Muhabbet Köşesi

• Konuyu başlatan DeletedUser49742
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser57132

Ziyaretçi
@serdal

olm mod bizim basligi kapatti :D. eskiden ne guzeldi konuscaklarimizi konusuruz konusma bittikten sonra kapatirlardi bu yeni modlar hic anlayisli degil :D

olm aciklanan ozelliklerle acilmaz ne zaman world acilmadan 1 ay once aciklanan ozelliklerle acildi :D

DeletedUser57132

Ziyaretçi
yalniz w29da bayrak yoksa ben oynamam bidahaki yaza kadar olmam oyunda zaten :D c4de takilirim w29 da bayrak olmazsa bayrak istiyorum deliler gibi bayrak BAYRAAK :D :D

DeletedUser41971

Ziyaretçi
belli olmaz olm bak gör aynı söyledikleri özelliklerle acıcaklar hatta belki dahada kötüsü :D

DeletedUser57132

Ziyaretçi
kilise ne olm kiliseli dunya acmazlar :D. acarlarsa onlarin ayibi :D. ust uste bayraksiz 2 w acicaklarini sanmiyorum, olmadi senin hesaba cokerim w28 de oynarim :D

DeletedUser41971

Ziyaretçi
kanka benim hesap ck saglamla :D sana versem direk alırlar köyü :D

DeletedUser57132

Ziyaretçi
benim ne zaman köy verdigimi gordun len :D. en son koyumu w10da verdim istatistiklerden bakabilirsiniz sjsjsjsjsk

DeletedUser53646

Ziyaretçi
Kandiliniz mübarek olsun genşler nörüyonuz bağayim ? , amma sessizmiş buralar :d

DeletedUser53646

Ziyaretçi
yaşanmış bi olay anlatayım size , bi arkadaş grubu toplanmış , bu grupta laz da varmış , onu pazara yollamışlar bi kaç bişey almaya o gelince naptın nettin kaça aldın diye sormuşlar , 3 liralık şeyi 5 e aldığını duyunca bunla dalga geçmişler ha bunlar seni kazıklamış demişler , laz bunu kendine yedirememiş 'ha kakın uşaklar salı pazarını soyacaz' demiş , nasıl olur derken takılmışlar peşine , laz bi tabut bulmuş içine doldurmuş taşları sonra girmişler pazarın içine , cenazeyi gören pazar esnafı takılmış tabutun peşine 2 3 derken pazarda adam kalmamış doğru dürüst , herkes tabutun peşine gelince laz ve arkadaşları aradan sıvışmışlar ve pazar boşkene pazarı soymuşlar , tabutun peşinden giden esnafsa mezarlığa varınca durmuşlar herkes birbirine bakıyomuş , ha nerededir bu cenazenin sahibi ? derken polis çağırmışlar biz cenaze getirdik buraya ama sahibi yoktur , neyse bulamayınca bi bakalım demişler açmışlar tabutu bakmışlar içinde taş dolu , herkes dönmüş pazara söve söve bi bakmışlar pazardaki mallarda gitmiş , yani diyeceğim şu buğday yeşillenmeden arpa sulamak buzağısı olmayan ineğin büynuzunu kesmek gibi bişeydir...

DeletedUser

Ziyaretçi
ah buğra abi ahh bu çağatayın ayarlarını bozdun hep: )

DeletedUser51635

Ziyaretçi
ahahah apo bırak pesımı :p

iyiben :D isa nın ayarlarıda ben bozdum :p

DeletedUser614

Ziyaretçi
kimse de teşekkür etmemiş. Ne kadar kaba bir dünya

DeletedUser59415

Ziyaretçi
kaba dünya dünyanın kaba insalarımı diye sormak lazım

DeletedUser614

Ziyaretçi
Önemli olan yediği kaba pislememek :ASFAS:F:D :D İnceyi gördün mü :ASF:AS:D: kap kelimesine yönelme eki ekleyip kaba dedim espri yaptım :A SFS:DASF:D FS:AD