Muhabbet Köşesi

• Konuyu başlatan DeletedUser36909
  • Başlangıç tarihi
1. Kimsenin canı falan değilim :)
2. Ekran Görüntülerinde kimin 20 kişi girip tokat yediği gayet açık ve net belli oluyor.
3. Saydığın kadronun içindeki oyuncuların tek tek içinden geçmişliğim çoktur sen o ara annenin yatağının başucuna koyduğu sütü yudumlayıp küçük köylerindeki binaların şekline baktığın için bilmezsin. :)

Neyse boş adamlarla muhattap olmaya gerek yok. @Luxor* Özkan gördüğüm kadarıyla kadro tamam söylediğim gibi yardım lazım olursa haber verirsin kankam :)
Sen de nick değiştirenlerdensiiiiiiiiiin anlaşıldı. Nasıl düşüyorsunuz teker teker. Ben seni hiç oyunlarda görmedim. :)

Cpt. Price*

Yasaklı
Sen de nick değiştirenlerdensiiiiiiiiiin anlaşıldı. Nasıl düşüyorsunuz teker teker. Ben seni hiç oyunlarda görmedim. :)

Görmemenin nickle alakası yok ben varken sen yoktun kankan sinan alman serverından gelen maxi.ds in eteğinin altına sığınırken biz Yandan Atmış ile ikisini üst üste koyup tokatlıyorduk ona sor o bilir :) Belki de bilmemezlikten gelir hahaha :D

Manevra**

Milis
Görmemenin nickle alakası yok ben varken sen yoktun kankan sinan alman serverından gelen maxi.ds in eteğinin altına sığınırken biz Yandan Atmış ile ikisini üst üste koyup tokatlıyorduk ona sor o bilir :) Belki de bilmemezlikten gelir hahaha :D
Kardeş sen 2 raound yaptıklarını ömür boyu konuşanlardanmısın hadi git pembe dizini izle kafa ütüleme

Niye yalan konuşuyorsun o zaman ben bunların hepsinin
Boş yapma ekibini topla gel endamına bir bakalım.

Luxor*

Baltacı
6v6 yapalım 5v5 sarmıyor çabuk bitiyor. Ayrıca Haftasonu daha uygun olur, herkesin iş hali mevcut cumartesi yapalım? Odamı uymaz.

Luxor*

Baltacı
Bence burada yapmıyalım biz bi özelden konuşalım. Ondan sonra @Strafe ekleyelim konuşmaya anlaştıkdan sonra uygunmudur :=)