Muhabbet Köşesi

• Konuyu başlatan DeletedUser52944
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser12300

Ziyaretçi
Destek butonu herkese acık sıkayet edebılırsın :) ben multıden ban yemedım yanı bılmeden konusmak ancak senın gıbı lere yakısyor:D

patates ettıgım gunlerımı unuttunuz :D buyrtun gelın tekrar

DeletedUser53888

Ziyaretçi
Multi power diye bi benzin cesiti vardi.bp ninmiydi yoksa shell inmi

DeletedUser12300

Ziyaretçi
Bu arada darbemıdır nedır o kısının klanına saldırı yapmadıms sadece fake attırdım dağıtıldı klanı :D Burada konusurken dıkkate aldıgımı kımse dusunmesın

DeletedUser631

Ziyaretçi
Bu arada darbemıdır nedır o kısının klanına saldırı yapmadıms sadece fake attırdım dağıtıldı klanı :D Burada konusurken dıkkate aldıgımı kımse dusunmesın

Peh peh peh seni ben 2.ağızdan dinledim patboncugum sen cocukları internet cafene toplatıp ücretsiz takilmalari icin multi kastirdigini millette bilsin ki,yaptığın sıralamanın arkasını ört pas etmeyesin degil mi?

Bunları inkar etmeye calısma :D cünki senle realde tanisip bir bir dökülmüşsun bu yaptıklarını...:D sonra vay babam patates yaptım vay babam klani dagittim...W19 da daha bire bir carpisma olmadan dagitman ilginc :p w19da dostum coktu bunu iyi bilmen gerekirdi :D tt2 patboncafe multileriyle cok mutlu :D

DeletedUser12300

Ziyaretçi
Tam bir luluruk çıktın sende:D Senin çapın benle tanışmaya yetmez:) Yalan atarken bile kuyruksuz at

DeletedUser631

Ziyaretçi
Tam bir luluruk çıktın sende:D Senin çapın benle tanışmaya yetmez:) Yalan atarken bile kuyruksuz at

:) haklısın multi kullanmadigim icin senin capina erisemem o yönden cok cok haklisın :) gercekleri ne güzel de carpitiyorsunuz abi ben bitiyorum şu dediklerine var ya senin.Ben bunlari seni taniyan bilen birinden dinledim :D sen ne kadar yalan desen de..
.... ;)

DeletedUser53888

Ziyaretçi
şikayet et multiyse banlasınlar kelimelerle ramazan ramazan milletin asabı bozulmasın

DeletedUser12300

Ziyaretçi
Aslan parça bende yalan yok ben multiden ceza almadım. Benim oynadığım dünyaları takip edin. Barbar dahi almam çok nadirdir. Sana kendimi ispat etmeye gerek yok kendimi :)

Reklamda yapayım bari buda kafenin feysi. Mekana zaten normal şartlarda yer bulamıyoruz milleti oturmaya birde bedava açıp oynatacakmışız :D Sana kim anlatyor bu komik şeyleri..
https://www.facebook.com/pages/PATBON-%C4%B0NTERNET-KAFE/276817345697579

Kafede olan ip bellidir işimiz gücümüz bitti de millete klanlar kastıracağız :D Ulan siz ne içiyonuzda böylederin muhabbetlere dalıyorsunuz :D Adminlere msj at sana benim geçmişte aldığım cezaları söylesinler bak bakalım multi varmı...

Bu aralar dilime dolandı BEN YAPARIM SİZ HAYAL EDERSİNİZ....

Kafe herkese açıktır buyursun gelsin.

Luciferr

Dük
oha bw multicilikte adam son noktayi soylemis. Bende mi yapsam napsam yigenleri toplayip yeni acilan dunyada internet cafe kapatip hepsini yagmalasam mi acaba ?

Insanlarin ailesine ekmek goturdugu yerlere laf atmayin bari. Belki multici veya degil hic farketmez akilli bi insani gectim insan bi oyun icin ekmek yedigi yere tas koyar mi allasen ? Yani bunu hangi mantikla yapabilir ki ? Benim sahsen aklim almiyor.

bolubjk*

Ağır Atlı
Ahmet abicim ve diğer arkadaşlarım neden açıklama yapmaya çalışıyorsunuz ki :)
Üzerinizden başkalarının prim yapmaya çalışmasına izin vermeyin. Yokmuş gibi davranın.

DeletedUser12300

Ziyaretçi
Memedim :) bulundu ya birinde iftarı diğerinde sahuru beklıyordum :D maksat vakıt geçsin

bolubjk*

Ağır Atlı
10 gün geçti ve haritalarla ilgili hiç bir gelişme henüz yok.
Bilgilendirebilir misiniz acaba, haritalar tekrar aktif olacak mı forumda ?

bolubjk*

Ağır Atlı
Bugünlerde herkes Rest çekiyor arkadaş :D

Bu arada bu güncel haritalardan biz artık umudu kesmeli miyiz, hala hiç bir ilerleme yok mu acaba, klanlar yönetimi bilgilendirebilir mi bu konuda.

DeletedUser

Ziyaretçi
Tabiki umudu kesmeliyiz,1 hafta önce de 10 gün olmuş düzenlenecek mi demişsin kimse açıklama bile yapmamış,kimse takmamış kanka.

DeletedUser52944

Ziyaretçi
Demin 27 ye bi bakıyım dedimde GÖLGE 27 yi kapatmış bile agalar bırakın oynamayın :D

DeletedUser52944

Ziyaretçi
Bu gariplikten çıkmış :) Dünya haritasını bi atsana hacı ne kadar mavilik var görmek istiyorum :D