Muhabbet köşesi

• Konuyu başlatan DeletedUser63512
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser47380

Ziyaretçi
Dünya özellikleri tam respawn'lık 25 de yüzde tamamlandı geri sayımdalar dinlenirler mi girerler mi izleyip görelim :)

DeletedUser54786

Ziyaretçi
*rez :D

ilk haftalar prim yapar buralar,şurada dursun postum :p

DeletedUser58526

Ziyaretçi
Dünyada En çok Preyi Harcayacak Klanı Bilen varsa Buraya Yazabilir mi :)

DeletedUser54786

Ziyaretçi
ben oynasaydım kesin benim olduğum klan olurdu:p şansınıza küsünki oyunu bıraktım:D

DeletedUser60287

Ziyaretçi
Aynen prelik dünya :)
Bende oynamayı istiyordum ama dünya şartları hakimiyeti kısa yada orta bir vakitte sağlamaya elverişli değil. :/
Klan limiti 30.

Gece bonusuda eklenmiş harbiden tam prelik ya :D
İsterdimki oynamaya daha elverişli olsaydı daha iyi olurdu ama ne yapalım.
Değişmesi mümkün mü ki acaba?

DeletedUser63511

Ziyaretçi
prelik dünya dediğiniz doğru ama onanabilir o kadar da kötü değil okçu olmasaydı bide üye limiti artsa iyi

DeletedUser60287

Ziyaretçi
Okçu guzeldir ya ayrı bi strateji katar hem kılıç yerine mızrakçıyla aynı hızda giden okçu daha yararlı.
Ama dediğin gibi klan limiti çok az hakimiyetide %85 yapmışlarki 5yıl sürsün.Bide üstüne klan dışı desteği kapatmışlardır :) ama içime doğuyorki bu dunya sırlı dunya olcak diye.sırlı dunya ozelliğinde bir dunyada sırlar 120 gun sonra ortaya çıkar diye bi kural var.bu dunyadaki kurallarda sırlı dunyayı anımsatır nitelikten.

DeletedUser63512

Ziyaretçi
Okçu guzeldir ya ayrı bi strateji katar hem kılıç yerine mızrakçıyla aynı hızda giden okçu daha yararlı.
Ama dediğin gibi klan limiti çok az hakimiyetide %85 yapmışlarki 5yıl sürsün.Bide üstüne klan dışı desteği kapatmışlardır :) ama içime doğuyorki bu dunya sırlı dunya olcak diye.sırlı dunya ozelliğinde bir dunyada sırlar 120 gun sonra ortaya çıkar diye bi kural var.bu dunyadaki kurallarda sırlı dunyayı anımsatır nitelikten.

Cok da ekip yok suanlik bakalim dünya acilinca gorecez kimlerin geldigini :)

DeletedUser60287

Ziyaretçi
Valla kardeş kimlerin geliceği umrumda değil :D
Tek derdim klan limitinin artması :D

DeletedUser60287

Ziyaretçi
Diğeraçtığım dunya ozelliği hakkındaki konuyu kapatmış storm dunya ozelliği hakkında başka başlık yokki 39.dunya başlığının içinde.kendisi nerde gördü acaba bahsettiği konuyu :)