Muhabbet Köşesi

tavadakihamsi

Baltacı
@Tibelda

Peşkeş çekmek ,pushing yapmak dünya açıldıktan belli bir gün sonra yasal mı oluyor ? Yoksa belli bir sus payı mı alıyor modlar , merak ettim.

Tibelda

Emekli Görevli
@Tibelda

Peşkeş çekmek ,pushing yapmak dünya açıldıktan belli bir gün sonra yasal mı oluyor ? Yoksa belli bir sus payı mı alıyor modlar , merak ettim.

Şu yazdığınız yazı en az kural ihlalleri kadar emek hırsızlığı en az kural ihlalleri kadar emeğe saygısızlıktır! Gönüllü olarak reel hayatından zaman ayıran insanlara bu şekilde imalarda bulunamazsın. Bir şey sormak istiyorsan, şüphelendiğin, uygun olmayan bir davranış var ise bunu üslubunca ve işleyişe uygun şekilde yaparsınız. Ayrıca oyun içi durumlar ve kural ihlalleri ile ilgili destek sistemine yazmalısınız.

tavadakihamsi

Baltacı
İşte oyuncular da böyle sinirleniyor emek hırsızlığı olduğu zaman önüne geçilmediği zaman. Aynı hisleri paylaşıyoruz.
Destek sistemine yazıyoruz ,yazıyoruz da...

Şu yazdığınız yazı en az kural ihlalleri kadar emek hırsızlığı en az kural ihlalleri kadar emeğe saygısızlıktır! Gönüllü olarak reel hayatından zaman ayıran insanlara bu şekilde imalarda bulunamazsın. Bir şey sormak istiyorsan, şüphelendiğin, uygun olmayan bir davranış var ise bunu üslubunca ve işleyişe uygun şekilde yaparsınız. Ayrıca oyun içi durumlar ve kural ihlalleri ile ilgili destek sistemine yazmalısınız.

Tibelda

Emekli Görevli
İşte oyuncular da böyle sinirleniyor emek hırsızlığı olduğu zaman önüne geçilmediği zaman. Aynı hisleri paylaşıyoruz.
Destek sistemine yazıyoruz ,yazıyoruz da...

Sizinle hiçbir zaman aynı hisleri paylaşacağımızı sanmıyorum. Kusura bakmayın. Forumda uygun olmayan davranışı belirttim. Lütfen aynı şekilde kurallarımıza ve kullanım amacına uymayan davranışlara devam etmeyiniz.

Strafe

Klanlar Ekip Lideri
Klanlar Takımı
Klanlar Destek Ekibi
@Tibelda

Yazdığınız yazının eleştiri değil karalamak olduğunu umarım farkına varırsınız. Günümüzün en büyük sorunu her nerede olursa olsun insanlar hakkında önüne gelen herşeyin rahatça "özgürlük" kelimesi altına sıkıştırmasıdır. Özgürlük karşınızdaki kişinin, insani haklarını çiğnemediğiniz sürece devam ettirebileceğiniz bir kavramdır. Takımla alakalaı şikayetiniz varsada bunu doğru şekilde ve doğru yerde ifade etmeniz gerekir. Eğer dedikleriniz doğruysa elbet bir gün zaten ortaya çıkacaktır :)

okadar5

Baltacı
Bende yıllarca hep modları suçladım ama anladımki modlar değil kurallar bozuk. açık ve net olmalı herşey.
okadar multi pushing yapılıyorki her dünyada banlanmaya kalksa adamlar cidden oyuncu kalmayacak

Son düzenleme bir moderatör tarafından:

OrJ1naL

Kılıç Ustası
Adam en sonunda modları bile deli etti helal olsun valla çok geç olmadan yoksayayım şu aveli :D

Biri bu salyangoz kıvamlı kardeşe esl nın buraya nasıl yerleştiğini anlatsın ağlaması belki diner... yada ağlamak istiyorsa devam edebilir :D
adamlar sabah akşam forumda bu kadar aylak adam tiplemeleri görmedim W67 yi acıyorum yıne ordalar 69u acıyorum yıne ordalar bazıları oynamadıkları halde hep yazıyolar..
eline klavyeyi geçiren kendini ismail başkeser sanıyor.. Bu sancılı dönemi atlatırsın inş tavadaki salyangoz ALLAH yardımcın ola :D

