Muhabbet Köşesi

WhiteCr0w

Kılıç Ustası
@whitecr0w

ben şimdi udw'deki arkadaşlara yazıcam bu abdil iyi çocuk ama çevresi kötü bunu alın klanınıza dicem. onlar bütün klasikleri kazanıyo zaten kanka sonraki dünyalarda patlama ihtimalin 0 :D

Ne biliyon belki cünupluk bende :D kazananlarla değil de kafamın uyuştuklarıyla oynuyorum ben kanka. Oyun kazanmakla kafamı bozmadım çok şükür, girdim 1 ay zevkini aldım, şimdi de uslu uslu bırakıyorum :) Bu arada hazır konusu açılmışken c5te ne trollemiştin be bizi, 2-3 hafta merkezde mısırımızı alıp yaydaki savaşı izleyip sonra hesap silmiştik :D

DeletedUser66182

Ziyaretçi
@S i N S e R

asdfasdfasd.d abiiiiiii dünyanın en troll olayıydı o ya. ben akıllanmamıştım onun bi benzerini de 34.dünya'da yaptım. dedim bi grup merkezde başlasın ortayı alalım. beni dinleyen ufak bi gariban grubu mayın eşeği gibi merkeze gitti. geri kalanlar yay oluşturdu. yaydakiler sıralama kastı. göbektekiler kevgire döndü. orada da çok sağlam küfür yedim :rolleyes: sonra da oyunu bıraktım zaten :)

Abi bize gelmiyor böyle yenilikler :D

DeletedUser67748

Ziyaretçi
Ne biliyon belki cünupluk bende :D kazananlarla değil de kafamın uyuştuklarıyla oynuyorum ben kanka. Oyun kazanmakla kafamı bozmadım çok şükür, girdim 1 ay zevkini aldım, şimdi de uslu uslu bırakıyorum :) Bu arada hazır konusu açılmışken c5te ne trollemiştin be bizi, 2-3 hafta merkezde mısırımızı alıp yaydaki savaşı izleyip sonra hesap silmiştik :D

kanka biz yayda olsak yıkardık da bunlar beceriksiz abi ben nabim. adamlar yıkılmaya programlı. zerre güven vermiyo. :D

mesela w24'te nasıldık biz ? 5-6 kişi savunma kaydırıp, kilit atıp 100 kişinin olduğu haritadan sağ çıkmadık mı :cool: hatta sen kaç defa sırf o dünyadaki ramazan ayı performansını belki tekrar yaşarım diye gelmedin mi peşimden :D aslında mevzu o sinerjiyi yakalamak. ama 3-5 hıyar geliyo. köyleri büyütüyo. bi bildikleri var herhalde diyoruz. sonra bi bakıyoruz köylerin hepsi düşmüş. sonra sağla sinerjiyi sağlayabilirsen :D

Ortalama Biri

Misyoner

Strafe

Klanlar Ekip Lideri
Klanlar Takımı
Klanlar Destek Ekibi
Storm Mayıs'a yasak getirmiş. Mayıs da arada bir internet kafeye kaçıp giriyor foruma :p

Hayır ban yersem temyize giderim diyorum :p Banlamak için yer mi arıyorsunuz anlamadım ki :p
Yok yok muhabbet uzaması için çaba harcıyorum ;);)