Muhabbet Köşesi

• Konuyu başlatan DeletedUser62715
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser65086

Ziyaretçi
yok mu savaş ilanı :D yoksa 3 klan birleşip mi kapatacak

Kardeş kavgasının kazananı olmaz , worldü bi 3 yıl daha uzatmaya kimsenin gözü yemez .

Wow'un gidişi ancak bu kadar boşluk yaratabilirdi.

Wow ile alakası olan bir durum yok . Artık bakmayın siz buralara köyleriniz emin ellerde :)
Insanlar reel hayatından ödün vermeden ufak ufak barbar köy topluyorlar . Herhangi bir boşluk yaratıldıysa oda Wowdan kalan barbar köylerdir , ötesi yok .

DeletedUser65086

Ziyaretçi
Gerek varmı :) Kapatalım baska worldlerde savaşalım , oyunun bu seviyesini hiç sevmiyorum zaten , bana göre değil :D

venomandxneo

Acemi
Şu world içerisinde çok satış yedik illaki yemiştir herkeste sub343'ün yaptığını bir türlü yakıştıramıyorum

DeletedUser38381

Ziyaretçi
sancak dünya hakimiyetinde yüzde 37.1 buldu.tek başlarına kapatabilme potansiyelleri var.

Lloyd

Casus
Bir dünyanın daha sonuna gelmiş bulunmaktayız :)
Kapatma şartlarından dolayı 50 kişilik listeye giremeyen tüm emektar arkadaşlarımıza gösterdikleri özveri ve fedakarlıklardan dolayı teşekkürlerimizi ve saygılarımızı sunarız.
Şirket politikaları gereği dünyaların kapanış şartlarının zorlaştırılmasını anlayabilsek te, şirketin ve belirlediği yöneticilerin bu oyunda kapatma şartları zorlaştırılırken kapatan klan oyuncu limitlerinin 2 seneleri bulan emeklerin karşılığını yansıtmadığını birkez daha belirtmek istiyorum.
sonuc olarak klan limiti 30 da dense bir ekip 30 klan kurup dünyayı domine edip ilk 30 içerisindeki oyuncularını tek çatı altında topladıktan sonra diğer tüm klanlarının oyuncularına hesaplarını sildirerek yine bu şartları sağlayabiliyorken, neden halen limit koyuluyor anlamış değilim. meselenin innogames gibi bir şirketin 50 kişiye daha fazladan premium hediye etmek istemediği kadar basit olduğu gibi sığ bir düşüncem yok. Dünya kapatma şartlarındaki klan limitinin emek veren oyuncu sayısının tamamını olmasada hiç olmazsa 100 tanesini kucaklayabilmesi taraftarıyım. zaten %85 - hakimiyet, veya SIR veya benzeri etkinliklerle olabildiğince zorlaştırılan ve zorlaştırılabilecek envantere sahip iken dünya kapatma şartına hiç bir etki etmeyen oyuncu sayısının düşürülmesi hususunun tekrar gözden geçirilmesini talep ediyorum.
Tüm klanlar ekibi ve oyuncularına sevgi ve saygılarımla.. sağlıcakla kalın, kavgasız gürültüsüz en eğlenceli savaşlar sizlerle olsun. dost kalın dostça yaşayın :)

Uzun soluklu oyunlardan bukez kesinlikle emekli oldum.
(zaman zaman Speedlerde görünebilirim:)

DeletedUser58115

Ziyaretçi
Bir dünyanın daha sonuna gelmiş bulunmaktayız :)
Kapatma şartlarından dolayı 50 kişilik listeye giremeyen tüm emektar arkadaşlarımıza gösterdikleri özveri ve fedakarlıklardan dolayı teşekkürlerimizi ve saygılarımızı sunarız.
Şirket politikaları gereği dünyaların kapanış şartlarının zorlaştırılmasını anlayabilsek te, şirketin ve belirlediği yöneticilerin bu oyunda kapatma şartları zorlaştırılırken kapatan klan oyuncu limitlerinin 2 seneleri bulan emeklerin karşılığını yansıtmadığını birkez daha belirtmek istiyorum.
sonuc olarak klan limiti 30 da dense bir ekip 30 klan kurup dünyayı domine edip ilk 30 içerisindeki oyuncularını tek çatı altında topladıktan sonra diğer tüm klanlarının oyuncularına hesaplarını sildirerek yine bu şartları sağlayabiliyorken, neden halen limit koyuluyor anlamış değilim. meselenin innogames gibi bir şirketin 50 kişiye daha fazladan premium hediye etmek istemediği kadar basit olduğu gibi sığ bir düşüncem yok. Dünya kapatma şartlarındaki klan limitinin emek veren oyuncu sayısının tamamını olmasada hiç olmazsa 100 tanesini kucaklayabilmesi taraftarıyım. zaten %85 - hakimiyet, veya SIR veya benzeri etkinliklerle olabildiğince zorlaştırılan ve zorlaştırılabilecek envantere sahip iken dünya kapatma şartına hiç bir etki etmeyen oyuncu sayısının düşürülmesi hususunun tekrar gözden geçirilmesini talep ediyorum.
Tüm klanlar ekibi ve oyuncularına sevgi ve saygılarımla.. sağlıcakla kalın, kavgasız gürültüsüz en eğlenceli savaşlar sizlerle olsun. dost kalın dostça yaşayın :)

Uzun soluklu oyunlardan bukez kesinlikle emekli oldum.
(zaman zaman Speedlerde görünebilirim:)

Gökhan abi tebrikler. En son 34'te de öyle diyordun ama hadi hayırlısı :p

Lloyd

Casus
kardeşim 34 öyleydi ama bildiğin üzere yaşanan saçma sapan olaylardan ötürü SANCAK olarak toplu hesapları silmiştik. 37ye de o bahaneyle kandırılıp getirildim ama artık hatır gönül falan hikaye 4 saatten uzun süren hiçbir dünyada oynamam :) ki işlerim buna müsaade etmiyor yoğunum çok :)