Adsız.png

tunahan5566

Casus
Biri bu salyangoz kıvamlı kardeşe esl nın buraya nasıl yerleştiğini anlatsın ağlaması belki diner... yada ağlamak istiyorsa devam edebilir :D
adamlar sabah akşam forumda bu kadar aylak adam tiplemeleri görmedim W67 yi acıyorum yıne ordalar 69u acıyorum yıne ordalar bazıları oynamadıkları halde hep yazıyolar..
eline klavyeyi geçiren kendini ismail başkeser sanıyor.. Bu sancılı dönemi atlatırsın inş tavadaki salyangoz ALLAH yardımcın ola :D

31474 adlı eklentiyi görüntüle

06 Numaralı köyüm orada Eibodan Ejder diye bir eleman vardı köyü 10 k yapmıştı dikkatimi çekti ordularımı 4 misimi attım aldım :) zoruna giden bu muydu ?

Sonra da o bölgede barbar alımı düşmandan köy alımı vs yerleştim bir ben varım zaten orada .

Alt bölgeyi de atarsın sen şimdi orayıda anlatayım bir yılbaşı operasyonunda köyleri sizin de dikkatinizi çekmiş hatta çakışmışız .

Eğer üst bölgenizi de soracak olursan bir pasif elemanı yakalayıp ayıklamak zor bişey değil.

Oyuncu dosyası Twstats Harita incelemeyi öğren sonra ben daha detaylı açıklamalar yapayım sana.

Xenadobhe

Yasaklı
Yazdığınız yazının eleştiri değil karalamak olduğunu umarım farkına varırsınız. Günümüzün en büyük sorunu her nerede olursa olsun insanlar hakkında önüne gelen herşeyin rahatça "özgürlük" kelimesi altına sıkıştırmasıdır. Özgürlük karşınızdaki kişinin, insani haklarını çiğnemediğiniz sürece devam ettirebileceğiniz bir kavramdır. Takımla alakalaı şikayetiniz varsada bunu doğru şekilde ve doğru yerde ifade etmeniz gerekir. Eğer dedikleriniz doğruysa elbet bir gün zaten ortaya çıkacaktır :)

Sayın modum. Arkadaşların peşkeş çekmekden pushıng yapmakdan bahsetmeleri beni destroyerm adlı arkadaşın 0 kesimle topladığı device hesabını aklıma getirdi. Eğer söyledikleri gibi bir durum varsa buradan tüm klasıkde oynayan oyuncular adına incelenip gereğinin yapılmasını temenni ediyorum.

Osmanbey06*

Hafif Atlı
69a pre kasmaya bile girmedik, genel forumunda bizi gördüğünü sanıyorsan özlemişsindir diyelim :p

tavadakihamsi

Baltacı
Beleşe oyun başında 30k puandaki oyuncuyu bir gecede toplayıp, yaptığı diplomatik ve harp kaynaklı hataların üzerine

klanı temsil eden kişi olmana rağmen abilerine köyleri peşkeş çeken birine göre çok zekice bir benzetme "Salyangoz" :)

XXMIV

Kılıç Ustası

Kardeş biz ordan barbar aldık alo orda benim köylerim var 5 köy barbar büyüttüm ben orda büyüttüm besledim diğer köylerimden yemedim yedirdim yavrucuklarıma laf ettirmem hanım hanıııım onlar benim yavrularım

OrJ1naL

Kılıç Ustası
Kardeş biz ordan barbar aldık alo orda benim köylerim var 5 köy barbar büyüttüm ben orda büyüttüm besledim diğer köylerimden yemedim yedirdim yavrucuklarıma laf ettirmem hanım hanıııım onlar benim yavrularım

iyi emzirdinmi yavrularını zira daha çelimsiz duruyor