Muhabbet Köşesi

harun0505

Yasaklı
Adsız.png

bu konunun bu kadar az yorum alması beni derinden yaraladı yazan ban yiyo heralde :D başıma gelse bunu hak edecek ne yaptım diye diye uykularım kaçardı
sadakat düşükken bina yıkamıyoruz baştan başla da yapamayabileceğimiz bi kural gelebilir ama geleceğini hiç sanmıyorum :D şuan millet 1-2 köy alsın zaten baştan başla atamazlar, zaman her şeyin ilacı diyerekten bekliyolardır kesin . oyuna girdiğimde o bölgeye bakmamaya çalışıyorum ama elimde değil.. agaaaa 4 mis atın :D hahaha

-Crystalliz3-

Yasaklı
özellikleri saçma olan sadece belirli kitlenin işine gelen ve oyuncusu olmayan bir dünya, savaş yok atışma yok tabii ki yorumları az olacak. zaten yapılan yorumların yüzde sekseni tibeldanın egosunu geçemiyor, o yüzden çok şaşırmamak lazım.

Tibelda

Emekli Görevli
özellikleri saçma olan sadece belirli kitlenin işine gelen ve oyuncusu olmayan bir dünya, savaş yok atışma yok tabii ki yorumları az olacak. zaten yapılan yorumların yüzde sekseni tibeldanın egosunu geçemiyor, o yüzden çok şaşırmamak lazım.

Tibelda kadar taş düşsün başınıza. :D

Tibelda

Emekli Görevli
Ama haklı yani. Yaşadığımız gerginliği bir kenara bırakarak sizin haklı olduğunuzu iddia ettiğim posttan dolayı ban yedim. Hiçbir şey dememiş olmama rağmen yani. Neyse sağlık olsun.

Ceza itirazlarınızı buradan yazmak, ceza sebeplerinizi buradan öğrenmeye çalışmak yerine destek sistemi üzerinden yazsanız nasıl olur? Bence güzel olur. :) Çünkü forum üzerinden günlerce yazsanız dahi cevap alamayacaksınız. Neden kendi kendinizi strese sokuyorsunuz?

akifS*

Hafif Atlı
Ceza itirazlarınızı buradan yazmak, ceza sebeplerinizi buradan öğrenmeye çalışmak yerine destek sistemi üzerinden yazsanız nasıl olur? Bence güzel olur. :) Çünkü forum üzerinden günlerce yazsanız dahi cevap alamayacaksınız. Neden kendi kendinizi strese sokuyorsunuz?
Mesajımda itiraz etmedim ya da sebep sormadım ki neden agresif düşünüp kendimi strese soktuğuma karar verdiniz anlamadım. Asıl canımı sıkan konuyu yazacaktım da yine ceza yiyeceğim için vazgeçtim :D @Sakaryale54* naptın o işleri

Sakaryale54*

Ağır Atlı
Mesajımda itiraz etmedim ya da sebep sormadım ki neden agresif düşünüp kendimi strese soktuğuma karar verdiniz anlamadım. Asıl canımı sıkan konuyu yazacaktım da yine ceza yiyeceğim için vazgeçtim :D @Sakaryale54* naptın o işleri
Ben bu dünyanın forumunu saldım ya modlar salladığımda direkt banlıyor sarmıyor. Yeni hashtag başlatıyorum #w69KapatılsınAvmAçılsın