Muhabbet Köşesi

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

THES

Mızrakçı
Aslinda 30 ms olsa daha iyi olur ama hani yazdiklarindan farkli olunca yazayim dedim.

sersereM

Kılıç Ustası
Herhangi bir yetkili hakkında nasıl şikayette bulunabiliriz? Bu konu hakkında ticket atabileceğimiz bir konum var mı? Artık gerçekten cılkı çıktı çünkü. Bir yetkilinin yazısını birebir kopyaladım geçen gün, o yazıdan ban yedim :D
Bu konu ile ilgili ben de enteresan bir şekilde uzun yıllar sonra oyuna girdim ve klasik forumda moderatör arkdşın forumda tartışmaya dahil olup eibo ile dalga geçer gibi bi yazı paylaştığnı gördüm. Hala duruyodur muhtemelen.Enteresan gerçekten.

IGreen ShadowI

Ağır Atlı
Adamlar adminlerden şikayetçi akıl küpü destek ekibine yönlendiriyor.
Bu şey gibi cumhurbaşkanından şikayetçiyim ee o zaman cimer e yaz.

-Crystalliz3-

Yasaklı
92 koy fethedilmis, diplomasi bolumunde 5 konu var yok bahcivan asciya asci guvenlige diye.. herkesin savasmaya girdigi bu guzel dunyada yok mu hic rapor? Barbar alimida yok illaki vura vura aliyordur millet heralde koylerini. Bozuk zihniyetle multi topluyorlar demek olmaz simdi

Mertkrdss

Baltacı
92 koy fethedilmis, diplomasi bolumunde 5 konu var yok bahcivan asciya asci guvenlige diye.. herkesin savasmaya girdigi bu guzel dunyada yok mu hic rapor? Barbar alimida yok illaki vura vura aliyordur millet heralde koylerini. Bozuk zihniyetle multi topluyorlar demek olmaz simdi
Klandaki üyelerine şuraya def at diyip köylerini boşalttırıp alıyolardır :)

ByRevolution

Yasaklı
Ee 69.dünyada şimdiden bitmiş gibi duruyor. 70i ne zaman açıyoruz :) Biraz erkene alabilirsiniz. 60 gün beklemeyelim :)

Mr.Storm

Topluluk Yöneticisi
Klanlar Takımı
InnoGames
Konu kitlenmiştir. Yeni açılan konuya geçmişe vurgu yaparak, laf cambazlığı ile sopa göstermeye çalışan tüm oyuncular hakkında forum kuralları uygulanacaktır. Bir şeyi lastik gibi uzatmanın kimseye faydası yok. Herkesi saygılı ve seviyeli tartışmaya davet ediyorum.

Durum
Konu yanıtlara kapalı.