Muhabbet Köşesi

gaddarrapo

Acemi
4-5 kişi üstüme gelmenizden pek bir farkı olmazdı emin ol bire bir konuşmayıp mitoz bölünmeyle birbirinize şakşakçılık yapınca haklı olmuyorsunuz maalesef :)
Ben dediklerimin hala arkasındayım ve bu mevzuyu ben açtım ben gördüklerime inanırım sizin haklı olduğunuz bi tarafı göremiyorum malesef

Genzo Wakabayashi*

Kılıç Ustası
Ben dediklerimin hala arkasındayım ve bu mevzuyu ben açtım ben gördüklerime inanırım sizin haklı olduğunuz bi tarafı göremiyorum malesef
ben daha fazla açıklama yapmak ya da tartışmaya girmek istemiyorum.gerçekleri biliyorum bunları kanıtlamak ya da empoze etmek gibi bir niyetim yok iyi oyunlar herkese

Arelll

Yasaklı
kıta 45 i biz atmadık bilip bilmeden boş boş konuşacağına biraz araştırsaydın :) k45 deki bazı arkadaşlar klandan ayrılıp kendi klanını kurdu kimse onları atmadı o gün discordda konuştuk gitmek isteyene de kal demeyiz bilader bir daha da boş boş konuşma.

Bak arkadaşım yazmayacaktım ama sen mevzuları karıştırıyorsun. şöyle özet geçeyim; k 45 de sizin yönetim ve diplomatik tavırlarınızı kabullenemeyip klandan kendisi ayrılan arkadaşlar oldu. bunlar ayrı.

bir de k45 de klandan attığınız daha doğrusu reis klanına peşkeş çekmeye çalışılan ( bu ifadeler elinde yazışma ve kanıtların olduğunu ileri süren düşman klan yöneticisine ait ) oyuncular oldu. hani sen diyorsun ya biz atmadık arkadaşa boş konuşuyorsun diyorsun ya ama bence asıl sen boş konuşuyorsun. mesela kralfenerbahçe bizzat benim hesabımı klandan attı. asker diyeceksen gel de çiftliğime bak ne durumdayım. bahanesiz, uyarısız attı hem de. bu tutumda kaptanı deryanın 'siz boşuna mayhemdesiniz sizin köyleri zaten bize bırakacaklar burda 6 oyuncu ismi harici vurulacak' iddiasını kanıtladı. bunu da ben bir klana yakıştıramıyorum. ya klana almayacaksın ya da kendin toplaycaksın. düşmana bırakmak neyin kafası anlamış değilim.

neyse uzatmaya gerek yok çok da önemli değil yani. herkes oyununu oynasın zevkini çıkarsın. şunun şurasında bişey kalmadı zaten. iddialı arkadaşlar ve klanlar var. emek veren karşılığını alır.

mateksahin

Mızrakçı
İmâdan ceza aldık. Adana da adamın gözünün içine baktı diye öldürülen merhuma döndük resmen. Büyük ihtimalle merhumda imâlı imâlı bakmış olacak ki başına hâl gelmiş. "A" lara şapka taktım bu sefer kimseye birşey olmaz.