Muhabbet Köşesi

• Konuyu başlatan DeletedUser49742
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser

Ziyaretçi
koskoca muhabbet köşesini kapattık,yok mu bize bi alkış :D :D

DeletedUser48100

Ziyaretçi
Bak yine yavaştan başlıo biri tutsun şunu bunu da kapattırcak :D

DeletedUser

Ziyaretçi
ulan yılların forum kullanıcısıyım. En kralının kastığı post kadar banlanmış hesabım var. Ama ben böyle bir olay yaşamadım. Muhabbet köşesini kapattırdık lan A:SD:AS:DSA:D

DeletedUser49135

Ziyaretçi
ulan yılların forum kullanıcısıyım. En kralının kastığı post kadar banlanmış hesabım var. Ama ben böyle bir olay yaşamadım. Muhabbet köşesini kapattırdık lan A:SD:AS:DSA:D

en kralindan postluk hesap dedigin 400 post sjsjsjsksk. ceza yemis butun hesaplarinin postlarini toplasak 10k eder tabi hsjsnsjskssk

DeletedUser

Ziyaretçi
oğlum şu klanlar.org'da ben kadar ilgi çekici bi varlık daha var mı :D :D

DeletedUser48100

Ziyaretçi
Ben kadar der Allah'ın Angaralısı ya "benim kadar" dicen olum sen üni okuyan adamsın Türkce'yi öğren artık.

DeletedUser52861

Ziyaretçi
İsa bir Türkçe konuşsun, kendi konuştuğun dilden şüphe duyarsın , o kadar diyorum :D

DeletedUser48100

Ziyaretçi
Olucak olucak zamanla isa da artık Türkçe konuşucak :D:SA

DeletedUser52861

Ziyaretçi
Adam Türkçe konuşurken biri dublaj yapıyor sanıyo insan :D Bırakın o ankaraca konuşmaya devam etsin :D

DeletedUser52861

Ziyaretçi
Bak ciddi diyorum, sen ben onun konuştuğu Türkçe'yi konuşamayız :D Ben o sesin İsa'dan çıktığına 5 dakika inanamadım ilk dinlediğimde :D İsa aktör olacak adam , buralarda harcanıyor :D

DeletedUser48100

Ziyaretçi
biliom o sesi ya bi keresinde güzel güzel ismail kankamın yayını dinliodum aradan bunun sesi geldi :D:SA

Not: İsa candır.

DeletedUser

Ziyaretçi
Isa panpam güzel türkçe mizi angaralıca ifade ediyor sadece .d