Muhabbet Köşesi

• Konuyu başlatan Noel Baba
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser42653

Ziyaretçi
26 da benim tek köyüm var 4 mis var 5 mis basılacak var :;)

Benimde tek koyum var numuneten.arkdslar icin oradayim :) biz seninle ayni klanlardaymisiz simdi ogrendim :)
Ata sen nerde oynuyosun lavabom nerde ? Samet 37 yr o da baslicak bizimlaa dedi dogrumu ?

DeletedUser51053

Ziyaretçi
27 ye mi yuksa.. lavabo da kim vardı abla :))))))))) bu soruyu sakız gibi çekiştirmezsek çokgüzel bi soru asnındaaa :D

DeletedUser614

Ziyaretçi
Lavabo yok girip multi yaptı ban yedi :D :D
Ben Şizodayım şimdilik =)

DeletedUser614

Ziyaretçi
Geçen opta köy istedim yazmamışlar kami yazmışlar. Bende isyan ettim kendi kendime. Hala haberleri yok aslında :D Yakında ihanet edeceğim :p

DeletedUser45265

Ziyaretçi
26 da benim tek köyüm var 4 mis var 5 mis basılacak var :;)

o zaman şöyle yapıyoruz:
sen o mislerle barbar köy al çevreden.ben senin o köyü alayım barbarların madenleri 20 ye çeksen yeterli olur onları da ben alayım sonrasında.güzel olur demi :D

DeletedUser55012

Ziyaretçi
Oo atadan zalim planlar ohmy geçen op köy kalmadı ondan yazmadık :(:(

DeletedUser614

Ziyaretçi
Ooo yakalandım tt2
iç tarafta nasıl sıkıştıysam 2 köy ile 8 misim var :D Neyse benden bu kadardı zaten öylesine oynadığımı biliyordunuz hesap sile aldım. İçerideki askerleri Hadi Len hesabına yazdım. İstersen hesaba girip köyleri boşaltayım ama kesim puanı gelmez :D Çok güzel saldırı askerleri var kesilecek :D

DeletedUser55608

Ziyaretçi
Aşkı tatmadıysan hiç yaşamamışsındır. (banned)

aoXyM4.png

DeletedUser21651

Ziyaretçi
ya bisi sorucam bu ustalik isi hakkinda kim bakiyor

DeletedUser

Ziyaretçi
kimin baktığı önemli değil......ustana sor BOTu varmı (ustalık emaresi oldu)....varsa sana verirmi....şayet varsa ve veriyosa yalakalığın kralını yap...yoksa yada vermiyosa ....salla gitsin....bu klanlarda 27 w 3 clasic toplam 30 w var ...ben 34.35 w de oynayan biri olarak söylüyom oyunun ustası BOT dur nokta

ne takmışın bota her yerde bot bot diye yorum yapıp duruyorsun :D

DeletedUser

Ziyaretçi
Mucuh klanin tebrik ediyorum cok iyi gidiyorlar batakta oyle dehset klanini butun klanlarinda koy dahaa cok kaybetmis ona bir sey deyemem sadece 1 klanlarind
Mucuh klani kazanilan 914 kaybedilen 414
batak 632 lazanilan 214 kaybedilen
dehsete gelince :) kazanilan 282 kaybedilen 430 dehset koy kazanmaktan cok koy kaybetmis:) nerdeyse 2 kati :)

DeletedUser

Ziyaretçi
Mucuh klanin tebrik ediyorum cok iyi gidiyorlar batakta oyle dehset klanini butun klanlarinda koy dahaa cok kaybetmis ona bir sey deyemem sadece 1 klanlarinda koy kazanmslar gerisi 9 koyu kaybetmis dehset yalinda dagilr gibi
Mucuh klani kazanilan 914 kaybedilen 414
batak 632 lazanilan 214 kaybedilen
dehsete gelince :) kazanilan 282 kaybedilen 430 dehset koy kazanmaktan cok koy kaybetmis:) nerdeyse 2 kati :) dehset yakinda yikilacak gibi ins yine bahane bulmazlar