Mutlu musunuz gerçekten ?

• Konuyu başlatan Deleted User - 848902262
  • Başlangıç tarihi

haksef

Baltacı
Hucum paktının oyuncu sayısı da rm paktından az, hucumun oyuncu sayısı da.
Geçen gün birine cevap yazdım geri vites attı, sen de geri vites atmaya geldiysen ayarını vereyim sana da.

konuya gülerek başlamak istiyorum ve bu gereksiz pakt konusunu açıp uzatıp degmicek(enes)oldugu halde cevap vermek istedigim için cevap verdigimden dolayı hem oynattığım parmaklarımdan hemde beyin hücrelerimden defalarca kez özür dilerim :D

:) şimdi enes yaşın kaç benden büyüksün belki aynı yaştayız çok önemli degil bu dakikadan sonra çünkü ben saygıyı yaşa degil karektere gösteririm o gün biz güzelce konuşalım dedim sende tamam dedin naptık konu uzamasın dedik anlaştık dahada mesaj yazmadım buraya biz düzgünce konuşunca ayar vermiş oluyormuşsun ben geri vites yapmış oluyormuşumya ne kadar saçma sapan insanlarsınız hemen yazayım size ben olaya hücum ile Rm oyuncu sayısı nasıl aynı senin matematik ögretmenin baya kötüymüş yada senin derslerin dedim burda anlama sıkıntınız oldugu için sadece hücum ile Rm yazan bir cümleyi sakız gibi bi sen çektin bi başkası getirdiniz konuyu pakt olayına pakt sayılarımız eşit oyuncularda eşit laga luga yaptınız ki beni hiç ilgilendirmez ister dünya ile pakt olun ister dünyayı destekleyin ki kimle savaşsak onu destekliyoruzsunuz piyonlar gidince sıranın size gelecegini biliyorsunuz çünkü :D siz oyun başında 900 kişi iken biz 600 700 kişi idik neden o istatistiği paylaşmadında gittin yeni yapılan istatistikleri paylaştın onuda paylaşsaydın hani her zaman Rm oyuncuları sizden fazla ya deseydin oyun başı hariç Rm bizden fazlaydı ki ben inanmıyorumda o istatistige halen :D gittiniz kendi içinizdeki adamları pre kasanları, multilerinizi gittiniz topladınız oyuncu sayısınız baya bi eksildi normal olarak şimdi o istatistigi paylaşıpta yok Rm bizden fazla paktları bizden fazla bi tanede bot gibi bişey koymuşsunuz buraya cümle kuramıyor yazıları alıntı yapıp aglamayın diyor büyük :D yani şimdi ben burda bu yazıları bozuyorsam senin boş yazılarındandır geri vites yapacagım bir konu yok benim ,çünkü sizin o kafanızda kurdugunuz şeyleri pakt olaylarını kendiniz açtınız :D o aglama saatinizmi geldi diye arada çıkan saat horozuda size yazıyordu onu niye diceksin anlamamışsındır belki çünkü pakt olayını sen ve yandaşların açtınız :D bidakine biri bişey yazdıgında gaza gelmeden veya dur ben buna cevap verdigimi sanayım diyipte milletin yazılarına cevap verme okey

Burda bir geri vites yok senin anlamanda sıkıntı var gidip keloğlan masallarından başla kitap okumaya anlamadanda başka bir kitaba geçme tamam mı

oyuncusu neredeyse eşit diyen benim zaten. Bunuda son 1 aydır tutuğum istatisliklere nazaran söyledim. Fakat sizin ifadenizi de kışkırtıcı buldum. Huyum kurusun hemen kışkırırım..
Neyse sizin gibi bende gereksiz yere tartışmak istemem kusura bakmayın iyi oyunlar .

Anlaşıyın işin teşekkür ederim konunun uzamamasına sevindim iyi oyunlar.

Dr. Tinker

Baltacı
adil ve zevkli bir savaş istiyoruz ? biz 1iz hadi karşımızdaki 2 olsun. oyuncu sayısı bazında. ama siz bile destekliyorsunuz ? bunu niye eleştir miyim ?
Adil ve zevkli bir savaş istediğiniz için Yasalın vura vura yıktığı yorgun Ask klanına savaş açtınız bedava köy topladınız değil mi ? Yazık bir de övünüyorlar bir kaç günde 50 köy aldık diye. Kafan çok güzelmiş.

