Muhabbet Köşesi

Tafarel Batu...

Ağır Atlı
Geçen aldığımız köyde oyuncunuzun aktif olmadığını belirtemediğim için buradaki yazılarınızı yutmak zorunda kaldık :)
2 köyünde Truva ile alakası yok oyuncular aktif değil ise ve düşman bunu takip ediyorsa Truva mı oluyor ? ilginç bir yaklaşım ki konuşurken genel olarak hangi dünya olursa olsun düşmanla muhabbeti çirkinleştirmemeye çalışıyoruz önemli olan zevk almak ...Dünya yeni bol bol pasif toplanacak iki taraftanda şimdiden böyle kırıcı muhabbete gerek yok 3 gün aynı puanda duran bir oyuncuya 47 saatten mis neden atılmasın ???? mis mesafesi koymamışlar kullanıyoruz bizde iki tarafında zevk alacağı muhabbeti bol bir savaş olması dileği ile iyi geceler :)
Kırıcı konuşmadım. Truva atmış olsaydınız da sizi yadırgamazdım hocam. Truva artık ahlak tarafı kalmayıp taktiklerden birine dönmüş durumda. Sadece 23:00 a yakın bir saatte arkasına destekli ve bizim eleman siz köyü almadan önce son 2 saat aktif olduğunu bildiğim için truva sanmıştım.
Sorduğum soru da neye güvenerek geldin aldın idi. O da harbici soruydu yani. Benim yemez mesela emin olmam gerekir bu tarz şeylerde. Yavaş bir dünya oynuyoruz hem saldırı ordunu hem de savunmanı riske ediyorsun 40 saatten. O yüzden helal valla büyük oyuncu olmak böyle bir şeymiş. Tebrik ediyorum umarım güzel zevkli bir savaş olur :)

Çöpenigseg

Kılıç Ustası
Kırıcı konuşmadım. Truva atmış olsaydınız da sizi yadırgamazdım hocam. Truva artık ahlak tarafı kalmayıp taktiklerden birine dönmüş durumda. Sadece 23:00 a yakın bir saatte arkasına destekli ve bizim eleman siz köyü almadan önce son 2 saat aktif olduğunu bildiğim için truva sanmıştım.
Sorduğum soru da neye güvenerek geldin aldın idi. O da harbici soruydu yani. Benim yemez mesela emin olmam gerekir bu tarz şeylerde. Yavaş bir dünya oynuyoruz hem saldırı ordunu hem de savunmanı riske ediyorsun 40 saatten. O yüzden helal valla büyük oyuncu olmak böyle bir şeymiş. Tebrik ediyorum umarım güzel zevkli bir savaş olur :)
40 değil 47 saat, lütfen.

NEFRETDOLU

Casus
Wp konuşmalarını atmak yasak olduğu İçin şuan paylaşamıyorum aktif olduğunu gördüğümüz andan itibaren gerçekten karaları bağlamış şekilde grupta yine hüsran moduna büründük :) numaramı oyundan iletirim mesajları gönderirim en azından aklınızda soru işareti kalmaz ki İdda oranlarına kadar açmıştık grupta ne tarz düşmeyeceğine dair düşme ihtimalini komple kaldırmıştık kafamızdan arkadaş bilgi vermedi heralde size bilmiyorum köy düşünce çok şaşırdık ki köyü kestiğimizin raporlarınıda sabah burada paylaşırız :D

Margaret

Emekli Görevli
Raporların ve istatistiklerin geride kalmaması ve merak eden üyelerimizin kolayca bulabilmesi için sohbetinizi buradan yapabilirsiniz. :)

İyi forumlar.