Muhabbet Köşesi

• Konuyu başlatan DeletedUser52944
  • Başlangıç tarihi

Mr.Storm

Topluluk Yöneticisi
Klanlar Takımı
InnoGames
Multi hesap açsam dahi yazım stilim ve hitap şeklim çok rahat ayırt edilebilir :)

DeletedUser55450

Ziyaretçi
Multi hesap açsam dahi yazım stilim ve hitap şeklim çok rahat ayırt edilebilir :)

Bırak şimdi Gomacım ya. "Yazım stilim." ne demek ? Nil Karaibrahimgil'in yeni şarkısı mı :D :D :D Gomam yoksa Roman mısınız ? A be bu benim yazım stilim sen ne karışır durursunuz be edepsiz der gibi :D :D

DeletedUser55128

Ziyaretçi
Ahah coma sı multici olanin oyuncularının hilesi hurdası bitmezmıs :))

DeletedUser55450

Ziyaretçi
Mahallenin en belirgin köşesinde,karşısındaki 4-5 ergene geçmiş anılarını anlatan lafta ağır abiler gibi geldi Gomamız. Şimdi birazdan üflemeye başlar;

"Geçen tribalde oynuyorum. Bir sabah kalktım,masmavi olan haritam kıpkırmızı olmuş,şok oldum icabında. Sağa sola bakıyorum,alayı sıralamada oynayan oyuncular anadın mı. Tabi bende sıralamadayım icabında ama aramızda belli ki hır çıkacak.
Vehasıl 80' model bir Ford'un garbüratörü alevlendirmesinden sonra garbüratör kapağının fırlaması gibi alevlendim. Çektim destekleri köye,verdim misyonerlerin gözüne. Yen mi yemen mi yen mi yemen mi. Ulan bi sağa vuruyorum,bi sola vuruyorum arada da fake atıyorum anadın mı. Almanlar nakavt. Bense çocuklara hesabımın şifresini verip köyleri pay edip gidiyorum."

DeletedUser631

Ziyaretçi
Bu w ye cok hevesliyim ins ozellikler ii olur basacam parayi alacam lre:D

Bizi de gor ha bak EFKARLI. EFKARLI. gelirim :D

Profil Yazim simdiden bellidir....

SIKIYSA GIDER YAPIN...

Yazin bunu bir yere ilk 3(ole bakmayin la ilk 3e girmem ben:D yani millet yanlis anlamasin :D

DeletedUser55107

Ziyaretçi
İlk mesajımmış gerçekten de :D
Mr.storm benim! preleri atın fururumhuh

DeletedUser52944

Ziyaretçi
Yazın bunu ilk ay ilk 3 e 2. Ay ilk 25 e 3. Ay ilk 100 e oynayacam :D

Diaz Dizzy

DeletedUser55450

Ziyaretçi
İlk mesajımmış gerçekten de :D
Mr.storm benim! preleri atın fururumhuh

Bak bak goma dedi ya siz benim yazı stilimden anlarsınız diye. Lafın icabında ağzında lolipop almış liseli kızlar gibi "fururum" diyor. Kesin stormun multisi kesin :D

DeletedUser55107

Ziyaretçi
bi doğru bilinsin diye ilk mesajımı attım bi liseli kız bide mr.storm oldum w27ye gelinde alım köyünüzü thumbdown

DeletedUser55107

Ziyaretçi
evet poltunda oynuyordum w13 te w15te ama şifresini unutmuşum

DeletedUser55128

Ziyaretçi
iyide mr.storm noel baba degimliydi yoksa o alvanin mı multiydi :)

ByRevolution

Yasaklı
Oyun hızı : 2
Birim hızı : 1,5
Gece bonusu : yok
Gündüz bonusu : Var 07:00- 16:00
Kilise: Yok
Cami : Var
Okçu : Yok
Molotofçu : Var
Şövalye : var