Muhabbet Köşesi

DeletedUser54786

Ziyaretçi
Ben barış çiçeği yolladım sen gittin savaş çıkardın :D:D Savaş çıkarmayı seviyoruz yapacak bişey yok :D

ne işin var kardeşim senin çiçekle böcekle :confused: erkek adamsın yaf, cinsine ihanet etme ,azıcık kütük olun ,benim gibi kalasda olabilirsiniz o başka mesele:p

ahahahha yapar mı yapar :D Adnan dedim ya geçen gün burnumdan fitil fitil getirdi :D

ama bak o konuda çocuğa hak veriyorum, az bile yapıyor yani ,dua et haline şükret benceo_O yengen gelip bana öyle bişi dese,ki diyemez oda biliyorda, doğduğuna pişman ederim yeminlen:cool:

DeletedUser54786

Ziyaretçi
olmadığı için bu kadar kesin konuşuyorum ya :D bekara hanım boşamak kolay misali benimkisi :D flıdflıd:p az daha tutuyordu ama falın, biraz daha şakayı ciddiye çevirse ,tamam deneyelim başlasın derdim:D son saniyelerde kaybetti :p

DeletedUser58862

Ziyaretçi
Bu dünyada kendinizi cürütmeyin ömürden ömür alıyor :p:p

DeletedUser38381

Ziyaretçi
dünyanın sonunu getirecek savaş başladı.
iki tarafta kendini tamamıyla belli etti en az 1.5 yıl sürecek savaş.

DeletedUser54786

Ziyaretçi
yok beee 1,5 sene sürmez 6 aya biter bu savaş :D atlantis ve sağ beki, yemiyor içmiyor he hatta uyumuyorlar :D e-26 da da aynıydı bunlar, insan oldukları konusunda ciddi şüphelerim var:p veya işleri 7/24 pc başında olmalarını gerektiriyor :D benim favorim o ikili nin olduğu klan yani adalet :p neredeyse 6 ay evvel wp grubunda birşey demiştim bir öngörü diyelim haklı çıktık iyimi :p adalet alır ağa:D klasman farkı var arada ,:eek:

DeletedUser54786

Ziyaretçi
misler çıkmaya başladımı oplar başladımı bir önemi kalmaz o toplam sayının :p belkide tam tersi olur önemi olur :D ilk oplar bir başlasın hele bakarız neticesine :p şu oyunda her türlü antin kuntin iş olurken bazı gençler konuşuyordu ya ben ona gülüyorum :p:p nerdeeennn nereye :D