Muhabbet & Sohbet

• Konuyu başlatan DeletedUser47380
  • Başlangıç tarihi
Durum
Konu yanıtlara kapalı.

DeletedUser42824

Ziyaretçi
şikayet edeyim mi ha şikayet edeyim mi.. Neyse klanlar çok kalitesiz ekiplerde öyle bu dünya cacık.

DeletedUser60896

Ziyaretçi
Bir kaç kişi daha 2bin civarında köy almış . Moussawa bunun için mi ban yedi yasak mı bu ? yoksa başka bir şey mi . Biri bizi aydınlatabilir mi acaba

DeletedUser12581

Ziyaretçi
Sanırım anlaşmalı köy alımı yasaklanmış tam bir bilgim yok ama öyle tahmin ediyorum.

DeletedUser62769

Ziyaretçi
Anlaşmalı köy alımından yedi, mayıs tabi bunu çarptırdı. 1e1 takas yapılmış markette hammaddede almışsın o hesaptan diyor 1e1 ne zamandan beri hile sayılıyor.. Ki hammadde atmış olsada bunu serbest kılan sistem degilmi? her an birinin multisini yagmalamış olabilirsiniz. 20k 20k 20k hammadde olan boş köy görürseniz önce yazın sonra yagmalayın. Multiniz dahi olsa önce izin alınca sıkıntı yok deniyor. Yasaklı bişey yapacaksanızda sorup yapınca yasak sayılmıyor bakın buda kesin bilgi. Bu adamlar oyun yönetiminin başını cekiyor. Zehir zıkkım herifler şimdi uzaklaştırılırız ülkede aynı hesap yönetilmiyormu zaten. boş beleş adamları hep başa koyuyolar. Yapacak bişey yok

DeletedUser

Ziyaretçi
Yazık, gerçekten yazık, emeklere yazık.
oyundan soğutuyorsunuz başka bir şey değil bu.
Yapılan hamleler çözümün bir parçası olmuyorsa sorun yaratıyor demektir. Çözüm oldu mu , hayır. Yine devam ediyor bu durumlar. Ortada bir sorun var ve bu sorun yönetimden kaynaklanıyor.

DeletedUser41180

Ziyaretçi
Hocam bu sefer kavga edecekseniz edin fake atmayın daha yiter. Hep bi çalkalanma olup sonra şakaya vuruyosunuz

DeletedUser60896

Ziyaretçi
esteryuss adlı kişi de yapmış mesela , cok tuhaf birilerinin ban yemesi birilerinin yememesi

DeletedUser33303

Ziyaretçi
bencede bugün 2 kişi moussawa nın yaptığının aynısını yaptı 2 side ban yemedi mademki adamı banladınız bu 2 sinide banlayın yada adamın banını açın adil bir sistem yürüsün ben moussawayı tanımıyorum onu koruduğum için demiyorum bir sistem olmalı bu adam amaçsız büyütülen bir köyü aldı diye ban yedi anlaşmalı köy alımından diğerleride aynısını yapıp ban yemiyorsa adalet kavramı yok demektir.

DeletedUser62769

Ziyaretçi
esteryuss adlı kişi de yapmış mesela , cok tuhaf birilerinin ban yemesi birilerinin yememesi

Söyledigim mevzu usta mesaj atıp yapıldıysa sıkıntı olmuyor müsade isteyeceksiniz sıfır sıkıntı, multiniz dahi olsa izin istediginizde sıkıntı olmuyor. Klanımda şu nickli oyuncu gelişmiyor yagmalarsam ban yermiyim yazıyorsunuz yada köyünü alırsam o sizin multinizse dahil, gelen cevap klan etigini ilgilendirir bizlik bişey yok oluyor. Ufak bi mafyacılık oynuyor mayıs ve tayfası Enesin aklınada gelmiş de yazmak. yazmamış keşke yazsaymış yazık oldu

DeletedUser62769

Ziyaretçi
bencede bugün 2 kişi moussawa nın yaptığının aynısını yaptı 2 side ban yemedi mademki adamı banladınız bu 2 sinide banlayın yada adamın banını açın adil bir sistem yürüsün ben moussawayı tanımıyorum onu koruduğum için demiyorum bir sistem olmalı bu adam amaçsız büyütülen bir köyü aldı diye ban yedi anlaşmalı köy alımından diğerleride aynısını yapıp ban yemiyorsa adalet kavramı yok demektir.

Sen harbiden adammışsın. Köyünün yakınından barbar alıp büyütüp sana vermek istiyorum :)

Durum
Konu yanıtlara kapalı.