Muhabbet kosesi

• Konuyu başlatan Deleted User - 5494237
  • Başlangıç tarihi

Deleted User - 5494237

Ziyaretçi
Foruma bi girdim ne goreyim w52 aman tanrim didim :D
Bu worlde cok ragbet olmaz bence ama ins pre kastirir

ByRevolution

Yasaklı
O kadar bekledik gelen özelliğe bak. Dünyaya giren ekiplere başarılar. Biz girmiyoruz
Pre kasarız anca

DeletedUser68080

Ziyaretçi
W50 entrikalı olsa da rağbet aldı vesselam 51 boş geçiyor galiba.

Burada dünya yavaş olacak sanmam ki o 50de gazını almış klanlar buraya girsin:D

Hazır dünya yavaşken gece bonusu da olaydı tam yatmalık olacaktı:p:p

DeletedUser68242

Ziyaretçi
On kayıt yapanlara köy taşıma hakkının verilip verilmediğini nereden gorebiliyorum? Dünya bilgisi ekranına baktım yoktu orada.

DeletedUser68242

Ziyaretçi
Doğrudur yeniden başla yaptıktan sonra köyü taşıyıp istediğim yere isinlanabiliyorsam sorun yok aslında.

Ortalama Biri

Misyoner
Son gelen güncellemelerde artık herkese taşıma öğesi veriliyor.

"Taşıma Öğesi
Taşıma öğesi aldığnız sistemi basitleştirdik. Artık normal dünyada başlayan bütün oyuncular (yani başlangıç yerini seçebilenler) 48 saat içinde kullanılabilecek ücretsiz bir taşıma öğesi alacak. Bu aynı zamanda davetler, yeniden başlatmalar ve ön kayıtlar sırasında giren oyuncular için de geçerli olacak."

Kaynak: https://forum.klanlar.org/index.php?threads/8-152-sürüm-güncellemesi.38259/

beykoz61

Ağır Atlı
tapınaklı dünya 1.sv tapınak 5k nüfus, 2.sv 2750 nüfus , 3.sv tapınak da 4263 nufüs yiyor 10k lık bi köyde 15k lık nüfusu binalara gidiyor tapınak kurmayınca da köy %50 güç kaybediyor yarı yarıya savaşıyor yarım çiftlik kamiyle tapınaksız 15 erk mızrak kılıçı kesiyorsn tapınaksız olunca, w46 nın tıpatıp aynısı bi dünya olmuş tek farkı 46 da okçu var ve klan limiti 30 kişilik :) gerisi komple aynı :D gireceklere şimdiden Allah sabır versin :D

-AzraiL-

Yasaklı
tapınaklı dünya 1.sv tapınak 5k nüfus, 2.sv 2750 nüfus , 3.sv tapınak da 4263 nufüs yiyor 10k lık bi köyde 15k lık nüfusu binalara gidiyor tapınak kurmayınca da köy %50 güç kaybediyor yarı yarıya savaşıyor yarım çiftlik kamiyle tapınaksız 15 erk mızrak kılıçı kesiyorsn tapınaksız olunca, w46 nın tıpatıp aynısı bi dünya olmuş tek farkı 46 da okçu var ve klan limiti 30 kişilik :) gerisi komple aynı :D gireceklere şimdiden Allah sabır versin :D

Aynen tapınak kadar saçma bir şey yok.Bari yapıyorsunuz nüfus neden gidiyor

myw**

Dük
Hangi önerim mantıksız ki :)

neden nüfus gidiyor önerisi mesela ; tabikide gidicek .Çünkü bu dünyada deşik stratejiler üzerinden planlar yapılacak. Tapınak olayı seviyeli buna göre belli köylerinde yüksek kademe basıp planını yapacaksın ee nüfüs gitmeside normal ozaman her köyden 3 seviye yaparsın tapınak olayının amacı kalmaz . Yani bu özelliği mantıklı kullanırken köylerinden biraz fedakarlık yapacaksın . Bunu en mantıklı en az şekilde yapmak sana kalmış. Nufus gitmicekse tapınaklı olmasının mantıgı yok zaten