Mutlu musunuz gerçekten ?

• Konuyu başlatan Deleted User - 848902262
  • Başlangıç tarihi

Deleted User - 5521173

Ziyaretçi
hahahaha :) baya düşündün yazarken kal geldi heralde ya da neyse bir şey demeyim daha fazla. Ağlama seslerini susturduğumuza göre yazmamıza gerek kalmadı bizim de sağol reyiz.

herkes hucum diye atip tutmuş bakıyorum bi cok kisi ben hucum oyuncusuyum diyor engin abi (severimseni) kim desem belki tanımayacak oyuncular burda hucum oyuncusuyuz diye laf kalabalığı yapıyor.w5te ilk hucum klanini kuran bizdik yıllarca hucumun kuruculugunu yaptim ve ilk kuralimiz barbar köy alimi yasak alan ihraç edilirdi.simdi bakıyorum herkes barbarla savaşıyor yada arkadaşını topluyor burda soyle kestik boyle dunya kapattik pakt olaylarına girmiyorum bile.engin abi hücumun suan ki halini görse bu klani kurduguna pişman olurdu.

hahahaha :) baya düşündün yazarken kal geldi heralde ya da neyse bir şey demeyim daha fazla. Ağlama seslerini susturduğumuza göre yazmamıza gerek kalmadı bizim de sağol reyiz.

çok iyi oyuncusun helal olsun. gelip laf ediyorsun burada boş boş. iyi olsanız bişe demicem. ne kesim var ne başka bir şey. sülale klanlar sayesinde buralara kadar gelip forumda ota b.ka ağla yazıyorsun.

1606155075510.png

Son düzenleme bir moderatör tarafından:

Deleted User - 5521173

Ziyaretçi
çok iyi oyuncusun helal olsun. gelip laf ediyorsun burada boş boş. iyi olsanız bişe demicem. ne kesim var ne başka bir şey. sülale klanlar sayesinde buralara kadar gelip forumda ota b.ka ağla yazıyorsun.

19778 adlı eklentiyi görüntüle

Klanimiz bizden ne isterse o kardeş, kesim yapılacağı zaman yapılır. Benim hesabım sana mi battı? 58 de ağlayıp köyleri saliyordun iyi oyuncu ne oldu?

MQKOKO

Kılıç Ustası
herkes hucum diye atip tutmuş bakıyorum bi cok kisi ben hucum oyuncusuyum diyor engin abi (severimseni) kim desem belki tanımayacak oyuncular burda hucum oyuncusuyuz diye laf kalabalığı yapıyor.w5te ilk hucum klanini kuran bizdik yıllarca hucumun kuruculugunu yaptim ve ilk kuralimiz barbar köy alimi yasak alan ihraç edilirdi.simdi bakıyorum herkes barbarla savaşıyor yada arkadaşını topluyor burda soyle kestik boyle dunya kapattik pakt olaylarına girmiyorum bile.engin abi hücumun suan ki halini görse bu klani kurduguna pişman olurdu.
o bahsettiğin oyuncuların çoğu senden daha fazla HUCUM adı altında oynadı ve daha fazla uykusuz kaldı da neyse

Laf söylüyorsan once ismini söyleyeceksin sonra cevabini alacaksin bak ben acik acik söylüyorum söyleyeceğimi kendimi saklamadan? Kurulu sisteme gelip oynamak guzel deil mi güzel oluyor birilerinin kurduğu sistemde bulunmak emek yok hersey hazir gel yemeğini ye git . Hucum klani w5te kuruldu w14e kadar kemik kadrosu denilen ekiple cok ciddi savaşlara girdi barbar toplamadi dünyayı müttefik ekleyip oynamadı savaşa savaşa ilerledi ismini duyurdu bu platforma peki şimdi ne oldu hucumun asil kurucularına severimseni ,xsersery,kojirohyuga,thewinner ve daha pek çok asil oyuncusuna ? Boyle boyle oyundan soğuttunuz asil hucumu oluşturan kuran ekibi simdi eskilerden kaldi 4-5 kisi onlarda pasif oynamiyor bile sonra geldi barbar savaşçıları hesap toplayicilari oda yetmez gibi dünyayla müttefik olalım yan gelip yatalım ustune bide millete ahkam keselim burda laf kalabalığı yapanları sahada savaşta görelim cok iyi oyuncusunuz ya tek üzüldüğüm hücuma verilen o kadar emeği o kadar çabayı boyle karaladiniz.

