Muhabbet Köşesi

DeletedUser49830

Ziyaretçi
kendi oyuncularınızı atıp toplaya toplaya sıkılmadınız mı la pro oyuncular :D

DeletedUser

Ziyaretçi
batu isteğini yerine getiriyo eleman sıra sende kanka :D

DeletedUser44821

Ziyaretçi
geçin bunları koçlar klandan atıp topladgnz beleş elemanlarla geri kalanlarada mavi bölgeyi bile destekletmelerle geliştnz zaten 5 yaşındakı bebeyi koy oda artk asker misyoner atar pek bi farkınz yok yanı :D klan olarak oynadgnz her worldde taktklernz burda kelime olarak söleyemicegmz bi şekilde olsada ( aşş...ıkça )) işe yarıo tabi :D

yani oyun başında bedavadan kastıktan snra aslanız kralız die dolanmayın la sıçanlar sizi D:

yav nerde bu modlar ? Niye bu bebeyi banlamıyorlar ?

Ben şimdi bişey yazacağım çakacaksınız yine 1 ay ban. Hayır burda tahrik var, cezada indirim yapacaksanız başlayacağım ? Biri baksın artık şuna :D

DeletedUser

Ziyaretçi
volkan'a patla :D skpaodkapodkadpako :D :D gördünüz dimi inceyi he gördünüz dimi ? :D :D sadklağdksda

DeletedUser49117

Ziyaretçi
geçin bunları koçlar klandan atıp topladgnz beleş elemanlarla geri kalanlarada mavi bölgeyi bile destekletmelerle geliştnz zaten 5 yaşındakı bebeyi koy oda artk asker misyoner atar pek bi farkınz yok yanı :D klan olarak oynadgnz her worldde taktklernz burda kelime olarak söleyemicegmz bi şekilde olsada ( aşş...ıkça )) işe yarıo tabi :D

yani oyun başında bedavadan kastıktan snra aslanız kralız die dolanmayın la sıçanlar sizi D:

aynen sen bile asker ve mis atabiliyosun işte :D düşün oyunun seviyesi ne kadar düştü :D:D:D

DeletedUser

Ziyaretçi
sen atayla bu aralar daha çok samimi oldun galiba pampaa :DD

volkanı arıyorum adam boyna uyuyor :D oyunu bıraktı uykuya sardı :D

ata ile zaten hep samimiydikde pislik herif benide kendine benzetti iyice :D :D
aaa volkan uyuyor mu ? yaşıyor mu o ? e öldü dediler onun için ben cenazesine gitmiştim hatta harbi yaşıyo demek ha vay be :D :D

DeletedUser44580

Ziyaretçi
Foruma girip script alayım kullanmak için dedim yine beni konuya dahil etmişsiniz :D Ben olsam konuyu dağıtmazdım ;)

DeletedUser

Ziyaretçi
olm muhabbet köşesi değil mi burası ne konusu muhabbet ediyoz işte :D

DeletedUser

Ziyaretçi
Elimde olsa banyo ekibini banlarım forumdan. Nereye girseler başlık kilit yiyor :D

acuk da classic e saralım panpa buralarda kapatılacak çok konu varmış tt2 :D
ayrıca şunuda belirtmek isterim Crespo çok bozdu...
Bozdu, bozdu, bozdu artık daha ne kadar bozabilir dedim dahada bozdu...
sonunda crespo yu sıfırladılar troll :D nerde la bu oda mı öldü eskiden arıyodu hergün şimdi aramadan aramıyor :D :D