Fsociety

Baltacı
işimiz gücümü yok elbette çoluk çocuk eğlendiririz nolacakki.

Şimdi iyi bak,

30.10.2020
-----------------------------------
HUCUM PAKTI

YASAL, HUCUM1, Family, HUCUM2, HÜCM10, ARTİZ, HUCUM, HUCUM3, HÜCUM9, HÜCM11, HÜCM13, YASAL2, YSL-S1, F@mily, HUCUM5, YSL-S4, HUCUM4, HUCM12, HUCM14, Vira+1, YASAL6, ARTİZ2, YASAL5, YASAL3, HUCUM6, ARTİZ5, SAVYSL, HUCUM7, YASAL4, ARTİZ7, ARTİZ6, HUCUM8, HÜCM15, YSL-S3, ARTIZ0, YASAL8, ARSAV, Aile., VEGAS!, HUCM16, ARTİZ3, HÜCM60, ARTİZ_, HUCUMZ, HUCUMX, ARTİZ8,

Toplam oyuncu: 1536
Toplam köy: 4.516

RM PAKTI

[Rm], Maybe, [Rm9], YSL-S2, ARMADA, [Rm1], AKREP, ASK, [Rm3], BALYOZ, Hamsi, Vira+2, [Rm15], Vira+4, BABA, [Rm61], [Rm5], İNFAZ, [Rm11], RÜZGAR, [Rm14], [Rm4], ASK2, ASK4, [Rm13], Vira, [Rm2], [Rm7], İNFAZ1, [Rm6], [Rm8], Rm61, AKREP2, ASK3, [Rm12], Vira+3, İNFAZ2, ALA-RM, BZK, BAL2OZ, ARMAD3, BAL3OZ, SoA, ÖTKN, DOST2, BZK2, DOST, ANKA, Türkkk, GÖLGE1, Rm88, ARMAD2, RSPCT, ARMAD4, NİGHT, KURT., PARS, AKREP3, ANATOL, GÖLGE2, BABA+2, ORGNZE, DMG, EİBO3, İNFAZ3, AKREP4, BZK3, SoA1, EİBO2, KAPAK,

Toplam oyuncu: 2,651
Toplam köy: 5.516

BU TARİHTE VUSLAT- WESTPOİNT SINIR OLMALARINA RAĞMEN RM İLE VEYA RM PAKTINDAN BİR KLAN İLE DÜŞMAN DEĞİL. BİRBİRLERİYLE HER AN SAVAŞMA OLASILIĞINA SAHİPLER.
DOLAYISIYA BU İSTATİSLİKLERDE 2 PAKTA DA DAHİL DEĞİLLER
---------------------------------------------------------

09.11. tarihinde saat 02:58

HUCUM PAKTI
YASAL, HUCUM2, HUCUM1, HUCUM3, HÜCM10, Family, HUCUM5, YSL-S1, HUCUM4, ARTİZ, HUCUM8, HUCUM, HÜCM11, YASAL2, HUCM12, HÜCUM9, YASAL3, F@mily, ARTİZ4, YSL-S4, HUCUM7, HUCUM6, YSL-S3, YASAL6, YASAL5, ARTİZ2, YSL-S2, ARTİZ5, YASAL8, YASAL4, YASAL7, ARTİZ6, ARTIZ0, huucc, Aile., HÜCM15, HUCM16, VEGAS!, HHÜCUM, ARTİZ_, ARTİZ8, HÜCM60, HUCUM*, HUCUMA,WSSPNT, wspnt2, Wspnt3, wspnt8, Wspnt7, WSPNT!, Wspnt4, Wspnt6, wspnt9, wspnt5,

Toplam oyuncu: 1.757
Toplam köy: 7.458

RM PAKTI
Maybe, [Rm], [Rm9], AKREP, [Rm1], [Rm14], BALYOZ, [Rm3], BABA, Vira+1, [Rm4], Hamsi, Vira+2, [Rm8], [Rm15], Vira+4, [Rm11], [Rm61], [Rm5], ARMADA, Vira, [Rm13], [Rm2], Vira+3, ASK, Time, Rm61, ASK2, BZK, Vira-T, [Rm7], AKREP2, [Rm6], İNFAZ, [Rm12], ALA-RM, BZK2, BAL2OZ, BAL3OZ, AKREP3, DOST2, ARMAD2, Rm88, EİBO3, BZK5, BZK3, EİBO2,

