Mutlu musunuz gerçekten ?

• Konuyu başlatan Deleted User - 848902262
  • Başlangıç tarihi

haksef

Baltacı
bu şekilde yazmak çok zor değil değilmi. Lütfen şu dokunsak hortlayacak adamlara anlatın. Kusura da bakmayın sizi eklerken hata olmuş

kusura bakmayın sizden foruma giren yoktur diye önüme geleni pakta yazdım siz söyledikçe ben kusura bakmayın diyip pakttan eksilticem :D enes o kadar şey yazdın hepsimi tutarsız olur :D

S U P E R B

Milis
-Aldığım köylerin yüzde 95'i 80-100 puanlık barbarlardı, bonuslardı. Temizlik disiplinli bir düzenle geliştirdim ve artık klanım onları istediği zaman, istediği şekilde, maden ya da ordu kaynaklı olarak kullanabilecek. Sizi temin ederim daha çooook keyifle temizlik yapmam lazım çünkü daha yarısı gereken madeni bulamadı bile, gene mutluyum :)
eneskosova paktin sozcusu olarak seni sahneye davet ediyoruz pakt oyunculari saksaklayin bakalim enesi :)

gerçekten ya o kadar kalabalıklar, paktın sözcüsüne iki beğeniyi çok görüyorlar :D (beğeni atmak demek, yazdıklarını onaylıyorum, destekliyorum yada doğru buluyorum anlamına geldiği için, o yalanlara herkes ortak olamıyor demek ki .. bu da iyi bişy :D )

haksef

Baltacı
gerçekten ya o kadar kalabalıklar, paktın sözcüsüne iki beğeniyi çok görüyorlar :D (beğeni atmak demek, yazdıklarını onaylıyorum, destekliyorum yada doğru buluyorum anlamına geldiği için, o yalanlara herkes ortak olamıyor demek ki .. bu da iyi bişy :D )

kuru kalabalık diye bir tabir var bilirmsiniz :D googleye hücum yazınca o çıkıyor :D

*Soba

Milis
Şimdi gelin W61'de olan bazı komik olaylardan bahsedelim.

VUSLAT-HÜCÜM-AİLE-ARTİZ-YASAL-WESPONT bir pakt olarak geldi. Bunu hepimiz biliyoruz ve 2 ay geçse bile hala aralarında bir sıkıntı yok. Bu zaten komik ama bu kadar pre harcayıp kamilerin köyde durması ve sadece barbar toplayıp köyleri kasmaktan dolayı gerçekten mutlu musunuz ?

Hızlı bitirebileceğiniz bir dünyaya bu kadar paktla gelip ortadaki köylerden niye farklı farklı klanlarla alıyorsunuz? Birbirinizi vuracağınız bu kadar belli ve hala saçma sapan işler yapmaktan gerçekten mutlu musunuz ?

Neyse hadi bu konuyu kapatalım. Asıl olayımıza gelelim. Yandan atmış. Kim bu arkadaş hücüm profilinde yazan kişi. Çok merak ediyorum bu kadar kalabalık dünyaya gelip, vira-akrep-artiz savaşı için multi hesaplar açıp sınırda, onları barbara düşürüp, o köyleri alınca kendinizi oyuncu mu sanıyorsun ? Bu kadar kalabalık dünyaya gelip doydoya temizlik yaptıracağına kami attırsan zaten o multileri boşuna açmaya gerek kalmayacaktı. bak sadece doydoy diyorum diğer pasifleştirdiğin 1000 kişiyi saymıyorum bile. böyle oyun oyun oynamaktan dolayı kendinizi çok iyi hissediyor musunuz ?

destek almak için 15 tane klan gezenler size de soralım gerçekten zevk alıyor musunuz ?

Peki oyunu yönetenler siz bu durumdan mutlu musunuz ? Pushing, anlaşmalı köy alımı, multi ne ararsan var. Ama ceza yok.

