Muhabbet köşesi

• Konuyu başlatan By-SiNSeR
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser32089

Ziyaretçi
Çok sessiz burası bu forumu biraz canladırmak gerek.: )

Cümleten herkese iyi geceler.

DeletedUser28340

Ziyaretçi
Dunya 7 nereye kayboldu bir aciklamada yok ortaya giremiyorum(((((((((((((((((((

DeletedUser

Ziyaretçi
bencede hala 7.dünya yok bende de nereye kayboldu bu gelmiyor 1 saat oldu başındayım?

DeletedUser638

Ziyaretçi
v.8 ın ayarlamasını yapıyorlar sanırsam ancak 5-10 dk lık kesıntılerle demıslerdı 1 saat oldu :) dıyecek sozde bulamıyorum artık:)

DeletedUser

Ziyaretçi
ilginç

niye 7.dünya onu anlamadım yani,nese bari 1saate kadar düzeltilse unsure

DeletedUser638

Ziyaretçi
niye 7.dünya onu anlamadım yani,nese bari 1saate kadar düzeltilse unsure

bu dusunce tarzından dolayı 7. dunya....

bana dokunmayan yılan bın yıl yasasın dıye bırsey yok dun w12 ıcınde aynı seyler oldu bır cok kavga edıldı burada herkes gelıp hakkını arasa burada kımse padısahmıs gıbı hareket edemez server kapanacaksa ıletı gecer su saatler arası su sebplerden oturu kapatılacak dıye herkesın bılgısı olur boylece kımse salak gıbı ne zaman acılacak dıye beklemezdı:D

DeletedUser

Ziyaretçi
sen benı anlamamışsın dostum,olay şu diğer dünyalardaki hesaplarımla gayet hep güzel gidiyor ama şu 7 hep sıkıntı çıkartıyor..yada bana öyle denk geldi şu zmna kadar..

DeletedUser638

Ziyaretçi
sen benı anlamamışsın dostum,olay şu diğer dünyalardaki hesaplarımla gayet hep güzel gidiyor ama şu 7 hep sıkıntı çıkartıyor..yada bana öyle denk geldi şu zmna kadar..

usta ben ona bırsey demıyorum operatorlere benım lafım aslında uyelerede kızıyorum buraya bakıp gereklı elestırıler yapılsa tepkı alınacaksa hep bearber bır tepkı alınsa boyle sorunlar olmayacak burası bızım oyunumuz ya bız oynuyoruz bu oyunu ve bız nasıl ıstersen oyle olmak zorunda bu yapılan tamamen sacmalık ınsanları salak yerıne koymaktan baska bırsey degıl ben bu kadar saat pc basında beklemek zorundamıyım arkadas soylersın ne zaman acılacagını dunyanın bende ona gore kapatırım pc yı saatı gelınce gelırım ancak opların bunu yapabılmesıde burada bu tur hakkını korumaya calısmayan arkadasların yuzunden w12 ye baslanmayacaktı o kadar tartısma oldu yıne baslandı kafalarına gore konu sılındı ama kımse orada yoktu bu oplarda cok sukur krallıklarını kurdular...

DeletedUser28340

Ziyaretçi
EVT HAKLISIN..Bari acıklamma yaparlar kafalarına gore boyle bir duruma sokuyorlar bizi.
Bir de premium hesabız ne yapalım simdi...

DeletedUser33884

Ziyaretçi
bir fıkra war anlatmak istemiorum ağır kaçar ortama... ne taraf dönsen olayı.. bileniniz warsa tabi..

DeletedUser

Ziyaretçi
Günaydın Arkadaşlar :) dünkü günün yağmacısını ben aldım :)

klanlar.jpg