Muhabbet Köşesi

• Konuyu başlatan DeletedUser65086
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser61736

Ziyaretçi
Gece bonusu yok, şovalye yok, destek almak için 2 gün bekle vs vs.. dünya özellikleri gerçekten çok kötü, w44 te de gece bonusu yoktu 2 dünya üst üste bu şekilde açıldı, Bu dünya çok rağbet görmeyebilir.

DeletedUser54093

Ziyaretçi
Destek atmak için bekleme süresi çok iyi bence hatta dahada uzatılabilir bu özellik oyuna son zamanlarda getirilmiş nadir güzelliklerden 1tanesi.

DeletedUser48222

Ziyaretçi
Gündüz çalışanlar için gece bonusu bulunmaz nimet. Benim içinde öyle ama destek olayı kötü ya

DeletedUser3865

Ziyaretçi
Ben bi dal alıp şansımı deneyeceğim bakalım. Sararsa devam edebilirim.

Dünya özellikleri bakımından çok kaliteli değil ama çokta kötü değil.

Çok fazla sağlam klanın geleceğini düşünmüyorum zaten.
word 43 de zaten bir çok ekip girmiş gerçekten kaliteli bir dünya oyuncu kalitesi bakımından.

Belki de yanıltıralr beni :D

DeletedUser58412

Ziyaretçi
eski dünyalara benziyor özellikler yeni oyuncular bilmez.

DeletedUser59674

Ziyaretçi
Ekip 4 kişilik şu anda daha da artacak hedefi olan bir klana ihtiyacımız var. w.45'de beytu.54'e ulaşabilirsiniz.
Herkese bol şans.

Deleted User - 1736393

Ziyaretçi
Destek atmak değil de destek almak için bekleme olsa baya hoş olabilir bence klan klan gezenlerin önüne bir daha fazla geçilmiş olurdu en azından ama tabi klan dışı destek olmayan her dünya candır :D

DeletedUser62703

Ziyaretçi
Bol pre harcayan oyunculardan girecekler var demedi demeyin çok büyük bir ekip girecek aha buraya yazıyorum :D

DeletedUser66488

Ziyaretçi
13 Kişilik ekibimizle oyuna giriş yapmış bulunmaktayız muhabbeti güzel bir klana ihtiyacımız var.

İletişim w 45'te Beytu 54