Muhabbet Köşesi

• Konuyu başlatan DeletedUser36909
  • Başlangıç tarihi
Bahsettiğim speed raundu yazmayı unutmuşum. Acaba oyun sırasında şikayette bulunmama rağmen herhangi bir işlem yapılmamasından dolayı buraya yazmış olabilir miyim ?

Tibelda

Emekli Görevli
Bahsettiğim speed raundu yazmayı unutmuşum. Acaba oyun sırasında şikayette bulunmama rağmen herhangi bir işlem yapılmamasından dolayı buraya yazmış olabilir miyim ?

Benim anladığım kadarı ile oyunda uygun olmadığını düşündüğün birini şikayet etmek için forumda uygun olmayan bir davranışı gerçekleştirmeyi kendine normal görüyorsun. Yanıtlarımı yineliyorum, oyun içi durumları destek sistemine bildirmelisin. Bu bildirim dışında yapman gereken bir şey bulunmuyor. Foruma yazman sonucu değiştirmez, etkilemez. Ayrıca bir bildirim ile alakalı veri gizliliği nedeni ile 3. kişilere uygulanan ya da uygulanmayan işlem hakkında bilgi verilmez. Bu konuda anlayışlı olmalı ve klanlar destek ekibine yardımcı olmalısınız. İyi oyunlar dilerim.

Sayın yönetici şu anda oyun açık buyruun şikayetim de var sistemde
rica ediyorum bir kaç dakikalığına gir oyuna bir köy isimlerini klan isimlerini gözden geçir niye müdahele etmiyorsunuz
destek bölümünden cevap alabilseydim buraya yazar mıydım ?

Strafe

Klanlar Ekip Lideri
Klanlar Takımı
Klanlar Destek Ekibi
Sayın yönetici şu anda oyun açık buyruun şikayetim de var sistemde
rica ediyorum bir kaç dakikalığına gir oyuna bir köy isimlerini klan isimlerini gözden geçir niye müdahele etmiyorsunuz
destek bölümünden cevap alabilseydim buraya yazar mıydım ?
Yaptığınız bu tavrı gerçekten anlamakta güçlük çekiyorum. Destek sistemine 5 dakika önce yazılan bildirime cevap gelmiyor olarak yazmanız gerçekten tuhaf. Gerekli incelemenin destek sisteminden yapılacak forum admini tarafından size defalarca kez iletilmiştir. İlgilili adımları takip edin ve cevap bekleyiniz.

Obscurial

Mızrakçı
Herkese selam,

1 sene geçiyor, bir bakayım neler olup bitmiş diyorum ve bakıyorum ki aynı kişiler, aynı muhabbetler ve daha çocuksu haller. Gerçek dünyadan kopmayın gençler. Şu turcehana tamam şampiyonsun falan bir şeyler deyiverin işte niye üzüyorsunuz adamı? Oyunu öğrenicem diye 222222 round oynadı adam.

Not: En kötüsü 10 kişi girmek değil, tek kaldım diye oyuna giremeyenler var :)

Lloyd

Casus
Herkese selamlar ben de speed i özlemişim. Son 2 gündür bazı roundlara girip keyifli zaman geçirmeyi denedim. Görüyorum ki Diablo yu bir hirs almış gitmiş. Her round a 10 kişi girip puan sabitleyerek round almalar komik geliyor bana. Ha bir de @esmer.aY* dün roundda küfür ettiğin bendim. Cevap vermememin sebebi @Sinanaga ve tuncay abiyle bi hukukum olması. Roundları alabilirsiniz ama bu size premium kazandirir. Karekter ve 30pre arasında uçurum yarattınız.

Az biraz yazısmaları okudum. Diablo 10 15 kişi girince gülüş patırdı oluyor. Oyucular 10 15 kişi birleşince Diablo hemen göz yaşı döküyor. e diyim :)

@M A S E R A T İ sen de şu roundlara gelmeden haber ver :) tek başıma yetişemiom. @Sinanaga mouse yok hala :D
Muratımı kim üzüyor böyle kızdırıyor:)