Muhabbet Köşesi

ByRevolution

Yasaklı
Valla hız 1 bucuk olaydı okçu olmayaydı iyi olurdu. 31.dünya en sevmediğim dünya tipi olmuş :( Ne diyelim artık gireceğiz mecbur

DeletedUser

Ziyaretçi
Hayırlı olsunda şu klan dışı destek yok olayı hiç iyi olmuyor yahu:S

DeletedUser32540

Ziyaretçi
Bahsi geçen klanlar dan kaçı vazgeçicek bakalım

DeletedUser52944

Ziyaretçi
ReD-KiT

Metin abimin bu espriye karşı bşr meydan okuma sözü vardır. Bende o meydan okumayı yapayımda adet yerini bulsun bari :D

EŞKİYA Dünyaya Hükümdar olmaz Demişler. Kim bizi hükümdarlıktan geri koyacakmış bakacuğk görecüğk :p

İyi akşamlar :)

ByRevolution

Yasaklı
Yalnız ben bir kaç kez dünya 28 ekim - 2 kasım arası açılacak demiştim bakın tuttu :D Bu tahmini iddaa da yapsam köşeyi dönerdim be

DeletedUser11617

Ziyaretçi
Henüz sw 30 açılalı 50 gün bile olmamışken şaşırdım açıkçası

DeletedUser52052

Ziyaretçi
başlayacak ekiplere başarılar tahminim güzel ekipler olacak ama beklentimden daha yavaş bi dünya

DeletedUser54987

Ziyaretçi
bu dünya iş yapmaz gerek yok girip zaman harcamaya:)

DeletedUser52052

Ziyaretçi
bayrak olayına karşı alerjisi olan bi klanız klan dışı destek w25 hayatımızı karattı boşa zaman harcamanında anlamı yok :)

DeletedUser

Ziyaretçi
Yeni dünya hayırlı olsun arkadaşlar, katılacak olanlara başarılar :)

DeletedUser

Ziyaretçi
bayrak olayına karşı alerjisi olan bi klanız klan dışı destek w25 hayatımızı karattı boşa zaman harcamanında anlamı yok :)

cidden bu 2 si çok saçma ya.w25 çık gir çok can sıkıcıydı cidden.aslında ozamanlarda yazılıyodu alarm bi clasik atsa fena olmaz hani:)

Tafarel Batu...

Ağır Atlı
herkes bayraktan sikayet etmis klan degisimnden bahsetmis. len bayrak oyunu %5 %10 unu etkiliyor. sovalye yok. klan disi destek acik olsa ayri bi sıkıntı cikacak. oradan o isyan olacak.

siz sirli dunyanin olusundan ve gece bonusundan sikayet etseniz anlarim. :D

DeletedUser57090

Ziyaretçi
geleceklere gööre benim gelebilme giibi bir ihtimalim var