Muhabbet kosesi

• Konuyu başlatan Deleted User - 5494237
  • Başlangıç tarihi

-AzraiL-

Yasaklı
neden nüfus gidiyor önerisi mesela ; tabikide gidicek .Çünkü bu dünyada deşik stratejiler üzerinden planlar yapılacak. Tapınak olayı seviyeli buna göre belli köylerinde yüksek kademe basıp planını yapacaksın ee nüfüs gitmeside normal ozaman her köyden 3 seviye yaparsın tapınak olayının amacı kalmaz . Yani bu özelliği mantıklı kullanırken köylerinden biraz fedakarlık yapacaksın . Bunu en mantıklı en az şekilde yapmak sana kalmış. Nufus gitmicekse tapınaklı olmasının mantıgı yok zaten
O açıdan bakıldığında haklısın ne diyeyim Ama dünya yavaş ,girecek oyuncu sayısı az,bir de neden tapınak koyup zorlaştırmışlar ki?

DeletedUser63512

Ziyaretçi
Tapınak worlde renk katmış. Hızı güzel olsaydı tam oynanilacak dünya olurdu.

DeletedUser65347

Ziyaretçi
52. Dünyaya herhangi bi aksilik olmazsa sırf oyuna başlamak için, dünya özelliklerine bakmazsızın başlayacağız katılacak klanlara şimdiden başarılar ☺️

DeletedUser67878

Ziyaretçi
52. Dünyaya herhangi bi aksilik olmazsa sırf oyuna başlamak için, dünya özelliklerine bakmazsızın başlayacağız katılacak klanlara şimdiden başarılar ☺️

İlk dağılacak klan belli oldu o zaman ben size kopyayı verdim gerisi bordo klavyelilerde .)

Deleted User - 5494237

Ziyaretçi
Tapınak güzel ve stratejik bir bina hızlı worldlerde tadından yenmiyor insanlar neyini sevmiyor anlamıyorum :D

Ortalama Biri

Misyoner

DeletedUser68297

Ziyaretçi
52. Dünya hayırlı olsun herkese başlayacak tüm oyuncu ve klanlara başarılar dilerim. Savaşın bol olduğu en çok mücadele edenin kazandığı bir dünya olmasını dilerim.

DeletedUser68297

Ziyaretçi
48. ve 49. dünyanın sıkıcılığının nirvana yapacağı dünya olacak sanırım burası... Muhabbet köşesi başlığı bile 2 sayfa tutmuş :D Klan tanıtımı cidden az gözüküyor.. Bakalım neler olacak.

DeletedUser68242

Ziyaretçi
Aile klanlari girmeyecek gibi gözüküyor o yüzden güzel olabilir bence. Aile klanlarinin sevmiyorum ben bir tek düşman sınırinda oynayanlar için zevkli oluyor oralarda oynamak.

DeletedUser68242

Ziyaretçi
Gece bonusu da gelebilir valla. Gece bonusu olmayınca ulan ya ben uyurken saldırı gelirse diye paranoya yapıyoruz.

DeletedUser68267

Ziyaretçi
Arkadaşlar şuan 52 de pre trasnferi yapılabiliyor bi kısıtlama yok dimi özelliklerdede yok zaten