) monch tanımıyorsun beni bende seni tanımıyorum ama emin ol tanitirim zor deil 1 kisiyi aramama bakar yanından bi hesap alip seni silmem ;) yeterince eğlendik fazlasının yük olduğunu düşünerek biraktik cok zahmet etmişsin foto paylaşarak soylesen buraya da yazardım Mikail Kaçar ;)

SüngerCop

Yasaklı
herhangi bi klan yaptığı operasyonda 1 tane koyu benden almayı başardı mi da burda laf kalabalığı yapmaya devam ediyorsunuz? Bak aldi elinde tuttu demiyorum koy almayi basarabildi mi diyorum :) yendigim birimler ortada yaptığım savas ortada yasal klaniyla savaştık kurucularından biri birakmana üzüldüm seninle oyun eğlenceliydi diyebilecek durumda o kadar güzel eglenmisiz sizin gibi kendini oyuncu sananlar burda kendince klavye delikanlılığı yapıyor;) monch tanımıyorsun beni bende seni tanımıyorum ama emin ol tanitirim zor deil 1 kisiyi aramama bakar yanından bi hesap alip seni silmem ;) yeterince eğlendik fazlasının yük olduğunu düşünerek biraktik cok zahmet etmişsin foto paylaşarak soylesen buraya da yazardım Mikail Kaçar ;)

Aynen ya bende hiç sevmem şu monch denen herifi ne olur hücumun present presidenti arada bir hesap al hadi bekliyoruz...

Mönch*

Yasaklı

Azıcık yüreğin varsa yaparsın hodri meydan :D

burakaan

Baltacı

haritadan yerde seçtirtirmisin reis? başka ne özelliklerin var mesela bir ıslıkla 50 adam toplayabiliyormusun?

Deleted User - 848887612

Ziyaretçi

bir insan kendini ancak bu kadar rezil edebilir:)

AtAvratSilah

Mızrakçı
herkes hucum diye atip tutmuş bakıyorum bi cok kisi ben hucum oyuncusuyum diyor engin abi (severimseni) kim desem belki tanımayacak oyuncular burda hucum oyuncusuyuz diye laf kalabalığı yapıyor.w5te ilk hucum klanini kuran bizdik yıllarca hucumun kuruculugunu yaptim ve ilk kuralimiz barbar köy alimi yasak alan ihraç edilirdi.simdi bakıyorum herkes barbarla savaşıyor yada arkadaşını topluyor burda soyle kestik boyle dunya kapattik pakt olaylarına girmiyorum bile.engin abi hücumun suan ki halini görse bu klani kurduguna pişman olurdu.
burayı okumamıstım da 1. hucum klanını mürtet kurdu severimseni oyun bilgisi ve aktif biri oldugu için sonra ona devretti .. ha simdi inkar ederim dersen tatmin olmassan severimseni numarası yoktur sende atayım no sunu sen kendin ara birinci şahıslardan duymak daha dogru olur

AtAvratSilah

Mızrakçı
W14te server basindan sonuna kadar klanin basinda ben vardım 2 ay oyunda olmadım sadece sen ne ara geldin klan kurtardın ne ara klani bi noktaya getirip bıraktın hayal dunyan guzel baya yazıp çiziyorsun:D atlantis dedigin sey bi klansa adını dahi duymadim nasil orda olabiliyorum ne içiyorsanız söyleyin guzel kafa yapmış guzel uyduruyorsunuz :) yanıma nasil geleceksin artisten mi koy alacaksin yoksa yasaldan mi milletten aldigin koylerle yanıma gelip arkana dünyanın yarısını pakt diye toplayıp kendini destekletip saldiracaksin sonra barbar toplamış gibi toplamış mi olacaksın bu mu şeref anlayışın eger buysa şerefine saygılar :D paktindakiler saldırıyor sor onlara barbarla savaşmak kolaymiymis sonra gel adam gibi oyununu oyna dayak yemiş çocuklar gibi abilerini toplayıp dayılik yapmaya kalkma zamaninda sana yaptıklarımı hala sindirememissin yazik :)
w 14 de basından sonuna kadar degil ortasına kadar vardın senin oyunculugun iyiydi ve aktiftin klanın basına gecmeni biz kendimiz istedik ama egoların klandan agır bastıgı için ve kırıp döktüklerini toplamaktan bıktıgımız için yetkilerini elinden aldık yani beceremedin hatırlatırım hucumu da sen bırakmadın kovuldun.. sonraki dünyalarda sen gelmedin degil biz almadık

Rasaleagle

Acemi
evet sanırım buna cevap olarak ben op yerken, senin köylerine giden komutlara baktıgım zaman 1 çiftlik savunma ile saldırılıyordu... bir köyüne toplamışsın savunmayı hesap silecek arkadaşlarından da tam savunmayı köyüne saldırtıyorsun o gün içimden söylediklerimi dışıma yansıtmak istemem.. Balıkçılar op yerken ayrılan bu rezilliği yapıp forumda sallayan bir insan.... VE ARKASINDAN YENDİĞİM BİRİMLER ORTADA DİYEBİLMEK.....

30 HeSaP B@TiRaN152.04215.12.2020
ben aşşağıda yasaldan op yerken senin yaptıgın burada..

38 Rasaleagle
coa_unknown.png
ASD
134.19916.12.2020
op yedim ve ertesi gün kestiğim birimler..