Muhabbet Köşesi

• Konuyu başlatan DeletedUser49742
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser39894

Ziyaretçi
Rapor yazarken uyuyakalmışım elin yunanına ordu patlattırdık. :D Bunları banlayamıyoz mu adamlar klan olarak gelmiş :D

UNCHARTED

Dük
cakma king cakma king çevrimdışı
Banned
Katılım Tarihi
Feb 2014
Postlar
2.593

YAZIK OLDU O POSTLARA crying

DeletedUser56672

Ziyaretçi
lö bebe nicki yaradı herhalde. dilek sigarası ve türevi nicklerde tek post atıp ban yediğini gözümle gördüm :D

DeletedUser

Ziyaretçi
"Lö bebe" Fransızcadan gelen bir nick. Lö bebe,Lö Angara,Mösyö gardaşşş vs vs. :D :D :D

DeletedUser

Ziyaretçi
kendimi freni patlamış gamyon gibi hissediyorum biri bana laf atsın ban yemek istiyorum AS:D:SA:D

DeletedUser

Ziyaretçi
Banlayın bunu desem sen kime emir veriyon diye beni banlarlar mı acaba

DeletedUser57020

Ziyaretçi
İsa kader arkadaşım benim .s

Şimdi ben bi mesaj daha atınca flood mu yapmış oluyorum ahshhshs

Son düzenleme bir moderatör tarafından:

DeletedUser

Ziyaretçi
ModuM lö Bebe yerİne angaraca la Bebe var iken türkçemizi kötü kullanmış bi ban alabilir miyiz isa ya

DeletedUser

Ziyaretçi
Köye gelen mislerin ardından :p
Köyde bütün ışıkları söndürdü vatandaşlar, kara bir günün habercisi sanki. Kim bilir, belki arka sokaklarda anacaklar beni, "Gerçek kralımız! Engin!" diyecekler askerlerinden korkarak ama içten içe, benim için. Taht kurduğum yerde, halkımın gönlünde mor bir karanfil çiçeği gibi açacağım her yeni gün. Ve onlar her gece, aynı saatte ışıkları söndürecek, beni anacaklar, bir gün geleceğim umuduyla. Onlara iyi bak, sahip çık onlara. Arada içtima meydanına oynamaya giren çocuklara kızma, hepsi iyi birer balta ustası olacak belki ama onlara yeterli okulu, araştırmayı sağlayamayan bendedir suç. Bir karanfil uzat onlara, gözlerinden akan bir damla yaş göreceksin işte o an... İşte o an beni hala unutmadıklarını bilerek kalbimdeki yaraya biraz da olsa merhem olabilirsin. Onlara sahip çık...

UNCHARTED

Dük
GÜNAYDIIIN KÖTÜ BİR GÜN GÜNAYDIN PATLAYAN 4 MİSİM GÜNAYDIN ÖLEN BALTALARIM GÜNAYDIN ÖLEN HAFİFLERİM GÜNAYDIN ÖLEN ŞÖVALYEM HEPİNİZE MEZAR YAPTIRDIM İNTİKAMINIZ TATLI OLUCAK wub