Toplam oyuncu: 1881
Toplam köy: 5.806

Bu tarihte Westpoint Rm ile düşman, dolayısıyla pakta dahil olmuştur. Vuslat ise Rm ile ve Hucum ile müt. Dolayısıyla iki pakta da dahil edilmemiştir.
----------------------------------------------------

14.11. tarihinde saat 03:25
18.11. tarihinde saat 03:19

bu tarihlerde de istatisliklerim var ama sıkıldım tek tek yazmaya. o yüzden yazmayacam. Ama yine bir önceki durumla aynı bir durum var. diplomatik olarak .Değişen sadece istatislikler.

son olarak bu günün şuanın hem istatisliğini hep haritasını koyalım bakalım.

21.11.2020
--------------------------------------------------------

HUCUM PAKTI

WSSPNT, YASAL, HUCUM2, Family, HÜCM10, HUCUM1, ARTİZ, HUCUM3, HUCUM5, YASAL2, HUCUM4, HÜCUM9, PAKT, YASAL6, HUCM12, HUCUM8, YSL-S1, HÜCM11, YSL-S2, YASAL5, HUCUM6, ARTİZ2, wspnt2, YASAL3, HUCUM, ARTİZ4, HUCUM7, Wspnt7, F@mily, ARTİZ5, wspnt8, Wspnt3, YASAL7, YASAL8, ARTİZ3, WSPNT!, Wspnt6, YASAL4, Wspnt4, Aile., wspnt9, HUCM16, VEGAS!, HUCUM*, ARTIZ0, HÜCGEC, HCM1, HHÜCUM, HÜCM60, ARTİZ_, ARTİZ9, ARTİZ8, wspnt5,

Toplam oyuncu: 1.462
Toplam köy: 9.107

RM PAKTI

Maybe, [Rm], [Rm9], [Rm3], AKREP, [Rm1], [Rm14], Hamsi, [Rm8], BABA, Vira, [Rm11], [Rm4], Vira+4, [Rm12], [Rm5], AKREP2, [Rm13], Vira+2, Rm61, Vira+3, [Rm61], Vira-S, BZK, [Rm2], Vira-T, Time, [Rm10], [Rm7], [Rm6], BALYOZ, AKREP3, BZK2, ARMADA, Rm88, BZKDST, ARMAD2, BAL3OZ, Vira+1, EİBO3, VSav, BZK5, ALA-RM, EİBO2, BZKSJ, EİBO4, KAPAK, BZK3, KAP8K,

Toplam oyuncu: 1.485
Toplam köy: 6.246

Bu haliyle harita,

Tribes Map

Şuana kadar vuslat hiçbir zaman hiçbir pakttan taraf olmadı. Rm ilede Hucum ilede müttefikti/Saldırmazlık anlaşmalıydı. Şuanda Vuslatın durumu,

VUSLAT, VUSLT2, VUSLT6, VUSLT3, VUSLT4, VUSLT7, VUSLT9, VUSLT5, VUSLTX, VUSL@T, *VST*,

Toplam oyuncu: 425
Toplam köy: 2.722
Vuslat map

son gelişmeler de vuslatın rm paktından yana tavır alacağını gösteriyor. Alelen konusulur durumda olan budur. Bu durumda da yine benim sözlerim senin gibi parlak zekaları aydınlatmaya yetmeyecek onun farkındayım ama yine de verilerle konusan tarafta olan biz olalım sen ve senin gibilerde boş boş konuşssun o bize yeter.

