Muhabbet

Drow

Mızrakçı
Dunyaya yenı hesap acılamadıgı ıcın koy sayısı artık sabıtlenmıstır.nereden bakılıyordu unuttum dunyada kac adet koy var suan? kımdene kadar koy var ıstatıstık paysabılen paylassın lutfen.

Deleted User - 848880811

Ziyaretçi
yine sildiler mesajımı :D

sessizask - fenersavar - flexble - ordinaryus - yeloköy - sanji

DeletedUser72142

Ziyaretçi
şuraya yazdıklarımız silinmez herhal

en azından bilmeyenleri bilgilendirelim

sessizask selim aracılık yapmış/çalmış/çırpmış/para alışverişini yapmış.

hesabın gerçek sahibinin büyük oranda haberi var ters kolpa yapıyor çalındı malındı diye. Aldı parayı çatır çatır yiyor. Bu şartlarda alarm derdine yansın teorisi çürüdü.

yok gerçekten haberi yoksa da hesabı sessizask selim çaldıysa şurada bir ton arkadaşı var ortalığı yıkmaları lazımdı:) yıkmadıklarına göre herşey kontrolleri altında

yani bırakın azapı azapın maşa olarak tuttukları eleman bile hırsızlık yapmış olmuyor. başka bir mantıklı açıklama yok bu olayda

bunda ne var

İOS - D Y B B U K -

Mızrakçı
50 saaten koy aldim bayrak lasan arkadaslar vardi su pasa denilen eleman var 150 koyu var 10 saat mis suresinde deli gibi kami mis cikti 18 saaat koy alamadi oyuncu dedigim @kntekin kalkti ona sav atti benden aldigi koye destek atmak icin saglam oyuncularmisiniz sizi diger dunyalarda gormek istem acikcasi ban 61 harici bir dunya verin hepinizi hallediyim bu mesajimi da ss alin varsa sekliniz 61 harici bir world soyleyin 1v1 atalim oyun basinda

Deleted User - 5547864

Ziyaretçi
50 saaten koy aldim bayrak lasan arkadaslar vardi su pasa denilen eleman var 150 koyu var 10 saat mis suresinde deli gibi kami mis cikti 18 saaat koy alamadi oyuncu dedigim @kntekin kalkti ona sav atti benden aldigi koye destek atmak icin saglam oyuncularmisiniz sizi diger dunyalarda gormek istem acikcasi ban 61 harici bir dunya verin hepinizi hallediyim bu mesajimi da ss alin varsa sekliniz 61 harici bir world soyleyin 1v1 atalim oyun basinda
ahahahh beynini nerden bıraktın abisi :D 10 saat mis mesafemden 5 tane köy aldın savunmayla, kafana vura vura geri aldım, başta normal konuşuyordun tutamayacağını anlayınca ağlamaya başladın :D zoruna gitti herhalde :D bak ulvi abi ne güzel aldı köyü ondan da geri alcam ama edepli bir şekilde muhabbet ediyoruz o senin gibi ağlamıyor :D oyun bilmiyorsun oynamaya çalışıyorsun çok görmüyorum yani :D

Deleted User - 5551146

Ziyaretçi

Neden zaman kaybedelim seninle 1v1 atılcak diye, sen kimse karışmasın burada mustafayla 1v1 at merakın giderilmiş olur:)

paradoky

Acemi

Tutmayın küçük enişteyi salı verin gitsin

Renge Miyauchi

Yasaklı
Bu yorumumdan dolayı linç yiyeceğim ama.... Soa hoşnut olmadığı bir duruma tepki gösterip toplu bir şekilde hesap sildiğinde dalga geçen alarm oyuncularının ilk fırsatta hesap silmeleri komik olmuş.

Hesap hırsızlığını savunmuyorum ve tepki gösterip silmelerinin mantıklı olduğunu düşünüyorum; lakin benzer bir eylemi Soa yaptığında yenilginize bahane hazırlamayın diyordunuz. Sizin düşünce biçiminize göre siz de azap yenilginize bahane hazırlamış oldunuz. Karma denen şey çok ilginç.

Deleted User - 848880462

Ziyaretçi
Alarm klanları adına gerçekten üzücü olmuş ama olay Alarm olunca insanın pekte üzülesi gelmiyor değil mi? Yaşattıklarınızı tek tek yaşadınız bu dünyada.
Sırf benim bile bildiğim 2-3 sebebini yazabilirim buraya Soa/Coa ile savaşırken yanlış hatırlamıyorsam Coa bölgesinden yılbaşında tatil modunda girecek şekilde bi 5-10 köye yerleşilmişti o zamanın 5-10 köyü zaten şuanın 200-250 köyü ile aynı mantıkta işliyor bu hamle ile çok kötü bir pozisyonda bırakmıştı Coa ekibini diye hatırlıyorum Yine aynı savaşta Soa/Coa içindeki oyuncu gruplarını yada klanları ayartıp adam nötr ise klana çekip öncesinde köye savunma atıp savunmanın hemen önüne düşecek şekilde 1 çiftlik savunmalı misyoneride atıp bölgeye yerleşip kendilerince Soa/Coa nın kamilerini yiyorlardı kendi stratejileridir saygı duyuyorum bunada :) yada o nötr dediğimiz hesaplar alarmın multileri miydi acaba? :)
Bizden alınan(AZAP) hesap muhabbetleri var sonucu ne olursa olsun o köyler bir şekilde Alarmın işini görecek şekilde çoğunluğu alarm klanları tarafından toplandı Bizde bir mermide biz atalım dediysek ne var bunda? Alarm yapınca biz bir şey yapmadık biz masumuz oluyorda Rakip yapıncamı bu dünya için çok şerefliyiz moduna giriliyor anlamıyorum :)

Diğer konular ise bu saatten sonra ne olacak acaba
Sancak ne zaman silecek? Çok durmadınız mı bu dünyada? Dedeler daha yavaş bir dünyaya gidin sizin için daha sağlıklı olur kaldıramıyorsunuz şu hızlı dünyaları 50-56 Sancak tamamen bir hayal kırıklığıdır :D
AZAP-Aztek olarak mı kapanır bu dünya yoksa AZAP olarak tek bir isimde Aztek'e 3-5 kontenjan verip noktalanır mı yada bu ikili arasında bir savaş olur mu?
Necati kaç kontenjan vereceksin komutanına merak ediyorum :) 5 kontenjanın üzerinde verirsen yazık şu oynayan ekibine/bize :) Sonuçta dünyada ne olursa olsun adamlar bize vurmak adına dünyaya giriş yaptı bir şekilde yola çıktıklarını yolda bulduklarına değiştiler değişmeselerdi şuan müt değil düşmandık :D
Neyse sen işini bilirsin Rakro31 bir markadır canım ;):p:cool:

Bir dost: SORUN OLURSA NOP DERSİN... ;)

Rakro.31

Okçu
Aztek müttefiğimdir ben ne kadar emek verdiysem onlarda okadar emek verdiler bazı şeyleri konuşmak için henüz erken Mehmet abiyle enine boyuna konuşur bir karar kılarız dostluğumuza da zarar vermeyiz asla bi profilde 56yı kapattı yazmak için :) İkimizinde hedefleri vardı ikimizde hedeflerimize her geçen gün ulaşıyoruz dünya kapatmaya tok oyunculardan kurulu iki ekipte en son düşüneceğimiz belkide hiç düşünmeden doğaçlama götüreceğimiz bir konu bu :)