Muhabbet Köşesi

• Konuyu başlatan DeletedUser69958
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser72279

Ziyaretçi
327B2AD2-C56C-482D-92D9-CBFC5AE5E256.jpeg
@Gazaragorni gittğim klanda 10 dakika durmam yeterli vefada durumlar şuan kesin çok iyidir ben yokum ya

Son düzenleme bir moderatör tarafından:

PARS Estergon

Ağır Atlı
Gladio truva mı yedi? Efendi ve generals oyuncuları hala can çekişiyor. Belliydi böyle olacağı oyun hırsı bu adamlar da huy edinmiş. Bunları oyuncu yerine koyup himaye altına almak hataydı başlı başına. Klanından bu klanlardan geçiş yapan oyuncular dikkat etsin satışlar devam eder. Bulunduğu klanın her şeyini casuslayıp aktarmak bunlar da kendilerinin övünerek anlattığı özellik:)

X-Rois.

Ağır Atlı
Gladio truva mı yedi? Efendi ve generals oyuncuları hala can çekişiyor. Belliydi böyle olacağı oyun hırsı bu adamlar da huy edinmiş. Bunları oyuncu yerine koyup himaye altına almak hataydı başlı başına. Klanından bu klanlardan geçiş yapan oyuncular dikkat etsin satışlar devam eder. Bulunduğu klanın her şeyini casuslayıp aktarmak bunlar da kendilerinin övünerek anlattığı özellik:)
Onlar kim ki bize truva atacak onlara güvenerek iş mi yapılır :D

PARS Estergon

Ağır Atlı
efendi yönetimi savaştan kaçmak için sığındığı gladyodan ayrılmış hessap silmişlerdi geri gelmişler.
ağlak efendi hülooooğğğ, işim olmasaydı da şunlarla uğraşsaydım biraz :)

DeletedUser72279

Ziyaretçi
Siz kaydıraktan kayarken biz semtimizin takımının deplasman otobüsünde sehir dışına çıkıyorduk

DeletedUser72279

Ziyaretçi
Haydi çocuklar topunuzu kesmeyeyim haydi bakalım

DeletedUser72279

Ziyaretçi
Parmak kaldıran yazsında öğrencilere soru sorayım :D :p

Siz ne güzel hüküm veriyorsunuz öyle ya kendi çapınızda :D @X-Rois. Kıta 54 oyuncularına karşı tutumunuz sonucunda hakettiğinizi alıyorsunuz sadece ağlamayın. biz savaşmaya geldik dünya kapatmak için değil kendi himayesine aldığı klanı başka klanlara teklif olarak sunan gladio yönetimine karşı sessiz kalıp izlemek çapsızların yapacağı bir iştir biz bu işi öğrendiğimiz gün aslını astarını da iyice anladıktan sonra kendi yolumuza bakmışız sizin gibi adamlara ne diye destek olalım sizin için savaş verelim. Alayına bir gidin bakalım nasıl gidiyorsunuz çok merak ediyorum. Bileğinizin hakkıyla çıkabilecek misiniz görelim