Muhabbet Köşesi

revivo156

Acemi
isyan klanı kendi ekibini toluyor hiç bi uyarı yapmadan haberiniz olsun.....

arkadaslar bu oyun cok kötu bi hal almıs kimse kimseye güvenemiyecek mi ben kendi klanım tarafında köylerim toplanıyor . önce bende destek atmamı isteyip köylerdeki askerleri bosatırdılar sonra da hiç bi ne uyarı ne mesaj atma da köylerim topluyorlar yazık bu oyunda cok güzel dostluklar kurmustum bu sekıilde olmamalıydı . arkadan bıcaklan mak cok köyu keske bi uyarı yapsalar bi sebep söylerseler bi köy ugruna yapılacak sey degil. insaların karakterleri bu kadarmı bozuldu. yazık .

*Who* kontra

Baltacı
isyan klanı kendi ekibini toluyor hiç bi uyarı yapmadan haberiniz olsun.....

arkadaslar bu oyun cok kötu bi hal almıs kimse kimseye güvenemiyecek mi ben kendi klanım tarafında köylerim toplanıyor . önce bende destek atmamı isteyip köylerdeki askerleri bosatırdılar sonra da hiç bi ne uyarı ne mesaj atma da köylerim topluyorlar yazık bu oyunda cok güzel dostluklar kurmustum bu sekıilde olmamalıydı . arkadan bıcaklan mak cok köyu keske bi uyarı yapsalar bi sebep söylerseler bi köy ugruna yapılacak sey degil. insaların karakterleri bu kadarmı bozuldu. yazık .
Kanka sen kendi açtığın başlık altında yeterince ağlamadın mı sence ??

wait.for.it

Yasaklı
senin aklın bu kadar eğer bu yaptığımı ağlamak olarak görüyorsan. biraz kapasiteni yüksel benim yapmak istediğimi anla o zaman senle muhabbet edelim.
Arkadaşım aş artık bunları pasif kalırsan toplanır hangi klanda olursan ol bu böyledir bunu yapmayan klan zaten eksik kişiyle oynuyo demektir. Kışlası seviye 5 olup 10 olup ben aktifim her gün asker basıyorum diyenler var böyle aktiflik de olmaz

Ayemyorgad

Kılıç Ustası
senin aklın bu kadar eğer bu yaptığımı ağlamak olarak görüyorsan. biraz kapasiteni yüksel benim yapmak istediğimi anla o zaman senle muhabbet edelim.

Çok sevdiğim biri demişti "Pasif hesaplar düşmandan daha tehlikeli" düşmanın geldiğini bilirsin haritada kırmızıdır ne yapacağı bellidir. Pasif adam bir sabah uyandığında köylerini verir 50 birim yerine 1x1 den düşman gelmeye başlar sonra :) Kaçıncı ay dünyada hala 6.8K kalmışsan nasıl aktif olduğunu iddaa ediyorsun?

Tibelda

Emekli Görevli
Ziyaret
Birliklerin Barbar Köyü (539|566) K55 adlı oyuncuyu ziyaret etti.

Kendilerinden geçinceye kadar içtiler ve kafaları bir dünya evlerine geri döndüler.
Tüm oyuncularımızın yeni yılını kutlarız!

yılbaşı arasında barbar da mı yasak yaw

Barbar diye eğlenmeyecek mi? Hep eziyorsunuz barbar sınıfını! :)

Kim Ya Bu Pembiş?

Kılıç Ustası
Çok sevdiğim biri demişti "Pasif hesaplar düşmandan daha tehlikeli" düşmanın geldiğini bilirsin haritada kırmızıdır ne yapacağı bellidir. Pasif adam bir sabah uyandığında köylerini verir 50 birim yerine 1x1 den düşman gelmeye başlar sonra :) Kaçıncı ay dünyada hala 6.8K kalmışsan nasıl aktif olduğunu iddaa ediyorsun?

kimsin sen bilader :D neden sözümü çaldınız :D