Muhabbet Köşesi

• Konuyu başlatan DeletedUser44821
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser49506

Ziyaretçi
ben birsürü hesap değiştirdim;)
saolsun kafam her esip geldiğimde burda bana hazır bi hesap oldu.lakin.kasılmış hesap derkende o bölgede kasılmış tüm hesaplarda birçok emeğim olmuştur;)
Ali bey afakla ilgili bişiler yazmış bizimle birlikte hesap silen grupta olduğuna dair.biz afaktan tek adam tanıdık onu başlatan bi abimiz vardı ismini hatırlayamadım şimdi o sebebten kendisini bizim tarafa getiremediğimizden afakla anlaşma yapıldı.anlaşmamızın tek olayı buydu.olay şuki afak sayıca büyük klandı kendi içinde hiç barbar bırakmaksızın topladı sağ tarftaki yeni klan olan ateş klanıyla savaştı,bizim ocelan savaşımıza ocelan hesap silmeden 3-5 gün sonra girdi ve ocelanın bıraktığı köylerden hak talep etti.onların hak talep ettiği bölgeden bize hesap falan geçti tartışmalar çıktı,yok ordan burdan köy alamazsınız derken aşağılarda bizim saldırdığımız adamları alt klan falan yaptılar bizim kurucumuzu klandan atıp savaş açtılar.eğerki ergib abi sercan abilerle sil kararı almasalardı şuan konuşulan bi afak klanı olmazdı.biz hesap silerken 2. klan olarak kılıç klanını altımıza aldık,ruhum klanı Alaz abinin kurduğu bi klandı onlar bize katıldı,oyunu bırakan exp kalanları,alarmdaki bazıları(deli serkan gibi:D) katıldı derken dünyanın kapatımında en büyük oranı olan dumrul oyuncuları ortaya çıktı.bazen çok prof olmayabilirsin.oyunun tamamında oynayan iyi oynayan taraf sen olmayabilisin lakin biz 90 dakikayı bu sahada çıkarmış ve skoru kötü yada iyi elde ettikmi ettik.kma 3 klanla savaş yoluna gitti 1 ayda hesap sildi ve kalan dumrul-fear-ant klanı dfa klanı olarak dünyayı kapatmaktadır.bizim yönümüzden olay budur:;)

bebeğim sana kaç defa dedim dimi kendini bukadar kasma diye :D nolmuş yani zaaa hak etmeden dünya kapattık de geç :D her türlü kazanan biziz çirkef olağk nolcak :D sıkıntı ne yani ağlasınlar bırak relax neyse ben bir hiç emek harcamadan kapattığımızı iddaa ettikleri dünyaya gireyimde azıcık askerlerimi öldüreyim hee bu arada ilk elli köy boş :Demek harcamadan dünya kapatma keyfi :D

DeletedUser50695

Ziyaretçi
Burda kimseye bişey açıklamak zorunda değiliz arkadaşlar.

Resmi olarak w22 açılış Sunucu açılından itibaren 629. gün %85 hakimiyet sağlanarak geri sayıma girmiştir.
Bu hemen hemen 1 yıl 9 ay yapar.Ve bu durum Hakimiyetle koşuluyla kapanan bütün klanlar.org sunucuları arasında en kısa zamanda kapanan sunuculardan birisi yapar bizi.Bu süreçte çok zorlu virajlardan geçtik birliğimizi ve beraberliğimizi asla bozmadık türlü saçmalıkların döndüğü w22 de oyun kuranların oyununu bozduk dik duruşumuzu bozmadık en son ana kadar tek ses olduk ve bunun karşılığını aldık w22 Kapandı.Bizim yerimizde olan başka klanlar çıkar hesaplaşmalarını bahane edip kendi ittifaklıklarını bile bozabilirlerdi.Bu bizim dostluğumuzun kudretidir.Kimsenin bizlerin dürüstlüğünü sorgulamaya hakkı yoktur.Kimse emekten bahsetmesin bize w22 yi alın sizin olsun diyen olmadı biz zorla aldık.

Sıradaki worldlerde Dumrul-Fear -Ant farketmez farklı isimlerle bizimle karşılaşacaksınız... Dileğim o ki w22 de kendine göre bahanelerle başarısız olan yada bunu kabul etmeyen bütün dostlarımız bundan sonraki sunucularda bizim başarımızı onlarda yapabilirler.. Bir sunucuda isimlerini bırakabilirler..

w22 de emeği geçmiş herkese teşekkür ediyorum.Sonuc itibari ile bir oyundu iyi olan kazandı.
Ayrıca Bizlere böyle eğlenceli ve sosyal bir oyunu sunan Klanlar ekibine ve camiasına tekrar teşekkür ediyorum.

----

w22* Savaş-Sanatı