Hep beraber tüm bu saçmalıklar için soruyoruz: Mutlu musunuz gerçekten ?
Demişsin tepkini göstermişsin ama ucu açık bir sürü konu var sadece kendince doğru gördüğün konuları anlatıyorsun ama neden bu kadar çok klan pakt olarak girdi onu sordunuzmu

Bu tarz dünyaların açılmamaaı için kuşatmalı dünyanın tekrardan açılmaması için kuruldu ne kadar hızlı kapanırsa o kadar iyi olacak dendi evet köylerin halen farklı klanlarda olması mantıklı değil ama herkesin de hem fikir olduğu gibi bu kadar farklı klanların olduğu bir paktta güven problemi oluyor ilk olarak ama şuanda hepsi tamamen kalktı ve köyler tek klana toplanacak ve oyle puan kasılacak şuanki konumda tek kami atılmadan bu dünya kapatıla bilir düşmana sadece defans yaparak bu dünya çok rahat kapatılır ama illaki bu pakta ihanet edecek olacak çıkacak pakt dışından bir klan ile diplomasi yapacaklar ve bu savaş nedeni olacak ama temnnimiz biran önce bu dünyanın kapanması ve daha zevkli bir dünyaya girmek.

Diğer bir mesele ise yazdığın kişiler ve hucum ile kişisel problemlerinin olduğu kanısına varıyorum fazla değil 1 hafta sonra dünya 2 ye bölünür diye düşünüyorum ve eşit bir savaş verilir hak eden kazanır ve hak eden oyuncular dünyayı kapatır.

Dünya kapatanı tebrik edersin sen kapatırsan tebrikleri kabul edersin bunun dışında gelip burda kimseyi karalamaz yada zan altında bırakmazsın.

Alırsın ekibini müttefiğini çıkaraın karşısına savaşırsın.

Zaten bir klan yada pakt dünyayı verdiği sözlere sadık kalarak etik olarak kapatıyor ise bunu tebrik edersin sırf kişisel ego tatminlerin için gelip kimseyi karalamazsın.

Daha öncelerinin yazdığı gibi burası ağlama duvarı demiyecem obkelimeyi hak etmiyorsun sende haklı olarak oyunda kazanamadıgın savaşı forumda sabote etmek istiyorsun psikolojik savaş vermek istiyorsun ama bence bu böyle forumda laf atmak ile olmaz gerçekten emek vererek olur. Kah bu diplomasi olarak kah savaşarak olur sonuc olarak diplomaside bir stratejidir.

Uzun lafın kısası forumu bu tarz ele avuca sığmayan konular ile meşgul etme.

Şimdiden uzun yazdığım için kusura bakma ben bir oyuncu olarak yazıyorum bunları ve kırıcı olduğum kısımlar oldu ise şimdiden kusuruma bakmamanızı diliyorum.

İyi geceler.
İyi oyunlar.

Mönch*

Yasaklı

RusskyStandart

Mızrakçı
Bu tarz dünyaların açılmamaaı için kuşatmalı dünyanın tekrardan açılmaması için kuruldu ne kadar hızlı kapanırsa o kadar iyi olacak dendi evet köylerin halen farklı klanlarda olması mantıklı değil ama herkesin de hem fikir olduğu gibi bu kadar farklı klanların olduğu bir paktta güven problemi oluyor ilk olarak ama şuanda hepsi tamamen kalktı ve köyler tek klana toplanacak ve oyle puan kasılacak şuanki konumda tek kami atılmadan bu dünya kapatıla bilir düşmana sadece defans yaparak bu dünya çok rahat kapatılır ama illaki bu pakta ihanet edecek olacak çıkacak pakt dışından bir klan ile diplomasi yapacaklar ve bu savaş nedeni olacak ama temnnimiz biran önce bu dünyanın kapanması ve daha zevkli bir dünyaya girmek.

Tek neden bu tarz dünyanın açılmaması için mi gerçekten ? Eğer gerçekten buysa tamam haklısınız kendi davanızda buna kesinlikle lafım yok.

Ama bir de karşı taraftan bakın forumda yazılıp çizilenlere bir bakın.

