Mutfak & damage klanlari diplomasi

• Konuyu başlatan DeletedUser48331
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser48331

Ziyaretçi
derdim ortamı germek değil w20 acemiyiz ve simos klanları ve onların türevlerinden oluşan 10 klanla girdğinizde biz wordlere no diplomasi baslarız demiştiniz şimdi bakıyorum da full diplomasi ile baslamıssınız :) he bu arada eleştir kaldıramıyorsanız başlık açmayın bende elestirmeyeyım :))

istediğin kadar ama w20 den farklı bir diplomasi mi görüyorsun suan da ? Bi tane kardeşim klanımız damage ve müttefiğimiz eskiya . 2 tane s.a mız var sadece düşmanımız yok suan ama demek değil ki düşmanımız olmayacak yarın öbürgün 4 5 klana savasımı acarım bu benim bileceğim iş . İster 10 klan olurum ister tüm worldu mavi yaparım

DeletedUser12293

Ziyaretçi
Her klanın diplomasisine saygı dudyulmak zolrunda sonuçta her klan kendi çıkarları stratejileri doğrultusunda diplomasi yapar.

DeletedUser37488

Ziyaretçi
Meyve veren ağaç taşlanır hesabı koyver gitsin , başarılar kendoo :)

DeletedUser48331

Ziyaretçi
teşekkürler kardeşim nerelerdesin yoksun ortalıkta

DeletedUser37488

Ziyaretçi
1-2 olay olduktan sonra giremedim şimdi de oyundaki en eski dostumun hatrına geldim yoksa daha da uğramazdım buralara sen naptın diyecem de gene ekibi toplamışsın makaraya devam tabi :D gönlüm sizden yana :)

DeletedUser48331

Ziyaretçi
gönlün bizden yanada world bizi sevmi panpa :D adminlerde bizi sevmi :D

DeletedUser37488

Ziyaretçi
4S kuralı kendom takma kafana tt2 bundan faydalanıp d3vil kankam mehmeti şikayet ediyim belki global ban atarlar la :D

DeletedUser41842

Ziyaretçi
istediğin kadar ama w20 den farklı bir diplomasi mi görüyorsun suan da ? Bi tane kardeşim klanımız damage ve müttefiğimiz eskiya . 2 tane s.a mız var sadece düşmanımız yok suan ama demek değil ki düşmanımız olmayacak yarın öbürgün 4 5 klana savasımı acarım bu benim bileceğim iş . İster 10 klan olurum ister tüm worldu mavi yaparım

diplomasinize saygı dduyuyorum ama w20 bütün wordü cepe almıs görünmü veriyordunuz kendinize çok güveniyordunuz no diplomasi baslamıstınız bende düşündüm acaba w20 klan sayınızın avantajınamı güveniyordunuz çünkü bu wordde sa ve mütle baslamıssınız :)

DeletedUser48331

Ziyaretçi
diplomasinize saygı dduyuyorum ama w20 bütün wordü cepe almıs görünmü veriyordunuz kendinize çok güveniyordunuz no diplomasi baslamıstınız bende düşündüm acaba w20 klan sayınızın avantajınamı güveniyordunuz çünkü bu wordde sa ve mütle baslamıssınız :)

Bizde demiyoruz ki böyle devam etcek yarın yada sonraki gün tüm kıtaya savas acarım bu bizim stratejimize göre devam edecektir . Anlatabildim mi

DeletedUser

Ziyaretçi
Mutfak -damage Klanları bu dünyada bir oldukça üstlerine klan tanımam sonuna kadar götürürler.

DeletedUser41842

Ziyaretçi
ozaman size başarlar yalnız kendal bir şeyi bildirmek istiyorum daha önce bireysel tartışmalarımzda oldu ama senin hakkındaki düşüncelerim değişmeye basladı aslnda sen dengesiz ve ya gevşek biri falan değilsin başkaları muhabbete girmeyeyince gayet medeni olgun bir insan oldugunu gördüm bugun bilerek elestiti yaptım ama bu yunda bazı kişilikleri oturmamıs kişiler gibi tavır sergilemedin :) sen aslında dengesiz falan değilsin :) senin gibi kişiler lazım bu oyunu :)) neyse klan kadronuzu tebrik ederr umarım iyi vakit geçirip bol stres atarsınız :)