Muhabbet Köşesi

• Konuyu başlatan DeletedUser50081
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser

Ziyaretçi
Ya kes hikaye anlatmayı :) Ben gerekenleri söyledim sen önce onlara cevap ver :)

DeletedUser631

Ziyaretçi
Hikayeden ziade tartismaya neden olan kisi kendine biraz çekidüzen verirse bence burda tartisma yasanmaz boyle.Cevabinizi savasta verin olsun bitsin daha neyi uzatiyorsunuz ki.

DeletedUser

Ziyaretçi
Biz her platformda gereken cevabı veririz forumda, savaşta farketmez.

DeletedUser

Ziyaretçi
ilk laf atan kişi bu şahıs blueblood hesabında yani stalker oyuncusu adaletli olduğunu düşündüğü bir konuşma yapmış ama stalkerı savunduğu açıkça görülüyor algı değiştirmeye gerek yok savaş ortada merak edenler w24 girip bakabilirler

samet seni seviyorum iyisin bişey demiyorum ama bişey yazınca 2 tarafıda iyi incele

Arkadaşlar bu başlıkta bir oyuncu Stalker - Ocean savaşıyla ilgili bilgi almak istemiş, ben de bu isteğe Stalker'da oynayan bir oyuncunun gözünden tek postluk cevap verdim. Stalker'da oynayan bir oyuncu gözünden diye de belirttim. Hee elimden geldiğince objektif olup masum bir niyetle yorum yaptım ama belki taraflı da davranmış olabilirim. Zaten bu yüzden Ocean tarafından da bir oyuncu gelip savaşla ilgili düşüncelerini paylaşırsa iyi olur diye yazdım. Yahu tek yorum yapmışım, herşeyi açıklamışım. Hala altına 1 düzine saçma sapan eleştiri yorumu gelmiş.

Bizim forumdaki temel amacımız burayı canlı tutmak. Buraya yeri geldiğinde savaşla ilgili, yeri geldiğinde 24.dünya'daki yeniliklerle ilgili, yeri geldiğinde de sadece sohbet amaçlı başlıklar girmeliyiz ki insanların bu dünyaya ilgisi olsun.

İftira atsam istediğiniz şeyi yazın. Olmayan birşeyi söylesem yazın. Niyet okuyucuğu yapıp karşı tarafı birşeyle ihtam etsem ya da hakaret etsem karşı saldırı yazın. Fakat burada savaşla ilgili yapılan bir analize anti-tez üretip okuyucuyu bilgilendirmek yerine sadece kuru gürültü yapacaksak o zaman girmeyelim foruma. Ya da adminlere söyleyelim 24.dünya forumunu kaldırsın. Böyle saçma birşey olabilir mi ? Lütfen artık şu kadar basit mevzularda bile tartışmayalım. Bu tarz şeyleri kaldırabilecek olgunlukta olalım.

Bu yazım da biraz sert olabilir. Sizin gerek oyunculuk ve yöneticilik performansınıza, yerek insani özelliklerinize saygım ve sevgim var. Olmasa cevap vermeye tenezzül dahi etmem. Özellikle sizden bu konularla ilgili daha sakin cevaplar bekliyorum. Siz de yorumlarınızı yapın. Biz de okuyalım nedir, ne değildir.

DeletedUser

Ziyaretçi
Teşekkürler anlatımın icin aslında bir arkadasımız söyle uğraşıp worldun genel durumunu belirtirse cok iyi olur :)
Yada
Müsait zamanda ben yapmaya calısırım

DeletedUser

Ziyaretçi
Biz kimseye çamur atmıyoruz, kimseye olmayan bir şeyi söylemiyoruz. Ne söylüyorsak hepsi kanıtı olan şeyler, hepsi herkesin bakınca görebileceği şeyler. Geçmiş yorumlarımda yazdığım şeylerin hepsi bu tür şeyler ama karşı taraftan botcusunuz, program kullanıyorsunuz, yok şizofreni yarı yolda bıraktınız şeklinde çamur at izi kalsın laflar gelince bu abes oluyor :) Ben bu forumda sadece 1 kere birinin botçu olduğunu iddia ettim, onu da kanıtlarıyla buraya koydum, şikayet ettim ve cezasını aldı gitti o yüzden içi boş iddialarda bulunmayalım lütfen.

DeletedUser

Ziyaretçi
Tepki değil cevap verdim, bir problem yok :) Cevabınızı savaşta verin dedin, ben de her yerde veririz dedim.

DeletedUser631

Ziyaretçi
konuyla bir alakam yok beni ilgilendirmez ne yaptigin veya ne yaptiginiz.benim demek istedigim sadece oyunda en guzel cevabi vermektir,yani burda ne kadar gersenizde ortami bir sonuca varamiyacaginiz belli.savasta gucunuzu gosterin burda degil.

DeletedUser

Ziyaretçi
bence o biraz sıkar be yanlışmıyım stalker forumlarına baksan çoktan savaşı bitirmişler ama hava atanlar bize tek fake bile atamıyor yarın sabah 7 de girecek şekilde op hazırladılar sabah belli olur herşey onları sadece patlatmıcaz ayrı bir süpriz daha hazırladık:D

işin şakası tabiki seviyeli bir savaş olsun ama alessandro del pieroo gene haddini aşan seviyesinde yorumlarla ortamı germek istiyor sen seviyesizliğe devam sana yakışır

DeletedUser

Ziyaretçi
bence o biraz sıkar be yanlışmıyım stalker forumlarına baksan çoktan savaşı bitirmişler ama hava atanlar bize tek fake bile atamıyor yarın sabah 7 de girecek şekilde op hazırladılar sabah belli olur herşey onları sadece patlatmıcaz ayrı bir süpriz daha hazırladık:D

işin şakası tabiki seviyeli bir savaş olsun ama alessandro del pieroo gene haddini aşan seviyesinde yorumlarla ortamı germek istiyor senin için seviyesizliğe devam sana yakışır

Halil boşver sen yangına körükle gidiyon :)
Bu w24 forumu ölmüştü la ne güzel :D herşey oyundan devam ediyordu .. Ayrıca kanka benimde sana bir süprizim var :D

DeletedUser

Ziyaretçi
Savaş bu patlarız, patlatırız önemli değil :) Neticeyi zaman gösterecek.

DeletedUser

Ziyaretçi
illa dalacam aralarına onu istiyorlar 3 tane köyü olan oyuncu olmuş

süprizleri severim de hele:D

DeletedUser43647

Ziyaretçi

işin şakası tabiki seviyeli bir savaş olsun ama alessandro del pieroo gene haddini aşan seviyesinde yorumlarla ortamı germek istiyor sen seviyesizliğe devam sana yakışır
sus len çanak anten seviyemiş miş miş ...

DeletedUser

Ziyaretçi
bak bak bak insanları tahrikde ettirirmiş

hiç bir ocean üyesi seviyesini düşürmesin herkes kendini belli eder

DeletedUser

Ziyaretçi
tek yapmanız gereken rapor etmeniz kendi kendilerini yesin dursunlartt2