Muhabbet Köşesi

Amir Toça

Kılıç Ustası
destroyermikail device bütün kamilerini bize attıktan sonra onu toplar çıt yok. pro vakatör köylerini içinizdeki artiz ekibine salar çıt yok. sonra aaaa pushing aaa multi. hocam kendi yaptığınız ayıbı başkasının da yaptığını görürseniz onu ayıplayamazsınız. hırsızın hırsızı hırsızlıktan ihbar etmesinden ne farkı var? gidin şüphelerinizi buraya kusmadan önce kendi tarafınızı aklayın paklayın sonra gelin ki sonrasında ayıp bir şey yaptıysak mahcup olalım.
İşte oyuncular da böyle sinirleniyor emek hırsızlığı olduğu zaman önüne geçilmediği zaman. Aynı hisleri paylaşıyoruz.
Destek sistemine yazıyoruz ,yazıyoruz da...

burçigin

Dük
Konunun yeri burası değil destek sistemi olmalı diye defalarca yazıyorlar ama anlayan yok. son 2 sayfayı boşuna okuttunuz. Kaos yok. Muhabbet yok.

tavadakihamsi

Baltacı
Dur sınavdan çıkayım cevaplayacağım.
destroyermikail device bütün kamilerini bize attıktan sonra onu toplar çıt yok. pro vakatör köylerini içinizdeki artiz ekibine salar çıt yok. sonra aaaa pushing aaa multi. hocam kendi yaptığınız ayıbı başkasının da yaptığını görürseniz onu ayıplayamazsınız. hırsızın hırsızı hırsızlıktan ihbar etmesinden ne farkı var? gidin şüphelerinizi buraya kusmadan önce kendi tarafınızı aklayın paklayın sonra gelin ki sonrasında ayıp bir şey yaptıysak mahcup olalım.

tavadakihamsi

Baltacı
1) Yanlışa yanlış ile davranarak hak elde edilmez. Ben nasıl ki köylerimi korumaya devam ediyorsam sen de yanlışı görüp peşkeş çekmemen lazım
2) Suç ve ceza şahsdir, beni ya da seni bağlamaz onların yaptıkları. Bize düşen delillerle şikayette bulunmak ve bunu duyurmak.
3) Daha önce dr söyledim, düşman düşmanı göz hapsinde tutar her adımını takip eder. Benim klandaki usulsüzlükleri görememem normal. Sen gördüysen sen şikayet edeceksin.
4) İddia eden iddiasını ispat etmek ile yükümlüdür. Klanımızı aklama işi bizde değil sizdedir.

Gomtan35

Yasaklı
1) Yanlışa yanlış ile davranarak hak elde edilmez. Ben nasıl ki köylerimi korumaya devam ediyorsam sen de yanlışı görüp peşkeş çekmemen lazım
2) Suç ve ceza şahsdir, beni ya da seni bağlamaz onların yaptıkları. Bize düşen delillerle şikayette bulunmak ve bunu duyurmak.
3) Daha önce dr söyledim, düşman düşmanı göz hapsinde tutar her adımını takip eder. Benim klandaki usulsüzlükleri görememem normal. Sen gördüysen sen şikayet edeceksin.
4) İddia eden iddiasını ispat etmek ile yükümlüdür. Klanımızı aklama işi bizde değil sizdedir.
Adamlar niye senin klanını aklasın. Moruk :D

Amir Toça

Kılıç Ustası
Adamlar niye senin klanını aklasın. Moruk :D
gerçekten enteresan kafalar. savaş başından beri hiç gerginliğe girmedim girmekte mantıksız geliyor ancak bu kadarı fazla. gelmiş insanların şerefi hakkında konuşuyorsun. ve bunu klan geneline söylüyorsun legacy şerefsiz diye. ancak aynı şerefsizlik senin tarafında fazlasıyla mevcut. o zaman senin yaptığın genellemeyle siz de şerefsizin önde gidenisiniz diyebilir miyiz? ayıptır. hakaret falan eğlenilmesi gereken bir oyunda çok gereksiz. madem kanıtıyla git destek sistemine diyorsun bunlar şerefsiz diye forumda dolanacağına destek sistemine git kanıtla sen de.