Muhabbet Köşesi

mateksahin

Mızrakçı
Ben birşey imâ etmedim. Arkadaş bir imâ çıkarımında bulunmuş. Bir arkadaşta sayı sayıyor. Kafaları güzel diye düşünüyordum ki cevap bile yazamadım. Oysa çok severim muhabbet etmeyi. Süslü falan demedim kimseye.

DeletedUser72279

Ziyaretçi
Süslü deyince ne oluyor anlamadım eskiden böyle bir ban şeyi yoktu olsa ben ban yerdim :d

Tibelda

Emekli Görevli
Ben birşey imâ etmedim. Arkadaş bir imâ çıkarımında bulunmuş. Bir arkadaşta sayı sayıyor. Kafaları güzel diye düşünüyordum ki cevap bile yazamadım. Oysa çok severim muhabbet etmeyi. Süslü falan demedim kimseye.

Eğer ceza almanız gerektiğini düşünmüyorsanız yada haksız bir ceza aldığınızı düşünüyorsanız destek sistemi üzerinden iletişime geçerek belirtebilirsiniz. Burada bu şekilde yorum yapmanız, veri gizliliği nedeni ile bir bilgi paylaşamayacağımız gibi aynı zamanda farklı anlamların çıkarılmasına yol açacaktır.

mateksahin

Mızrakçı
Eğer ceza almanız gerektiğini düşünmüyorsanız yada haksız bir ceza aldığınızı düşünüyorsanız destek sistemi üzerinden iletişime geçerek belirtebilirsiniz. Burada bu şekilde yorum yapmanız, veri gizliliği nedeni ile bir bilgi paylaşamayacağımız gibi aynı zamanda farklı anlamların çıkarılmasına yol açacaktır.

Azıcık şairlik var yazıların her okuyanda farklı, ayrıca her okuduğunda ayrı bir anlam çıkartılması normal diye düşünüyorum.

Tahta diye bir element olmadığını beyan ederim. Velevki bizim gözümüzden kaçtıysa bunu yatay olarak çıkarıp önümüze koymayın lütfen.

Genzo Wakabayashi*

Kılıç Ustası
ya da ayrı sayın modum

Tibelda

Emekli Görevli
Azıcık şairlik var yazıların her okuyanda farklı, ayrıca her okuduğunda ayrı bir anlam çıkartılması normal diye düşünüyorum.

Tahta diye bir element olmadığını beyan ederim. Velevki bizim gözümüzden kaçtıysa bunu yatay olarak çıkarıp önümüze koymayın lütfen.

Ben masal sevmiyorum. :) Haklı olduğunu düşündüğünüz itirazlarınızı destek sistemi üzerinden yapabilirsiniz. İyi geceler dilerim.

Ordinaryus41..

Baltacı
Bak arkadaşım yazmayacaktım ama sen mevzuları karıştırıyorsun. şöyle özet geçeyim; k 45 de sizin yönetim ve diplomatik tavırlarınızı kabullenemeyip klandan kendisi ayrılan arkadaşlar oldu. bunlar ayrı.

bir de k45 de klandan attığınız daha doğrusu reis klanına peşkeş çekmeye çalışılan ( bu ifadeler elinde yazışma ve kanıtların olduğunu ileri süren düşman klan yöneticisine ait ) oyuncular oldu. hani sen diyorsun ya biz atmadık arkadaşa boş konuşuyorsun diyorsun ya ama bence asıl sen boş konuşuyorsun. mesela kralfenerbahçe bizzat benim hesabımı klandan attı. asker diyeceksen gel de çiftliğime bak ne durumdayım. bahanesiz, uyarısız attı hem de. bu tutumda kaptanı deryanın 'siz boşuna mayhemdesiniz sizin köyleri zaten bize bırakacaklar burda 6 oyuncu ismi harici vurulacak' iddiasını kanıtladı. bunu da ben bir klana yakıştıramıyorum. ya klana almayacaksın ya da kendin toplaycaksın. düşmana bırakmak neyin kafası anlamış değilim.

neyse uzatmaya gerek yok çok da önemli değil yani. herkes oyununu oynasın zevkini çıkarsın. şunun şurasında bişey kalmadı zaten. iddialı arkadaşlar ve klanlar var. emek veren karşılığını alır.

Arkadas haklı ben kıta 45 de direk mayhem ile başlamama ragmen 6 kısılık lıstede adım yoktu.Arkamda durmayan klanda da mucadele etmem dogru olmaz.Kaldı 2 hafta umarım kıta 55 oyle laflarla ele gecırılemeyecegını bazı dıplomat arkadaslar gormustur.Bundan sonra kendılerıne bıraz daha tecrube edınırler.

kıta 45 i biz atmadık bilip bilmeden boş boş konuşacağına biraz araştırsaydın :) k45 deki bazı arkadaşlar klandan ayrılıp kendi klanını kurdu kimse onları atmadı o gün discordda konuştuk gitmek isteyene de kal demeyiz bilader bir daha da boş boş konuşma.

Bu dediğine kendin de inanıyorsan Tebrıkler. Kumcugunda oyunu bitirmene 2 hafta kaldı.

**Geosmin**

Mızrakçı

destek sisteminin belkide adalet eşitlik ve liyakat durumundan şüphe ettiği için buraya yazmış olabilir mi :)

GENTLEMEN

Baltacı
Dünyadaki bazı arkadaşlar sanki tribalwars. en/de/ch/net yabancı serverları kapatıp sırada tr varmış gibi dünyayı keklik görüp kapatma listesini bile 1. haftadan hazırlıyor ve buna göre hareket ediyorlar ya hayret ediyorum. Siyasetten, politikadan, 100 insanı idare etmekten çok uzaklar.

Dünyadaki bazı arkadaşlar sanki tribalwars. en/de/ch/net yabancı serverları kapatıp sırada tr varmış gibi dünyayı keklik görüp kapatma listesini bile 1. haftadan hazırlıyor ve buna göre hareket ediyorlar ya hayret ediyorum. Siyasetten, politikadan, 100 insanı idare etmekten çok uzaklar.
Kim onlar