Verilerle, anlizlerle aklın yoluyla konuşulacak her şeye varız. Ama bundan böyle boş konuşanlar için yazmayacağım.
Pars klanı olarak premium kasmaya girdik oynayan yok şuan yanlışlık olmuş ittifak vs. söz konusu değil -15 oyuncu RM paktına :p

Ahaagsfhsjsh ne oldu aslan ben rahatım. Böyle bozulursun işte.

bak anlıyorum beyin yok çok.ama açıklayayım belki az olanla anlarsın. ask klanı ile diplomasim yok. yasal klanı vurmuş adamlar darmadağın.vuslat bile vuruyor rm bile vuruyor. ne yapalım biz de bekleyip yasalın daha fazla oradan köy almasını mı bekleyelim ? aptal aptal konuşmayın. benim dediğimle bunun ne alakası var. boş konuşcam diye gelip yazma buralara. hadi kaybol şimdi

Dr. Tinker

Baltacı
bak anlıyorum beyin yok çok.ama açıklayayım belki az olanla anlarsın. ask klanı ile diplomasim yok. yasal klanı vurmuş adamlar darmadağın.vuslat bile vuruyor rm bile vuruyor. ne yapalım biz de bekleyip yasalın daha fazla oradan köy almasını mı bekleyelim ? aptal aptal konuşmayın. benim dediğimle bunun ne alakası var. boş konuşcam diye gelip yazma buralara. hadi kaybol şimdi
O zaman burda millete yok adaletli savaş bilmem ne diye duyar kasmayacaksın Aslan parçası. Hadi ikile şimdi oyununa bak.

enesberk

Kılıç Ustası
5 kapak kafa oyuncuları suan hangi klanda?
4 ask ile ne zamandır savaşıyorsunuz?
3 armada klanına rm88 klanından destek gelmedi mi ?( gelmedi de buraya ss dökeyim)
2 Vuslat klanı hucum paktında, soruyorum hangi rm oyuncusu vuslattan 1 kami yedi ?
1 balyoz klanı yasal ile savaşmıyor muydu ?

Kapak klanlarına destek atan kimler? Bunları burda listelerim. Sen önce klanının ne yaptığını bi öğren.
Aks klanı bizim patka sokmuştun ne ara girdi. Onu bile anlayamadım. Biz bi pakt ile dünyaya girmedik sizin gibi.
Balyoz klanı dediğin klanın hesaplarına wespoint giriyordu düne kadar. Hucuma köy salmaları sizin klana girip mis arkalarına sav ile bölgeye gelmeler..
Senin konuşman cidden burda çok saçma mantık arıyorum konuşmalarında ama bulamıyorum. Dünyanın başından beri 1-2 küçük klanla savaşıp sağa sola def atıp bu oyun oynanmıyor. Senide bekleriz arkadaşlarının yanında karşımıza gelirsin o zaman bu kadar konuşabilecek misin merak ediyorum.

doydoy

Acemi
Merhaba :) Bu forumdaki ilk mesajım sağ olun :) Adım geçmiş cevap yazayım dedim. Pek ses çıkaran bir oyuncu değilimdir. Ses çıkarma fırsatım da olmadı zira çok eski de değilim.

Polemiğe girecek kadar tanımıyorum bu klanlar yaklaşımlarını.

O yüzden kendimle alakalı kısmını geniş bir çerçeveye uzaktan bakarak özetleyeceğim.

1- Bana kimse bir şey yaptırmıyor. Kendi sistemimi uyguluyorum ve oyundan büyük keyif alıyorum. Sorulmuş mesajların devamında, sağ olun düşündüğünüz için, mutluyum :)

2-Klanım 1 2 ay önce tanıdığım ve sevdiğim insanlar aracılığı ile girdiğim bir klan. Çıkardığım işlere saygı duyuyorlar, haliyle bir şey yapmamı istediklerinde seve seve yapıyorum, yapacağım, mutluyum :)

3-Aldığım köylerin yüzde 95'i 80-100 puanlık barbarlardı, bonuslardı. Temizlik disiplinli bir düzenle geliştirdim ve artık klanım onları istediği zaman, istediği şekilde, maden ya da ordu kaynaklı olarak kullanabilecek. Sizi temin ederim daha çooook keyifle temizlik yapmam lazım çünkü daha yarısı gereken madeni bulamadı bile, gene mutluyum :)

4-Gelişen köyler sayesinde daha çok köy alıp geliştireceğim(umarım) ve aynı görevleri yerine getirecekler, daha da mutluyum :)

İşin özünde ben mutluyum, siz neden varsayımlarda bulunuyorsunuz benim hakkımda? Sorsanıza bana özelden mutlu musun kardeşim diye :)