Muhabbet Köşesi

• Konuyu başlatan DeletedUser68297
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser68297

Ziyaretçi
Hayırlı olsun C11 başlayacak tüm klan ve oyunculara..

DeletedUser68086

Ziyaretçi
Kanka her yerde sen neden çıkıyon karşımıza ya

. D. D. D. D. D.

DeletedUser36620

Ziyaretçi
Klasik için ekip arıyorum. Özelliklerim:
-İyi de gitsem kötü de gitsem her dünyayı erkenden bırakırım. Oyun başında etimden sütümden yararlanır, oyun ortasında köylerimi toplarsınız.
-Çok güzel boş yaparım. Forum kavgalarında rakibi çileden çıkartırım.
- Online sürem yüksektir. Güzel barbar toplarım; ama oyuncu köyü almam. İstesem de beceremem.
- Karamustafapasha fanıyım.

-AzraiL-

Yasaklı
Çok tartışma çıkar bu dünya da. Diyelim ki iki klan müttefik..dünya sonuna kadar birlikte hareket ederlerse bu yasak mı?

Ortalama Biri

Misyoner
Çok tartışma çıkar bu dünya da. Diyelim ki iki klan müttefik..dünya sonuna kadar birlikte hareket ederlerse bu yasak mı?

Evet birlikte hareket etmek yasak. Her klanın kendi stratejisi olacak.
Diyelim ki A ve B klanı ile müttefiksin. A klanı, sen B ile müttefiksin diye müttefiklik yapamayacak. Eğer geçerli bir sebebi yoksa.

DeletedUser68868

Ziyaretçi
Evet birlikte hareket etmek yasak. Her klanın kendi stratejisi olacak.
Diyelim ki A ve B klanı ile müttefiksin. A klanı, sen B ile müttefiksin diye müttefiklik yapamayacak. Eğer geçerli bir sebebi yoksa.

A ve B klanı müttefik oldukdan sonra, bende C klanı ile müttefik olsam ve müttefikliğimizi A ile B kendilerine tehdit olarak algılayıp bize karşı durduklarını ve savaşacaklarını beyan etseler, bende D ile durum değerlendirmesi yapıp A ve B ye karşı savaşağımızı beyan etsem ?

1- bu tarz bir durum pakt olarak mı ? yoksa müttefiklik olarak mı değerlendirilir ?

2- Bu durum bir A+B ve C+D paktları olarak değerlendirilebilirmi ?

3- A+B ile C+D nin müttefiklilkeri sadece birbirlerine karşı yapılmış bir müttefiklik ise, bu pakt ve ceza sebebimi olacak klanlar için ?

4- müttefiklik diğer klanlara karşı birlikte hareket etmek için kurulur, öyle değilse müt olmanın bir mantığı kalmayacağına göre, biz C+D olarak A ya saldırırsak müt değilde pakt olarak adlandırılıp kapatılınca ,haksız rekabet olmazmı ?

DeletedUser68868

Ziyaretçi
5- o geçerli sebepler neler olacak ? mesela A+B müt bende D yim, A klanı D ye savaş ilan edecek, bir zaman sonra da B diyecekki ben A ile mütüm sen onunla savaşıyorsun, Bende seninle savaşacağım , o zamanda C klanı yalnız kalmamak için D ile müttefik olacak ve bir süre sonrada D klanı savaşın içine girip C benim mütüm onun yanında olacağım diyip savaşa girerse, bu durum nasıl değerlendirilecek ? kriterler neler olacak ? yazılı kuralları olacakmı bu işin ?