Muhabbet Köşesi

• Konuyu başlatan DeletedUser52944
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser55128

Ziyaretçi
Kilise olmasın müslüman köylerinde kilise istemiyoruz:p saka bi yana gıcık bisi gece bonusu olsun okcu olmasın sovalye olsun birim hızı hızlı olsun

DeletedUser

Ziyaretçi
Kilise olmasın müslüman köylerinde kilise istemiyoruz:p saka bi yana gıcık bisi gece bonusu olsun okcu olmasın sovalye olsun birim hızı hızlı olsun

gece bonusu hariç dediklerin olsun hatta gündüz bonusu olsun bi kerede yav gececilerin hiç mi hatrı yok yeterli gece bonusu kaç w de vardı :D birazzda gündüz bonusu olsun

bolubjk*

Ağır Atlı
Kilise mi :D
Yani başlamaya niyetlendik, kesin bu acaip özellikler de bizi bulur:)
Sanırım çok fazla talep görmeyen bir özellikti, w1 de oynamadığımdan dolayı doğru bi bilgim yok ama olmasın ya, biz böyle gayet iyiydik, bilindik özelliklerde ve hızı biraz daha yüksek bir dünya herkesin işine gelirdi :).

DeletedUser52944

Ziyaretçi
Birim hızı 1
Oyun hızı 1.5
Kilise olmasın
gece bunusu olmasın
Bayrak olmasın
Okçu olmasın :)

Bi Kahve ?

Ağır Atlı
Kilise bayrak gece bonusu fake sinirlamasi okçu hepsi olsun hiz 1.25 birim hizi 0.75 olsun cok mu sey istiyorum :D

DeletedUser

Ziyaretçi
Bu w ye cok hevesliyim ins ozellikler ii olur basacam parayi alacam lre:D

DeletedUser55450

Ziyaretçi
27. dünyada kiliseyi aktif yapalım diyoruz, ne düşünüyorsunuz?

Allahü lâ ilâhe illâ hüvel hayyül kayyûm. Lâ te’huzühû sinetün ve lâ nevm. Lehû mâ fis-semâvâti vemâ fil erd. Menzellezî yeşfeu indehû illâ biiznihi. ya’lemü mâ beyne eydîhim vemâ halfehüm velâ yühîtûne bişey’in min ilmihî illâ bimâ şâe vesia kürsiyyühüssemâvâti vel erd. Velâ yeûdühü hıfzuhumâ ve hüvel aliyyül azîm.

DeletedUser52861

Ziyaretçi
dünya ayarları ne kadar ilginç olursa o kadar seviyorum dünyayı :D classic (3-4kat hız) dünyalar haricinde kapattığım tek dünyanın ayarlarını yazıyorum

3 seviyeli araştırma
+ okçu ( aşırı zorlayıcı savunma açısından saldırı köylerini zaten sadece mis arasıyla savunduk)
+ kilise
+ eşyalı paladin
+ gece bonusu
+ milis

evet heralde eşi benzeri yoktur bu dünyanın hiç bir sunucuda. Norveç sunucusu v12 . 5. mi 6.mı ne bitirdim.

Bu arada İsa'nın yaptığı müdür yarımcısı benzetmesine koptum asjfhalskjhagj , bizim lisedekiler tüm sene öyleydi gül gibi geçiniyoduk :D

Mr.Storm

Topluluk Yöneticisi
Klanlar Takımı
InnoGames
Kilise aslında çok farklı olacaktır ama genel topluluk isyan eder. Yoksa bence şu anda en zevkli dünya kiliseli olur. Yoksa bşr a bir b bir a diye gidiyoruz.

DeletedUser55450

Ziyaretçi
Kilise aslında çok farklı olacaktır ama genel topluluk isyan eder. Yoksa bence şu anda en zevkli dünya kiliseli olur. Yoksa bşr a bir b bir a diye gidiyoruz.

Gomam illuminatiye girme ayakları varsa klanlar.org'da söyleyin bilelim. Aklımızı yıkamayın lütfen. Ben ki illuminati diye geceleri Lady Gaga'dan vazgeçmiş adamım. Kilise ney ? :D

DeletedUser52944

Ziyaretçi
Bence 27. Dünyanın kapanma şartları 5 Moderatör yani 1 Coma 1 tl 1 Ba 2 tanede Mod giriş yapıp bu 5 Mod ne zamanki yıkıldı 1. Sıradaki klan dünyayı kapatmış olsun :) Alkollü değilim ciddiyim :D

DeletedUser52944

Ziyaretçi
Whatsapptan sana cool bişey atacam yarın hatırlat :D

DeletedUser55107

Ziyaretçi
Gomam illuminatiye girme ayakları varsa klanlar.org'da söyleyin bilelim. Aklımızı yıkamayın lütfen. Ben ki illuminati diye geceleri Lady Gaga'dan vazgeçmiş adamım. Kilise ney ? :D
Sanırım lady gagadan boşuna vazgeçtiniz.İllimünatiyle kilisenin alakası vardıda bizmi bilmiyorduk yoksa mr.stormu akıl yıkadığı içinmi illuminaticilere benzettiniz?::::)

DeletedUser55450

Ziyaretçi
Sanırım lady gagadan boşuna vazgeçtiniz.İllimünatiyle kilisenin alakası vardıda bizmi bilmiyorduk yoksa mr.stormu akıl yıkadığı içinmi illuminaticilere benzettiniz?::::)

Gomam yapmayın böyle şeyler lütfen hesap açıp kendinizi haklı çıkarma çabaları filan. Lütfen Storm hepimiz sen olduğunu biliyoruzzz ahhh ya :D :D

DeletedUser55450

Ziyaretçi
Storm işte. Arada böyle çılgınlık yapabilir. Takım Lideri olması onun haylaz olmasına engel olacak değil tamam mı .s.s