Muhabbet

PARS Kankoksun

Kılıç Ustası
Bi kahve. Üzgünüm ama bunu yapacaklarını içten ıce biliyordun sanırım. Buraya yazmayan ama seninle aynı durumda olan çok kisiler var. Çunkü o klanda bulunanların
edepleri bunu gerektiriyor .arkadan vurmayı :) allah yardımcınız olsun

UNCHARTED

Dük
Ortak mı yıldız kadrosundan olup yönetici olmayıp da kapatma listesinde 10 kişinin adı var mı? :D Bir profilde kapattı yazısı almak için 30 yaşında ki adam diye tabir edilenlerin düştüğü durum içler acısı :D

Sen yıldız kadrosunun yönetimini dahi sayamazken bu söylediklerin komik :D

PARS Estergon

Ağır Atlı
Yıldız Klanıyla Anlaşma Yaparken
Yönetimi Yokmuydu !!!

Bi zamanlar pars varken Yıldız Klanıyla anlaşmayı kimle yaptın ???
En son bir yönetici efendi ile anlaşırsak diye bilmem ne yapsınlar gibi şeyler diyordu diğeri de kazanmak için her şeyi yaparız diyordu ha biri de aracı sokuyordu anlaşma yapalım diye doğru hatırladım
saldırı puanı olmayanlar dünya kapatacak helal. Bizimle savaşan çoğu adam kapatma da yok zaten hepsi pişman olmuşlar :)

Ek olarak klanda Türkçe yazmayı bilen de yok sanırım her gelen Türkçesi berbat :)

Tabb34*

Acemi
En son bir yönetici efendi ile anlaşırsak diye bilmem ne yapsınlar gibi şeyler diyordu diğeri de kazanmak için her şeyi yaparız diyordu ha biri de aracı sokuyordu anlaşma yapalım diye doğru hatırladım
saldırı puanı olmayanlar dünya kapatacak helal. Bizimle savaşan çoğu adam kapatma da yok zaten hepsi pişman olmuşlar :)

Ek olarak klanda Türkçe yazmayı bilen de yok sanırım her gelen Türkçesi berbat :)

Sizdede Diyenler Vardı Dünyanın Sonuna Kadar EFENDİ ile oalcağız Dünyayı Efendi ile kapatacağız Diyoırdunuz Yönetiminiz ?
Siz Nasıl Menfaat Gereği Diplomasinizde Değişiklik yaptıysanız Efendiyi yıkarız kafasına girdiyseniz Klanlarda Diplomasisinde değişikliğe gidebilir burada önce kendi yanar dönerliğine bakacaksın

bizle savaşan coğu adam kapatmada yok diyorsunda Pars 4 klanla bu dünyayı kapatabilirmiydi ?
sadece 100 kişi illaki dışarıda olanlar dışarıda kalnalar olacaktı burada kalkıpta edebiyat yapma

Heh Gelelim Buarada Türkçe dersi görmüyoruz Herkesin

Burada Bir Ders Vardı Ve bitti dersini alan aldı Dünyayı Kapatan Kapattı.

EFENDİ-GENERALS
EFEGEN

PARS Estergon

Ağır Atlı
Sizdede Diyenler Vardı Dünyanın Sonuna Kadar EFENDİ ile oalcağız Dünyayı Efendi ile kapatacağız Diyoırdunuz Yönetiminiz ?
Siz Nasıl Menfaat Gereği Diplomasinizde Değişiklik yaptıysanız Efendiyi yıkarız kafasına girdiyseniz Klanlarda Diplomasisinde değişikliğe gidebilir burada önce kendi yanar dönerliğine bakacaksın

bizle savaşan coğu adam kapatmada yok diyorsunda Pars 4 klanla bu dünyayı kapatabilirmiydi ?
sadece 100 kişi illaki dışarıda olanlar dışarıda kalnalar olacaktı burada kalkıpta edebiyat yapma

Heh Gelelim Buarada Türkçe dersi görmüyoruz Herkesin

Burada Bir Ders Vardı Ve bitti dersini alan aldı Dünyayı Kapatan Kapattı.

