Muhabbet Köşesi

FollowME

Casus
Uzun süre sonra dünyaya girdim de eskilerden çok az kişi var nick mi değiştirdiler yoksa gittiler mi:rolleyes:

DeletedUser66890

Ziyaretçi
Doğu Bölgesinde DAP ( Doğunun Aziz Patronları ) Klanımı Açmış Bulunmaktayım Gelmek İsteyen Gelebilir Teşekkür Ederim :)))

23. Dünya GAP Klanının Kurucusundan :))

DeletedUser58938

Ziyaretçi
EVEETTTT sayın seyirciler sizlere bugün w46 nın 2 paralı şeylerini sizlere sunuyorum
TÜM KLANLARA DUYURULUR kendinize paralı asker casus vs ... tarzı birşey istiyorsanız
silveq7 BaBaReiS29 yalnız kesenin ağzını açmak zorundasınız biraz açık arttırmada 1000 premiumdan başlıyor istediğiniz casusluk bilgilerine göre 5000 ile 10000 premium kadar çıkıyor şuana kadar çalıştıkları klan EMP GNR VE kızıl elma klanı kudretede 1-2 kişiye bilgi sızdırdılar PTS BROTHER ANKA PAY azcık kesenin ağzını açmak zorunda kalabilirsiniz

bu gördükleriniz şuanda EMP hizmet ediyorlar ayda 1 açık arttırmaya çıkıyorlar kaçırmayn derim

-Ares-

Baltacı
Tek satanlar onlar değil bende çok mesaj var ama ifşa etmicem rezilliğinize doymayın :D

DeletedUser64537

Ziyaretçi
ya klanın kurucusu bana bugün dediki haklısın diye. elimde ne ss ler var bizim şabanda ortalıgı velveleye verme peşinde

DeletedUser64537

Ziyaretçi
detaylara burdan bakabilrisiniz bu ıamlegend denen eleman düşmana sav basıp kendi oyuncusuna mis arası çekmesi için yalvarıyor :))) ben bu fotoyu wp gruplarında ve forumda paylaşınca namını elinden aldım :))) şimdi namını düzeltmek için bana sarıyor yarım aklıyla

DeletedUser66988

Ziyaretçi
Bende Siyah klanlarinin oyuncularinin yazdigi bir suru mesaj varda paylasmak istemiyorum en azindan boyle hatirlanmasinlar. Yoneticilerin hatalarindan veya klandaki oyuncularin yaptiklarindan tum klan sorumlu oluyor ne yazik ki.

Tesekkurler, iyi kesimler

DeletedUser50138

Ziyaretçi
Canım kardeşim ismini verdiğin şahısların kudrette bilgi verdiği 1-2 kişiyi ispatlayabilir misin? Bekliyorum .

Ayrıca o kadar adam toplarsanız sorgusuz sualsiz olacaklardan biz değil siz sorumlu olursunuz millete mal edemezsin bunu da .

DeletedUser57824

Ziyaretçi
Hayırlı bayramlar hocam, w46 forumu en başından beri çok sessiz :confused: