Muhabbet Köşesi

• Konuyu başlatan DeletedUser69958
  • Başlangıç tarihi

X-Rois.

Ağır Atlı
Siz ne güzel hüküm veriyorsunuz öyle ya kendi çapınızda :D @X-Rois. Kıta 54 oyuncularına karşı tutumunuz sonucunda hakettiğinizi alıyorsunuz sadece ağlamayın. biz savaşmaya geldik dünya kapatmak için değil kendi himayesine aldığı klanı başka klanlara teklif olarak sunan gladio yönetimine karşı sessiz kalıp izlemek çapsızların yapacağı bir iştir biz bu işi öğrendiğimiz gün aslını astarını da iyice anladıktan sonra kendi yolumuza bakmışız sizin gibi adamlara ne diye destek olalım sizin için savaş verelim. Alayına bir gidin bakalım nasıl gidiyorsunuz çok merak ediyorum. Bileğinizin hakkıyla çıkabilecek misiniz görelim
Len haspam world başından beri hangi savaşı vermişsiniz Fırtınada kopan dal misali dümeni kim eline alırsa onun sırtını sıvazlıyorsunuz savaşmaya keyif almaya geldik diyorsun göremedik renk degiştirmek sizde kültür haline gelmiş neyiniz generals efendi gladio oldunuz sonra başka başka isimler genelleme yapmayayım da yönetiminizden bir halt olmadı olmaz olmayacak anca yazdıklarınız arkasına şu gülücügü koyar alay ediyor zannedersiniz alayına gideriz senin gibi ismimi zi efendi teşkilat argo yapacak degiliz sıgıntı degiliz aslan biz gladio başladık gladio bitiririz hadi kenarda oturun acaba hangi klanın altına girsek diye düşünün

Len haspam world başından beri hangi savaşı vermişsiniz Fırtınada kopan dal misali dümeni kim eline alırsa onun sırtını sıvazlıyorsunuz savaşmaya keyif almaya geldik diyorsun göremedik renk degiştirmek sizde kültür haline gelmiş neyiniz generals efendi gladio oldunuz sonra başka başka isimler genelleme yapmayayım da yönetiminizden bir halt olmadı olmaz olmayacak anca yazdıklarınız arkasına şu gülücügü koyar alay ediyor zannedersiniz alayına gideriz senin gibi ismimi zi efendi teşkilat argo yapacak degiliz sıgıntı degiliz aslan biz gladio başladık gladio bitiririz hadi kenarda oturun acaba hangi klanın altına girsek diye düşünün

İsminizin altında argo yazıyor zaten kendinizi ayrı bir klan mı sanıyorsunuz siz hesap silip gideceksiniz ya bu savaşı kazandıktan sonra ya da kaybederken valla sana laf anlatsam da anlamazsın kendi basma kalıp düşüncelerinle devam et hocam. Ben de gidiyim köylerinizi toplamaya devam edeyim

X-Rois.

Ağır Atlı
İsminizin altında argo yazıyor zaten kendinizi ayrı bir klan mı sanıyorsunuz siz hesap silip gideceksiniz ya bu savaşı kazandıktan sonra ya da kaybederken valla sana laf anlatsam da anlamazsın kendi basma kalıp düşüncelerinle devam et hocam. Ben de gidiyim köylerinizi toplamaya devam edeyim
Biz yaralı Aslanız six sırtlan sürüsü bu hep böyle idi kendini köy topluyor savaşıyor kazanıyor zanneden bir zavallısın bende muhabbeti uzatmayacağım büyük oyuncu :)

ohstiffany

Yasaklı
"Kalabalığın içinde azgın azınlık varsa orada gladio var" cümlesindeki kalabalık ,gladiodur.

Dinime küfreden müslüman olsa cümlesi ne kadar da bu oyundaki oyunlara cuk diye oturuyor valla.

PARS Estergon

Ağır Atlı
Biz yaralı Aslanız six sırtlan sürüsü bu hep böyle idi kendini köy topluyor savaşıyor kazanıyor zanneden bir zavallısın bende muhabbeti uzatmayacağım büyük oyuncu :)
Forum gezinirken adam kim diye baktım efendi generals sığıntılarındanmış cevapta vermişsin, senin adına üzüldüm.

MrTroya.

Casus
Gel senle bugs bunny ya da Hugo ve Tolga abi diye bi klan kuralım. Sen de rahatla ben de.

X-Rois.

Ağır Atlı
Senide unutmadık mükemmel oyundu sıra sanada geliyor :D