Muhabbet Köşesi

• Konuyu başlatan DeletedUser52944
  • Başlangıç tarihi

bolubjk*

Ağır Atlı
Haritalar da aktif olmayınca foruma olan ilgim muhtemelen yarı yarıya azalacak gibi :)
Haritalar klan forumunun can damarıydı, böyle bir olayın klanlar takımı yerine sadece 1 kişinin özel becerisi üzerinden gidiyor olması da ayrı bir hayal kırıklığı. Ciddi anlamda bu konuda hayal kırıklığna uğradım bir kişi ilgilenmeyi bırakınca böyle şeylerin oyuncuların bundan uzak kalması ilginç :)

DeletedUser

Ziyaretçi
Her bölümde birde yedek kişi olması lazımdı aslında... 1 kişinin bırakması fazla zedeliyor durumları...

DeletedUser52861

Ziyaretçi
Jun 13, 2015 - 13:00:46 EDT
Retirement:
---------------------------------------------------------
So a problem has occurred. TribalWars has gone to encryption, they use https:// instead of http://.

Unfortunately, this will involve a rewrite of my very old code to include SSL. As I am working two jobs, I just don't have the time anymore to modify my code. I am surprised that old sloppy code has lasted this long. So this is a good time to retire :)

I have already been doing it for far too long anyways. And there are others who want to take over my job. So now is a good time to call it quits while people still play TribalWars and haven't all moved on.

I'd also give out my current code, but it is sooo old and sloppy, it would be easier for people to just rewrite it in a newer language.

I had a blast with the TribalWars community. Thanks for the fun.

-nickjer

Burdaki diğerleri sen mi oluyosun Alva :)

DeletedUser36394

Ziyaretçi
Hayır, bizim önerimiz kodların düzenlenip yeniden devam etmesi yönünde. Eğer kodları yeniden düzenlemek veya ayrıca devam ettirme gibi bir düşünceniz varsa belirtirseniz bizde vakit kaybetmemiş oluruz.

DeletedUser53560

Ziyaretçi
Çok bile dayanmış diyor :D vardır elbet bu doları yazıcak da işine mi gelmiyor kimsenin nedir anlamadım.5 10 güne yazar biri yeni kodları

DeletedUser52861

Ziyaretçi
Bilen biri yazar da benim o derece bi yazılım bilgim yok malesef :) ben anca visual studio'da falan yazarım :p
Yazılım bilen arkadaşlar varsa aramızda kodları nickjer'den alıp bir baksınlar. Problem klanların HTTPS kullanmaya başlamasından kaynaklıyor. Buna göre düzenlenecek ya da daha kolayı baştan yazılacak.

DeletedUser48100

Ziyaretçi
Gölge hala kapatmadı mı bu world ü ya harita falan muhabbeti dönüyo hala blink

DeletedUser37444

Ziyaretçi
mehmet barış abiyi aldın götürdün arkalar kan ağlıyor bizim, savaşın ortasında 1 ayımızı yedin:)

DeletedUser37444

Ziyaretçi
hadi gelin zaten orası kendiliğinden gider bi şekilde, 3-5 bişey lazım bana:)

DeletedUser52861

Ziyaretçi
Ahmet'in kardeşi gelmiş hesaba :D 5 yaşında olan mı kaç yaşında olan bilmiyoru tabi :D

DeletedUser12300

Ziyaretçi
Benim köylerime bakıcılık yapıyor. Köylerim hakkında konuşurken dikkatli ol erdem.