Muhabbet Köşesi

Kral Smokin

Mızrakçı
selamlar pazardan pre ile madde çekmek veya satmak olacak mı bilginiz var mı son dünyada olmuş muydu ?

NEFRETDOLU

Casus
Dünya özellikleri henüz belirlenmedi. Konu hakkındaki fikirlerinizi buradan belirtebilirsiniz.
PONÇİK Klanı, Performans Dünya 3 dünyası üzerinde kurucusu ayakta kalmayı başaran son klan olarak dünyayı sonlandırmıştır. Performans Dünyası üzerinde savaşan tüm cesur oyuncularımıza katkılarından dolayı teşekkür ediyoruz.

hadı modum acında sunu yazdıralım tekrar canımız sıkılıyor :D

@Lv Big Bad Wolf eşlik etmek isterseniz baskanım kısa sürüyor bu dünyalar eğlenceli beklerim :D

PONÇİK Klanı, Performans Dünya 3 dünyası üzerinde kurucusu ayakta kalmayı başaran son klan olarak dünyayı sonlandırmıştır. Performans Dünyası üzerinde savaşan tüm cesur oyuncularımıza katkılarından dolayı teşekkür ediyoruz.

@Lv Big Bad Wolf eşlik etmek isterseniz baskanım kısa sürüyor bu dünyalar eğlenceli beklerim :D
PONÇİK Zayıf rakiplerine gene acımayacağı bir dünyaya hazırız sayın @NEFRETDOLU :D

Oguz389

Okçu

Ponçik ile önümüzdeki 10 performansa ambargo koyduk, gelecek rakiplere başarılar şimdiden :D