EFENDİ-GENERALS
EFEGEN
Bizimle savaşmış olanların bir çoğu mesaj olarak tebrik edip o kadar şeye nazaran kazananın biz olduğunu söylediler sağ olsunlar. Ne kadar boş bir klan olduğunu defalarca anlattılar bir daha bu klanla adının geçmeyeceklerini de. Saldırı puanı savunma puanı olmayan ağababalarınızla ne güzel dünya kapattınız ama :) Bir daha ki dünyalara nasıl gireceğiz yüzümüz olacak mı diye düşünmeden. w60 sizin oyuncuların kurduğu klan kaç gün dayanacak? :)
Herkes neyin ne olduğunu biliyor. Bizi tanıyan bizim oyun ahlakımızı ve tarzımızdan dolayı şükranlarını sundular merak etme. Yaptığınız mide bulandırıcı olayları klan diplomasisine giderek yapılır diye aklamaya devam edin. Sen bile içten içten sindiremiyorsun oldu bitti diye geçiştiriyorsun.:)
Ek olarak Türkçemizi koruyalım. Boş klavye kalabalığı yapacağına biraz özen göster :)

Tabb34*

Acemi
Sizdende Bize Yazanlar oldu Tebrik edenler oldu Ama Gerçek Kazanan Belli Boş Klavye Kalabalığı sen Yapıyorsun şu anda :)
Neden Hazmedemiyorsun Hayla :) Sen Herhalde Kesimlerde sıralamadan haberin yok boş konuşuyosun Senin oyun ahlakın belli pars genelli konuşmuyorum ama senin zihniyetin kabul edemez çekemez türden hak veriyorum hayallerin vardı ama 3-5 sefer sıfırlandın galiba

Sindiremeyecek birşey yok çok zevkle oynadığımız bir dünyaydı

Efendi Klanı Hangi dünyaya Girerse Girsin Yanında Gelecek Dostlarıda olur Rakipleride

Yeni Katılan Dostlarımızda ailemizdir artık

o konuda Tasalanma :)

PARS Estergon

Ağır Atlı
Benim söylediklerimi kendinize yansıtarak geçinmeye devam et :) Dünya kapatmak önemli değil bir sonra ki dünyaya girebilmek mesele.
Yok ya 3-5 falan sıfırlanmadım sana tüyo vereyim twstats gir orada bilgiler var görürsün. Ek olarak kim savaşmış kim barbarcı onu da görebilirsin :) OrcLider adlı kullanıcı sıfırlandı bir hesap açtı arkada ham diye ağlanıp başka bir hesap alıp onun ismine geçen sen misin yoksa :)
Neyse w60'dan devam. Daha koruma kalkmadan sizin üyelerinizin kurduğu klanı nasıl dağılacak Klasik2 de barbar kasıp sıralamada üstlerde olup aslan kesilenler ne yapacaklar izlemede kal :)

Tabb34*

Acemi
Dünya Kapamanın önemli olduğu kadar Dostta Kazanmak Önemli Çok şükür ki Generals Klanındaki kardeşlerimizi kazandık şu anda başka dünyalarda efendi adı altında bir etkinliğimiz yoktur olursa sevenimiz çoktur gelirler merak etme evet orclider silindi ama eşi dostu sağolsun geri döndü ve Dünyayı kapadı :) Üyelerimiz kardeşlerimiz klan kurup oynayabilirler 60 da yada herhangi bi dünyada normaldir ne alakası var şimdi o kadar boş muhabbet yapıyosun ki Gülüyorum Haline :)

Nerelerden nerelere geçiyosun Bi Kabullen Ya :)

BUNLARDA KESİM YAPMAMIŞ HALLERİMİZ :):) KOMİK ŞEY SENİİİ

SıraKlan adıYenildi
1 Efendi-Generals144,37 Mil.
2 GENERALS-EFENDİ102,74 Mil.
3 EFENDİ95,26 Mil.
4 .EFENDİ-GENERALS.84,70 Mil.
5 PARS60,92 Mil.

PARS Estergon

Ağır Atlı
Biz bırakalı ne kadar oldu dünya biterken kesimleri gösteriyorsun oyun hakkında tartışmıyorum seninle :D
Komik :D