Muhabbet & Sohbet

• Konuyu başlatan DeletedUser47380
  • Başlangıç tarihi
Durum
Konu yanıtlara kapalı.

DeletedUser62769

Ziyaretçi
Moruk sen işinde gücünde adamsın, bunların egosunu tatmin edebilecegi tek alan bu bölge. Bide cevap verip sallıyorsun bunları hilmi keyfine bak.

DeletedUser58862

Ziyaretçi
Gelip moussawa arkadaşının köyünü aldı diyebiliyor;Ben sen gidip barbar aldın diyince 'uuuu ıyle dıyısın dn ordun ptldıgı ıcn tıbı' gibi yorumlanıyorum geçiceksiniz bu işleri :))
Oyun başında laf attığını söylemedim zaten.
Ama şurda ayırt edemediginiz bir olay var .
Enesi bende tanıyorum sevdigim bir kardeşim ama enes şurda en son yaptıgı yagma 69k mı neydi yanlış hatırlamıyorsam.
Ve ban sebebini de bilmiyorum.
Ama Mayıs Yağmuru pushing le köy kasma olayı cok farlı bir şey demişti.
Benim tahminim sadece tahmin enes köyü aldı diiye ban yemedi mis basabilmek için o köyü yağmalamışda olabilir.
Tahminimi söylüyorum.

Yani bu şekilde köy almakla barbar almak arasında fark var.
Tekrar sölüyorum neden ban yediğini bilmiyorum sadece tahmin yürüttüm.

Balondoor

Kılıç Ustası
sohbet bölümüymüş burası . Bende bu forumda acaip kasıyor sanki twitter youtube anlamadım ki .s

DeletedUser57132

Ziyaretçi
La nolmuş yine, ortalık karıştı dediler o ara bilerek girmedik, şimdi sakinleşmişken girip ahlam keselim :D yada arkadaşımızın köyünü alıp ceza yiyelim :DD

DeletedUser41180

Ziyaretçi
Al köyüm kasabam senin olsun haktan :D Bak burada antlaşmayı imzalayım :D (Anlaşmalı köy hesabı misali) :D

DeletedUser57132

Ziyaretçi
Yok olum öyle olmaz, önce birbirimizin madenini kullanıcaz, sonra ben sana mis çıkıp alıcam seni, sıralamada 1.de olmam lazım, offf işimiz çok zor :( Kanka unuttuğumuz şey işe temelden başlıyıcaz, çaylak açılmadan köye destek yığmaya başlamamız lazımdı, şuanda en az 2000er destek olmalıydı, öyle bi korku, geçti maalesef..

DeletedUser41180

Ziyaretçi
Valla bu anlaşma şartları çok ağır. Çok fazla pushing yapıyorsun bana :D

DeletedUser57132

Ziyaretçi
Pushing ney olum ya kurallarda pushing diye bişey mi var :DDDDDDDDDDDD savunmamız hazır arkadaşımın köyü bırakıyodu almasa mıydım :D

DeletedUser57132

Ziyaretçi
Zeki mürenin inleyen nağmelerini mayıs yağmuru biraz kendine göre yorumluyo onu 'inleten nağmeler' yapıyo ama olsun kanka youtube'da önemli :D

Luciferr

Dük
Oğuzdu adın galiba kardeşim geçmiş muhabbeti açmamım sebebi 1.500 puanlardayken kötü olmayan saldırı askerinle gene aynı tarzda konuşuyodun bak kendin diyosun yıkılacak bina kalmadı diye :))

Kuzeybatıda kıyım oluyor ama herhangi bi ilan düşmanlık yok. Herkes kahverengi köylere saldırıyor her tarafın güzel raporları var foruma koyucak zamanım yok vakti olan koyabilir. Ama Suicede Squad klanının kesim puanı belli sıralamaya bakabilir meraklıları :)

600 küsür puandaydım. İlk size saldırdıgımda dunya da 22. sıradaydım. Doğru olarak düzeltelim. Ayrıca squad klanında belki sizin kadar arkadaşım eşim dostum vardır. Eğer myw* a söz vermeseydım cok önceden squad da olurdum. İlk oynadıgım klanlardan birinin kurucu baskanlarının actıgı bir klan sonuc olarak. Ne olursa olsun ben onların hiçbirisine kin güdmem, düşman olmam. Ama şöyle bir durum oluştu; '' Anatol multicidir. ''

Burda hepimizin üzerine oynandı herkes tarafından. Doğru banlar oldu yanlış banlar oldu, bu yüzden benım gibi gerçekten temiz oynayan oyuncuların günahlarını aldınız. Şimdi bir zamanlar bize laf söyleyen kişilere aynı uygulama oldugu zaman bizimde laf söylememiz gayet tabi normal karşılanmasını beklerim hepinizden.

Tartışmadan oyunun tadı cıkmıyo bide :D Beni ezin c5 ten dolayı yerden yere vurun ben bunu isterim ve beklerim. Ama bide ben yerden yere vurdugumda sen söyle oldun ben böyle yaptım demeyin bana :D Her şey karşılıklı biliyorsunuzdur

Durum
Konu yanıtlara kapalı.