burakaan

Baltacı
Laf söylüyorsan once ismini söyleyeceksin sonra cevabini alacaksin bak ben acik acik söylüyorum söyleyeceğimi kendimi saklamadan? Kurulu sisteme gelip oynamak guzel deil mi güzel oluyor birilerinin kurduğu sistemde bulunmak emek yok hersey hazir gel yemeğini ye git . Hucum klani w5te kuruldu w14e kadar kemik kadrosu denilen ekiple cok ciddi savaşlara girdi barbar toplamadi dünyayı müttefik ekleyip oynamadı savaşa savaşa ilerledi ismini duyurdu bu platforma peki şimdi ne oldu hucumun asil kurucularına severimseni ,xsersery,kojirohyuga,thewinner ve daha pek çok asil oyuncusuna ? Boyle boyle oyundan soğuttunuz asil hucumu oluşturan kuran ekibi simdi eskilerden kaldi 4-5 kisi onlarda pasif oynamiyor bile sonra geldi barbar savaşçıları hesap toplayicilari oda yetmez gibi dünyayla müttefik olalım yan gelip yatalım ustune bide millete ahkam keselim burda laf kalabalığı yapanları sahada savaşta görelim cok iyi oyuncusunuz ya tek üzüldüğüm hücuma verilen o kadar emeği o kadar çabayı boyle karaladiniz.

Sen neredeydin bunlar olurken ben mesela kemik kadrosunda kurucu ekibinde olduğum klanın istediğimiz yoldan çıkmasına izin vermezdim belli ki sen bunlar olmasın diye hiçbir şey yapmamışsın en büyük suçlu sensin sonradan gelip değiştirenler değil

Morted

Kılıç Ustası

Nasıl kurduğunuzu yada kurulduğunu da anlatsana?

oksijennn

Milis

respawn w14 u kapattıysa senın yuzunden kapattı , bos yapma buralarda senı bu klanın kapısında ıcerıye kımse alamaz .. engın ın degerını senden ıyı bılırım..

bos yapma buralarda gorende acaba ne anlatıyor demesın

DeathRoll

Yasaklı
Sunuda eklemek istiyorum demekki senin gibi bir kişilik ve çürüğün hücumdan gitmesi çok iyi olmuş senın beğenmediğin yeni kitle hücümü çok iyi şekilde ilerlettiğini düşünüyorum ve bunu görmemek ahmaklıktır açıkcası eğer senin dediğin gibi olsaydı forumlarda bu kadar üstüne siyaset yapılmazdı diye düşünüyorum ve eğerki bu kadar daha kaliteli olmasaydı sende burda hucumun ana kadrosundanım diye gerilemezdin yani sen hücümü hiç bir şekilde haetmemiş ve kendini buraya ait hissetmemişsin o yüzden burda hucumdanbahs etme ve yeni oyun sitilçnde kendi ana kadronla barbar almadan dewam et strateji oyunu oynadıgınıda unutma barbar almak veya almamak cok mantıksız bunun lafınn edılmesi bile komedi haritan konumun gereği ne yapman gerekirse onu yaparsın cok uzun oldu galiba o yüzden senin hücüm hakkında en sın konusacak insan olduğunu düşünüyorum

MQKOKO

Kılıç Ustası
respawn w14 u kapattıysa senın yuzunden kapattı , bos yapma buralarda senı bu klanın kapısında ıcerıye kımse alamaz .. engın ın degerını senden ıyı bılırım..

26 daki atlantiscilerden değil mi bu .)

Kimdin sen w14te yetkilerini aldigim sinirden hazmedemeyip klandan çıkıp hesap silen oksijen mi biz oyunu biraktik diye klani basi bos bulup klana çöken oksijen mi :) dunya basinda hucumdan gel diye teklif geldi ben gelmedim bu arada bunuda bil.xsersery vedat abinin değerini ne kadar bildin de engin abiyi o kadar bileceksin senin ne olduğunu biz biliyoruz şovunu klana aldigin barbarci tayfaya yap bana işlemiyor

oksijennn

Milis
Kimdin sen w14te yetkilerini aldigim sinirden hazmedemeyip klandan çıkıp hesap silen oksijen mi biz oyunu biraktik diye klani basi bos bulup klana çöken oksijen mi :) dunya basinda hucumdan gel diye teklif geldi ben gelmedim bu arada bunuda bil.xsersery vedat abinin değerini ne kadar bildin de engin abiyi o kadar bileceksin senin ne olduğunu biz biliyoruz şovunu klana aldigin barbarci tayfaya yap bana işlemiyor
Çöp w14 te ben çocuğum olduğu için klanı en iyi noktaya getirip bıraktım 3 ay oyuna girmedim herkes aradı gel klan dağılıyor diye sonra geri dönüp enkazı kaldirdim respawn i hesap silme eşiğine getirdigim.sirada benim olmadığım boşlukta seni yetkili sıfatına getirene ağzıma geleni sayıp hesap silip çıktım ne oldu erkeksen devam etseydin benden sonra herkes silince demekki sen hücum için hicbirsey değilsin
O sana hücumda teklif edene de ki oksijennn beni bu klanda görürse senide benide klanda barındırmaz

Sen bu kapıdan içeri giremezsin bu arada xsersey dersin ama onun oynadığı nicki bilmezsin

Seni ilerde barbar gibi toplayacağım ama barbarlarinda bir şerefi var o nedenle biraz bekle yanına gelmeden hesap şile alma