Sizin tarafınızda olmayan herkes burada fikrini beyan ettiği için ağlamış oluyor, burası ağlama duvarı değil deniyor. Sonuçta bu bir savaş oyunu ve kurulan büyük pakt haricindeki her klan iyi kötü savaşmaya, oyundan zevk almaya çalışıyor. Dünya açıldığı ilk günden beri en büyük klanlar birbiriyle asla savaşmamış bunu eleştirince herkes ağlamış oluyor nedense.

Ainublade

Acemi
Tartışmayı takip edemedim ama hiç savas yok mu :) ilginç dünya hakkaten ama böylesi de bi değişik oldu sanki . Başka worldde görmeyiz heralde

S U P E R B

Milis
5 kapak kafa oyuncuları suan hangi klanda?
4 ask ile ne zamandır savaşıyorsunuz?
3 armada klanına rm88 klanından destek gelmedi mi ?( gelmedi de buraya ss dökeyim)
2 Vuslat klanı hucum paktında, soruyorum hangi rm oyuncusu vuslattan 1 kami yedi ?
1 balyoz klanı yasal ile savaşmıyor muydu ?

Dostum artık gönül rahatlığıyla Vuslatı paktınıza dahil edebilirsin, 1 saat önce bizden bi köy aldı vuslat :D
Sınır olmadığımız halde adamlar bizle savaşmaya yukarı taşınıyor..bil istedim

a pardon gerçi biliyordun zaten değil mi :D

Mönch*

Yasaklı
Dostum artık gönül rahatlığıyla Vuslatı paktınıza dahil edebilirsin, 1 saat önce bizden bi köy aldı vuslat :D

ulan ne alaka daha dün değil önceki gün feryat rm ye geçip sınır köylerine sav çekti bu kadar ıqless olamazsın

senin gibi fikri olmayıp zikri olan bir şey daha biliyorum ama forumda dile getirmek yasak :D

Deleted User - 5521173

Ziyaretçi

ya bunun bildiği yanıldığına yetmez çatır çutur savunma çekiyor sizden bir üstüne köy mü alıyorlar hahahah :) şakşakı size yapıyorlar haberiniz yok

S U P E R B

Milis
ulan ne alaka daha dün değil önceki gün feryat rm ye geçip sınır köylerine sav çekti bu kadar ıqless olamazsın

senin gibi fikri olmayıp zikri olan bir şey daha biliyorum ama forumda dile getirmek yasak :D

ulan zırto madem adam sizin düşmanınıza (RM) geçip savunma topluyor, madem Vuslat sizin paktta değil, barbar köy toplayacağınıza savaş açsanıza vuslata..

Ha savaşıp savaşmamanız da beni ilgilendirmiyor.. PAKT adıyla kurduğunuz klanın isminde bile vuslat varken gelip burada vuslat bizim paktta değil diye zırlamanız komik geliyor

Deleted User - 5521173

Ziyaretçi
ulan zırto madem adam sizin düşmanınıza (RM) geçip savunma topluyor, madem Vuslat sizin paktta değil, barbar köy toplayacağınıza savaş açsanıza vuslata..

Ha savaşıp savaşmamanız da beni ilgilendirmiyor.. PAKT adıyla kurduğunuz klanın isminde bile vuslat varken gelip burada vuslat bizim paktta değil diye zırlamanız komik geliyor

sana mı soracağım aslan parçası? sen alınan köyüne ağla :) ha birde şunu da klan profilinize yazın bari: ''hocommm koro kalabalokkk ''

Eklentiler

• caps-cilginligi_39228_b.jpg
    caps-cilginligi_39228_b.jpg
    86,1 KB · Görüntüleme: 3

Deleted User - 5521173

Ziyaretçi
Allah beyin vermiş de kullanabilecek irade nasip etmemiş...Ben giden köyümü alırım da sen bu boş beyni bu yaştan sonra biraz zor doldurursun :D

bıdı bıdı yapma haydi işine bak :) arada hücumu ağzından çıkarda nefes al yoksa bu gidişle pek nefes alamazsın